О стpуктуpе центpального аппаpата Министеpства печати и массовой инфоpмации Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 9 ноябpя 1994 г. N 1242. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2005 г. N 124 (P050124)
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить согласованную с Министерством финансов Республики Казахстан структуру центрального аппарата Министерства печати и массовой информации Республики Казахстан согласно приложению, исходя из предельной численности работников этого аппарата в количестве 81 единицы.
2. Разрешить Министерству печати и массовой информации Республики Казахстан иметь двух заместителей Министра, а также коллегию в количестве 11 человек.
3. Установить для центрального аппарата Министерства печати и массовой информации Республики Казахстан лимит служебных легковых автомобилей в количестве 3 единиц.
Премьер-министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Кабинета Министров
Республики Казахстан
от 9 ноября 1994 г. N 1242
СТРУКТУРА
центрального аппарата Министерства печати и
массовой информации Республики Казахстан
Главное управление средств массовой информации,
экспертно-аналитической работы и контроля за соблюдением
законодательства и печати
Ведущее управление издательской деятельности,
маркетинга и книгораспространения
Ведущее финансово-экономическое управление
Ведущее управление производства, научно-технического
развития полиграфии и внешних связей
Отдел правового регулирования
Отдел кадров
Административно-хозяйственное управление

Қазақстан Республикасының Баспасөз және бұқаралық ақпарат министрлiгi орталық аппаратының құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 1994 жылғы 9 қараша N 1242. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 9 ақпандағы N 124 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Баспасөз және бұқаралық ақпарат министрлiгi орталық аппаратының Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiмен келiсiлген құрылымы қосымшаға сәйкес, осы аппарат қызметкерлерiнiң саны шегiнде 81 адам болып бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Баспасөз және бұқаралық ақпарат министрлiгiне министрдiң екi орынбасарын, сондай-ақ құрамында 11 адамы бар алқа ұстауға рұқсат етiлсiн.
3. Қазақстан Республикасы Баспасөз және бұқаралық ақпарат министрлiгiнiң орталық аппараты үшiн қызметтiк 3 жеңiл автомобиль лимитi белгiленсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1994 жылғы 9 қарашадағы
N 1242 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасының Баспасөз және бұқаралық
ақпарат министрлiгi орталық аппаратының
ҚҰРЫЛЫМЫ
Бұқаралық ақпарат құралдары, сараптау-талдау жұмысы және баспасөзде заңдылықтың сақталуын бақылау Бас басқармасы
Баспа қызметi, маркетинг және кiтап тарту жетекшi басқармасы
Қаржы-экономикалық жетекшi басқармасы
Өндiрiс, полиграфияны ғылыми-техникалық дамыту және сыртқы байланыстар жетекшi басқармасы
Құқықтық реттеу бөлiмi
Кадр бөлiмi
Әкiмшiлiк-шаруашылық басқармасы