О совместном предприятии "Дамунай"
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 3 мая 1994 г. N 469. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2008 года N 406.
Сноска. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 3 мая 1994 г. N 469 утратило силу постановлением Правительства РК от 04.05.2008  N 406 .
В целях повторного ввода в разработку с применением вторичных методов добычи нефти месторождений Шубаркудук и Жаксымай, законсервированных в 1989-1991 годах, Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Одобрить создание совместного предприятия "Дамунай" с участием производственного объединения "Актюбинскнефть" и американской нефтяной компании "ДиСизар ойл" по доразработке, добыче, транспортировке, экспорту и реализации углеводородного сырья отработанных и законсервированных месторождений Шубаркудук и Жаксымай.
2. Поручить Министерству энергетики и топливных ресурсов Республики Казахстан обеспечить:
доработку в месячный срок Соглашения о создании совместного предприятия "Дамунай", согласование его с заинтересованными министерствами и представление на рассмотрение в Кабинет Министров Республики Казахстан;
контроль за соблюдением интересов республики в ходе выполнения работ совместным предприятием "Дамунай".
3. Министерствам, ведомствам Республики Казахстан, главе Актюбинской областной администрации оказывать содействие при решении организационных вопросов деятельности совместного предприятия "Дамунай".
Премьер-министр
Республики Казахстан

"ДАМҰНАЙ" БIРЛЕСКЕН КӘСIПОРНЫ ТУРАЛЫ
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 3 мамырдағы N 469 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 4 мамырдағы N 406 Қаулысымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.05.04  N 406  Қаулысымен.
1989-1991 жылдары тоқтатылған Шұбарқұдық пен Жақсымай кен орындарын, мұнай шығарудың қосалқы әдiстерiн қолдана отырып, игеруге қайтадан қосу мақсатында Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Шұбарқұдық пен Жақсымай кен орындарында шығарылып, тоқтатылған көмiрсутегi шикiзатын игере түсу, өндiру, тасымалдау, экспорттау мен өткiзу жөнiнде "Ақтөбемұнай" өндiрiстiк бiрлестiгiнiң және "ДиСизар ойл" американ мұнай компаниясының қатысуымен "Дамұнай" бiрлескен кәсiпорнының құрылғаны мақұлдансын.
2. Қазақстан Республикасының Энергетика және отын ресурстары министрлiгiне:
бiр ай мерзiмi iшiнде "Дамұнай" бiрлескен кәсiпорнын құру туралы Келiсiмдi пысықтай түсудi, мүдделi министрлiктермен келiсудi және оның Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қарауына ұсынылуын;
"Дамұнай" бiрлескен кәсiпорнының жұмыс атқаруы барысында республиканың мүддесi көзделуiне бақылау жасауды қамтамасыз ету жүктелсiн.
3. Қазақстан Республикасының министрлiктерi мен ведомстволары, Ақтөбе облысының әкiмi "Дамұнай" бiрлескен кәсiпорны қызметiнiң ұйымдастыру мәселелерiн шешкен кезде жәрдемдесетiн болсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi