О денежном содержании (заработной плате) личного состава Комитета национальной безопасности Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 2 декабря 1994 г. N 1343. Утратило силу постановлением Правительства РК от 7 июля 2006 года N 646
Сноска. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 2 декабря 1994 г. N 1343 утратило силу постановлением Правительства РК от 7 июля 2006 года N  646 .
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Пункт 1 утратил силу постановлением КМ РК от 24 мая 1995 г.
N 733.
2. Ввести условия оплаты труда, предусмотренные настоящим
постановлением, с 1 октября 1994 г.
3. Признать утратившим силу пункт 1 постановления Кабинета
Министров Республики Казахстан от 28 апреля 1994 г. N 442 "О
денежном содержании (заработной плате) личного состава Комитета
национальной безопасности Республики Казахстан".
Первый заместитель
Премьер-министра
Республики Казахстан
Таблица 1
к постановлению Кабинета Министров
Республики Казахстан
от 2 декабря 1994 г. N 1343
Размеры должностных окладов
руководящего и офицерского состава центрального
аппарата КНБ Республики Казахстан
-----------------------------------------------------------------
Должность                    !Месячный должностной
!   оклад (в тенге)
------------------------------------------------------------------
Председатель Комитета                             3650
Первый заместитель Председателя Комитета          3350
Заместитель Председателя Комитета                 3200
Начальник Главного управления                     3000
Начальник: управления, самостоятельной службы;
руководитель аппарата Председателя                2750
Начальник самостоятельного отдела                 2600
Начальник отдела, входящего в управление          2300
Начальник отделения                               2100
Старший оперуполномоченный                        1820
Оперуполномоченный                                1600
Таблица 2
к постановлению Кабинета Министров
Республики Казахстан
от 2 декабря 1994 г. N 1343
Размеры должностных окладов
офицерского состава управления КНБ Республики Казахстан
по областям
-------------------------------------------------------------------
Должность                   !Месячный должностной
! оклад (в тенге)
--------------------------------------------------------------------
Начальник УКНБ                                   3040
Заместитель начальника УКНБ                      2890
Начальник службы                                 2420
Начальник отдела, горрайотдела                   2250
Начальник отдела, входящего в службу             2150
Начальник отделения, секретариата,
старший инспектор                                1920
Старший оперуполномоченный, старший
следователь                                      1750
Оперуполномоченный, следователь                  1600
Таблица 3
к постановлению Кабинета Министров
Республики Казахстан
от 2 декабря 1994 г. N 1343
Размеры должностных окладов
прапорщиков, мичманов и военнослужащих сверхсрочной службы
органов КНБ Республики Казахстан
--------------------------------------------------------------------
Тарифный разряд   !   Должностной оклад по тарифным разрядам
!             (в тенге)
--------------------------------------------------------------------
I                           680
II                          750
III                        1050
IV                         1100
V                          1150
VI                         1200
VII                        1300
VIII                       1400
IX                         1500
Таблица 4
к постановлению Кабинета Министров
Республики Казахстан
от 2 декабря 1994 г. N 1343
Размеры должностных окладов
руководящих работников, специалистов и служащих центрального
аппарата КНБ и УКНБ Республики Казахстан по областям
--------------------------------------------------------------------
Должность                  ! Месячный должностной
!   оклад (в тенге)
!--------------------------
!    КНБ      !   УКНБ
--------------------------------------------------------------------
Экономический советник, консультант          2200           -
Главный специалист (старший референт)        2100           -

Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитетi жеке құрамының ақшалай үлесi (еңбек ақысы) туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 2 желтоқсан 1994 ж. N 1343. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.07.07. N 646 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1.<*>
Ескерту. 1-шi тармақтың күшi жойылған - ҚРМК-нiң 1995.05.24.
N 733 қаулысымен.   P950733_
2. Еңбекке ақы төлеудiң осы қаулымен көзделген шарттары 1994 жылғы 1 қазаннан бастап енгiзiлсiн.
3. "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитетi жеке құрамының ақшалай үлесi (еңбек ақысы) туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 28 сәуiрдегi N 442 қаулысының 1-тармағының күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-министрiнiң
бiрiншi орынбасары
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1994 жылғы 2 желтоқсандағы
N 1343 қаулысына
1-кесте
Қазақстан Республикасы ҰҚК орталық аппаратының
басшы және офицер құрамының
Лауазымдық жалақыларының мөлшерi
--------------------------------------------------------------------
Лауазым атауы                                   ! Айлық лауазымдық
! жалақысы (теңге
! есебiмен)
--------------------------------------------------------------------
Комитет Төрағасы                                       3650
Комитет Төрағасының бiрiншi орынбасары                 3350
Комитет Төрағасының орынбасары                         3200
Бас басқарманың бастығы                                3000
Басқарманың дербес қызметтiң бастығы
Төраға аппаратының басшысы                             2750
Дербес бөлiмнiң бастығы                                2600
Басқармаға енетiн бөлiмнiң бастығы                     2300
Бөлiмше бастығы                                        2100
Аға жедел уәкiл                                        1820
Жедел уәкiл                                            1600
--------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1994 жылғы 2 желтоқсандағы
N 1343 қаулысына
2-кесте
Қазақстан Республикасы ҰҚК облыстар бойынша
басқармалары офицер құрамының
Лауазымдық жалақыларының мөлшерi
--------------------------------------------------------------------
Лауазым атауы                                  ! Айлық лауазымдық
! жалақысы (теңге
! есебiмен)
--------------------------------------------------------------------
ҰҚКБ бастығы                                           3040
ҰҚКБ бастығының орынбасары                             2890
Қызмет бастығы                                         2420
Бөлiм, қалалық, аудандық бөлiм бастығы                 2250
Қызметке енетiн бөлiмнiң бастығы                       2150
Бөлiмше, секретариат бастығы, аға инспектор            1920
Аға жедел уәкiл, аға тергеушi                          1750
Жедел уәкiл, тергеушi                                  1600
--------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1994 жылғы 2 желтоқсандағы
N 1343 қаулысына
3-кесте
Қазақстан Республикасы ҰҚК органдары прапорщиктерiнiң,
мичмандарының және мерзiмнен тыс қызметтегi
әскери қызметшiлердiң
Лауазымдық жалақыларының мөлшерi
--------------------------------------------------------------------
Тарифтiк ретi ! Тарифтiк рет бойынша лауазымдық жалақысы (теңге
! есебiмен)
--------------------------------------------------------------------
I                              680
II                             750
III                           1050
IV                            1100
V                             1150
VI                            1200
VII                           1300
VIII                          1400
IX                            1500
--------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1994 жылғы 2 желтоқсандағы
N 1343 қаулысына
4-кесте
Қазақстан Республикасы ҰҚК орталық аппараты мен
облыстар бойынша ҰҚКБ басшы қызметкерлерiнiң,
мамандары мен қызметшiлерiнiң
Лауазымдық жалақыларының мөлшерi
--------------------------------------------------------------------
Лауазым атауы                         ! Айлық лауазымдық жалақысы                                          ! (теңге есебiмен)
!--------------------------
!   ҰҚК        !   ҰҚКБ
--------------------------------------------------------------------
Экономикалық кеңесшi, консультант            2200            -
Бас маман (аға референт)                     2100            -

Ведущий специалист (референт)                1900          1550
Специалист 1 категории                       1550          1200
Специалист 2 категории                       1400          1050
Специалист                                   1250          1000
Инженеры всех специальностей:
1 категории                             1550          1200
2 категории                             1400          1050
Инженеры всех специальностей                 1250          1000
Инспектор: 1 категории                       1000           900
2 категории                        950           850
Инспектор                                     850           750
Техники всех специальностей:
1 категории                             1000           950
2 категории                              950           880
Техники всех специальностей                   880           850
Заведующий: хранилищем, хозяйственным
имуществом, складом, кладовщик                850           750
Механик, оператор                             950           880
Стенографистка 1 категории                   1000          1000
Стенографистка 2 категории,
секретарь-стенографистка, машинистка
1 категории                                   850           850
Диспетчер                                     750            -
Машинистка 2 категории, секретарь-машинистка  650           650
Делопроизводитель, архивариус                 500           500
Смотритель зданий                             650            -
Таблица 5
к постановлению Кабинета Министров
Республики Казахстан
от 2 декабря 1994 г. N 1343
Размеры должностных окладов
офицерского состава органов военной контрразведки
КНБ Республики Казахстан
--------------------------------------------------------------------
Должность                 !Месячный должностной
! оклад (в тенге)
--------------------------------------------------------------------
Начальник отдела (округа)                        2590
Начальник отдела (армии)                         2450
Начальник отдела (корпуса)                       2270
Начальник отдела (дивизии)                       2150
Начальник отдела (бригады, полка)                1920
Начальник отделения, секретариата                1920
Старший оперуполномоченный                       1750
Оперуполномоченный                               1600
Таблица 6
к постановлению Кабинета Министров
Республики Казахстан
от 2 декабря 1994 г. N 1343
Размеры должностных окладов
военнослужащих и служащих службы "А" КНБ Республики Казахстан
--------------------------------------------------------------------
Должность                ! Месячный должностной
!  оклад (в тенге)
--------------------------------------------------------------------
Начальник службы                               3340
Заместитель начальника службы                  3140
Начальник отдела                               3070
Заместитель начальника отдела                  3050
Начальник отделения, старший инспектор,
ответственный дежурный                         3030
Старший оперуполномоченный, оперативный
дежурный                                       2950
Старший эксперт, оперуполномоченный,
начальник гаража, оперативный водитель         2870
Комендант отдела, инструктор по
вооружению, механик-водитель                   2750
Оперативный шофер, помощник коменданта,
радиомастер                                    1970
Помощник дежурного коменданта 1 категории      1650
Фельдшер, заведующий делопроизводством         1750
Главный специалист                             2100
Ведущий специалист                             1900
Кладовщик                                       850
Уборщик территории, уборщик производственных
помещений                                       780
Уборщик служебных помещений                     700
Рабочий                                        1000
Таблица 7
к постановлению Кабинета Министров
Республики Казахстан
от 2 декабря 1994 г. N 1343
Размеры
основных должностных окладов работников
Военного института КНБ Республики Казахстан
--------------------------------------------------------------------
Должность                     ! Месячный должностной
!  оклад (в тенге)
--------------------------------------------------------------------
Начальник Военного института                          3090
Первый заместитель начальника Военного
института                                             2920
Заместитель начальника Военного института             2870
Заместитель начальника Военного института
по тылу, вооружению                                   2820
Помощник начальника Военного института по кадрам      2690
Начальник финансово-планового отдела, учебного
отдела, научного отдела, адъюнктуры и докторантуры    2620
Начальник первого факультета                          2670
Начальник второго, третьего, четвертого факультетов   2640
Начальник кафедры                                     2590
Командир учебного дивизиона                           2490
Преподаватель, научный сотрудник, инспектор           2240
Начальник инспекции по личному составу                2540
Командир батальона, начальник питомника
служебных собак                                       2190
Начальник учебной заставы, курсовой офицер            2020
Командир взвода                                       1650
Примечание: Профессорско-преподавательскому составу, офицерам учебного и научного отделов, адъюнктуры и докторантуры, имеющим ученую степень и ученое звание, должностной оклад увеличивается в следующих размерах:
имеющим ученое звание доцента или ученую степень кандидата
наук - на 90 тенге;
имеющим ученое звание доцента и ученую степень кандидата
наук - на 190 тенге;
имеющим ученое звание профессора или ученую степень доктора
наук - на 290 тенге;
имеющим ученое звание профессора и ученую степень доктора
наук - на 390 тенге.
Таблица 8
к постановлению Кабинета Министров
Республики Казахстан
от 2 декабря 1994 г. N 1343
Размеры
должностных окладов слушателей Военного института
КНБ Республики Казахстан
--------------------------------------------------------------------
Должность               ! Месячный должностной
!   оклад (в тенге)
--------------------------------------------------------------------
Слушатель первого курса                         230
Слушатель второго курса                         680
Слушатель третьего, четвертого курсов           800
Слушатель четвертого, пятого курсов,
имеющий воинское звание "младший лейтенант"    1130
Таблица 9
к постановлению Кабинета Министров
Республики Казахстан
от 2 декабря 1994 г. N 1343
Размеры должностных окладов
офицерского состава института КНБ Республики Казахстан
--------------------------------------------------------------------
Должность              ! Месячный должностной
!   оклад (в тенге)
--------------------------------------------------------------------
Начальник института                            3120
Первый заместитель начальника                  3000
Заместитель начальника                         2950
Помощник начальника по строевой части          2720
Начальник первого, второго факультетов         2670
Начальник третьего факультета, учебного
отдела                                         2620
Начальник кафедры, отдела, аспирантуры         2570
Начальник отделения, курса, службы,
секретариата                                   2300
Преподаватель, научный сотрудник               2250
Офицер отдела                                  1920
Начальник кабинета, лаборатории, клуба, гаража 1820
Инженер, врач                                  1650
Таблица 10
к постановлению Кабинета Министров
Республики Казахстан
от 2 декабря 1994 г. N 1343
Размеры должностных окладов
слушателей института КНБ Республики Казахстан
--------------------------------------------------------------------
Должность                ! Месячный должностной
!  оклад ( в тенге)
--------------------------------------------------------------------
Слушатель первого курса                          230
Слушатель второго курса                          680
Слушатель третьего, четвертого курсов            780
Слушатель четвертого, пятого курсов,
имеющий воинское звание "младший лейтенант"     1130
Слушатель потока переподготовки                 1150

Жетекшi маман (референт)                     1900           1550
I-санаттағы маман                            1550           1200
II-санаттағы маман                           1400           1050
Маман                                        1250           1000
Барлық мамандықтардың инженерлерi:
I-санаттағы                            1550           1200
II-санаттағы                           1400           1050
Барлық мамандықтардың инженерлерi            1250           1000
Инспектор:  I-санаттағы                      1000            900
II-санаттағы                      950            850
Инспектор:
Барлық мамандықтардың техниктерi:
I-санаттағы                      1000            950
II-санаттағы                      950            880
Барлық мамандықтардың техниктерi              880            850
Қойма, шаруашылық мүлiк меңгерушiлерi,
қоймашы                                       850            750
Механик, оператор                             950            880
I-санаттағы стенографияшы                    1000           1000
II-санаттағы стенографияшы, хатшы-стенографияшы,
I-санаттағы машинка басушы                    850            850
Диспетчер                                     750             -
II-санаттағы машинка басушы, хатшы-машинка
басушы                                        650            650
Iс жүргiзушi, архивариус                      500            500
Ғимаратты қараушы                             650             -
--------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1994 жылғы 2 желтоқсандағы
N 1343 қаулысына
5-кесте
Қазақстан Республикасы ҰҚК әскери қарсы барлау
органдарының офицер құрамының
Лауазымдық жалақыларының мөлшерi
--------------------------------------------------------------------
Лауазым атауы                             ! Айлық лауазымдық
! жалақысы (теңге
! есебiмен)
--------------------------------------------------------------------
Бөлiм (округ) бастығы                                 2590
Бөлiм (армия) бастығы                                 2450
Бөлiм (корпус) бастығы                                2270
Бөлiм (дивизия) бастығы                               2150
Бөлiм (бригада, полк) бастығы                         1920
Бөлiмше, секретариат бастығы                          1920
Аға жедел уәкiл                                       1750
Жедел уәкiл                                           1600
--------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1994 жылғы 2 желтоқсандағы
N 1343 қаулысына
6-кесте
Қазақстан Республикасы ҰҚК "А" бөлiмi қызметiнiң
әскери қызметшiлерi мен қызметшiлерiнiң
Лауазымдық жалақыларының мөлшерi
--------------------------------------------------------------------
Лауазым атауы                           ! Айлық лауазымдық
! жалақысы (теңге
! есебiмен)
--------------------------------------------------------------------
Қызмет бастығы                                      3340
Қызмет бастығының орынбасары                        3140
Бөлiм бастығы                                       3070
Бөлiм бастығының орынбасары                         3050
Бөлiмше бастығы, аға инспектор, жауапты кезекшi     3030
Аға жедел уәкiл, жедел кезекшi                      2950
Аға сарапшы, жедел уәкiл, гараж бастығы, жедел
жүргiзушi                                           2870
Бөлiм коменданты, қару-жарақ жөнiндегi
нұсқаушы, механик-жүргiзушi                         2750
Жедел шофер, комендант көмекшiсi, радиошебер        1970
Кезекшi коменданттың I санаттағы көмекшiсi          1650
Фельдшер, iс қағаздарын жүргiзудiң меңгерушiсi      1750
Бас маман                                           2100
Жетекшi маман                                       1900
Қоймашы                                              850
Аумақты сыпырушы, өндiрiстiк мекен-жайларды сыпырушы 780
Қызмет мекен-жайларын сыпырушы                       700
Жұмысшы                                             1000
--------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1994 жылғы 2 желтоқсандағы
N 1343 қаулысына
7-кесте
Қазақстан Республикасы ҰҚК Әскери институты
қызметкерлерiнiң негiзгi
Лауазымдық жалақыларының мөлшерi
--------------------------------------------------------------------
Лауазым атауы                                 ! Айлық лауазымдық
! жалақысы (теңге
! есебiмен)
--------------------------------------------------------------------
Әскери институт бастығы                                 3090
Әскери институт бастығының бiрiншi орынбасары           2920
Әскери институт бастығының орынбасары                   2870
Әскери институт бастығының тыл, қару-жарақ жөнiндегi
орынбасары                                              2820
Әскери институт бастығының кадрлар жөнiндегi көмекшiсi  2690
Қаржы-жоспарлау бөлiмiнiң, оқу бөлiмiнiң, ғылыми
бөлiмнiң адьюнктура мен докторантураның бастығы         2620
Бiрiншi факультеттiң бастығы                            2670
Екiншi, үшiншi, төртiншi факультеттердiң бастығы        2640
Кафедра бастығы                                         2590
Оқу дивизионының командирi                              2490
Оқытушы, ғылыми қызметкер, инспектор                    2240
Жеке құрам жөнiндегi инспекцияның бастығы               2540
Батальон командирi, қызметтiк иттерi питомнигiнiң
бастығы                                                 2190
Оқу заставасының бастығы, курстық офицер                2020
Взвод командирi                                         1650
Ескерту: Ғылыми дәрежесi мен ғылыми атағы бар
профессорлық-оқытушылық құрамға, оқу және ғылыми
бөлiмдердiң, адьюнктура мен докторантураның
офицерлерiне лауазымдық жалақы мына мөлшерде
көбейтiледi:
- доцент ғылыми атағы бар немесе ғылым кандидаты деген ғылыми
дәрежесi бар адамдарға - 90 теңге;
- доцент ғылыми атағы және ғылым кандидаты деген ғылыми
дәрежесi бар адамдарға - 190 теңге;
- профессор ғылыми атағы немесе ғылым докторы деген ғылыми
дәрежесi бар адамдарға - 290 теңге;
- профессор ғылыми атағы және ғылым докторы деген дәрежесi
бар адамдарға - 390 теңге.
--------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1994 жылғы 2 желтоқсандағы
N 1343 қаулысына
8-кесте
Қазақстан Республикасы ҰҚК Әскери институты
тыңдаушыларының
Лауазымдық жалақыларының мөлшерi
--------------------------------------------------------------------
Лауазым атауы                               ! Айлық лауазымдық
! жалақысы (теңге
! есебiмен)
--------------------------------------------------------------------
Бiрiншi курс тыңдаушысы                                  230
Екiншi курс тыңдаушысы                                   680
Үшiншi, төртiншi курстар тыңдаушылары                    800
"Кiшi лейтенант" әскери атағы бар төртiншi, бесiншi
курстар тыңдаушылары                                    1130
--------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1994 жылғы 2 желтоқсандағы
N 1343 қаулысына
9 кесте
Қазақстан Республикасы ҰҚК институты офицер
құрамының
Лауазымдық жалақыларының мөлшерi
--------------------------------------------------------------------
Лауазым атауы                         ! Айлық лауазымдық
! жалақысы (теңге
! есебiмен)
--------------------------------------------------------------------
Институт бастығы                                        3120
Бастықтың бiрiншi орынбасары                            3000
Бастықтың орынбасары                                    2950
Сапқа тұрғызу бөлiмi бастығының көмекшiсi               2720
Бiрiншi, екiншi факультеттердiң бастығы                 2670
Үшiншi факультеттiң, оқу бөлiмiнiң бастығы              2620
Кафедра, бөлiм, аспирантура бастығы                     2570
Бөлiмше, курс, қызмет, секретариат бастығы              2300
Оқытушы, ғылыми қызметкер                               2250
Бөлiм офицерi                                           1920
Кабинет, лаборатория, клуб, гараж бастығы               1820
Инженер, дәрiгер                                        1650
--------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1994 жылғы 2 желтоқсандағы
N 1343 қаулысына
10-кесте
Қазақстан Республикасы ҰҚК институты тыңдаушыларының
Лауазымдық жалақыларының мөлшерi
--------------------------------------------------------------------
Лауазым атауы                           ! Айлық лауазымдық
! жалақысы (теңге
! есебiмен)
--------------------------------------------------------------------
Бiрiншi курс тыңдаушысы                                 230
Екiншi курс тыңдаушысы                                  680
Үшiншi, төртiншi курстар тыңдаушысы                     780
"Кiшi лейтенант" әскери атағы бар төртiншi, бесiншi
курстар тыңдаушылары                                   1130
Қайта даярлау легiнiң тыңдаушысы                       1150
--------------------------------------------------------------------