О внесении дополнения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 13 июня 1995 г. N 815
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 октября 1995 г. N 1352. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 30 сентября 1999 г. N 1506 ~P991506.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Дополнить пункт 16 Положения о государственных ресурсах зерна Республики Казахстан, утвержденного постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 13 июня 1995 г. N 815 P950815_ "Об утверждении Положения о государственных ресурсах зерна Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 21, ст.237), после слов "при реализации зерна" словами "и продуктов его переработки, находящихся в государственных ресурсах".
Премьер-министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 13 маусымдағы N 815 қаулысына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң ҚАУЛЫСЫ 1995 жылғы 19 қазан N 1352. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.09.30. N 1506 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасы астығының мемлекеттiк ресурсы жөнiндегi Ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 13 маусымдағы N 815 P950815_ қаулысымен бекiтiлген (Қазақстан Республикасы ПҮАЖ-ы, 1995 ж.,
N 21, 237-бап) Қазақстан Республикасы астығының мемлекеттiк ресурсы
жөнiндегi Ереженiң 16-тармағындағы "астығын сату кезiнде" деген
сөздер "астығын және оның ұқсатылған өнiмдерiн сату кезiнде"
деген сөздермен толықтырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi