О сокращении численности аппарата и расходов на содержание центральных исполнительных органов Республики Казахстан<*> Сноска. В приложения 1,2,5 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 14 октября 1996 г. N 1258 ~P961258; в приложения 3,5 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 24 октября 1996 г. N 1293 ~P961293.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 1995 г. N 1442. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 21 ноября 1996 г. N 1425 ~P961425.
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 19 октября 1995 г. N 2541 U952541_ "О совершенствовании структуры центральных исполнительных органов Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Упразднить:
Государственную торговую инспекцию при Министерстве промышленности и торговли Республики Казахстан;
Комитет по рыбному хозяйству при Министерстве сельского хозяйства Республики Казахстан, передав его функции Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан;
Департамент занятости при Министерстве труда Республики Казахстан, передав его функции Министерству труда Республики Казахстан;
Департамент государственного лицензирования организационно-строительной деятельности при Министерстве строительства, жилья и застройки территорий, Департамент жилищно-коммунального хозяйства при Министерстве строительства, жилья и застройки территорий, Департамент государственного архитектурно-строительного контроля при Министерстве строительства, жилья и застройки территорий, Департамент государственной вневедомственной экспертизы проектов при Министерстве строительства, жилья и застройки территорий, передав их функции Министерству строительства, жилья и застройки территорий Республики Казахстан.
2. Сократить с 1 ноября 1995 г. численность работников центрального аппарата министерств, государственных комитетов и ведомств на 1067 единиц и их местных органов, финансируемых из республиканского бюджета, на 3949 единиц.
3. Установить предельную численность работников центрального аппарата министерств, государственных комитетов и других центральных и местных исполнительных органов, финансируемых из республиканского бюджета, а также количество должностей заместителей министров, председателей государственных комитетов и руководителей других центральных исполнительных органов согласно приложениям 1-3.
Министерству финансов Республики Казахстан в соответствии с проводимыми мероприятиями уточнить по министерствам, государственным комитетам и другим центральным исполнительным органам фонд оплаты труда.

Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органдары аппаратының санын және оны ұстауға жұмсалатын шығындарды қысқарту туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1995 жылғы 2 қараша N 1442. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1996.11.21. N 1425 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органдарының құрылымын жетiлдiру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 19 қазандағы N 2541 Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Мыналар таратылсын:
Қазақстан Республикасының Өнеркәсiп және сауда министрлiгi жанындағы Мемлекеттiк сауда инспекциясы;
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi жанындағы Балық шаруашылығы жөнiндегi комитетi таратылып, оның функциясы Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгiне берiлсiн;
Қазақстан Республикасының Еңбек министрлiгi жанындағы Жұмыспен қамту департаментi таратылып, оның функциясы Қазақстан Республикасының Еңбек министрлiгiне берiлсiн;
Қазақстан Республикасының Құрылыс, тұрғын үй және аумақтарда құрылыс салу министрлiгi жанындағы Ұйымдастыру-құрылыс қызметiн мемлекеттiк лицензиялау департаментi, Құрылыс, тұрғын үй және аумақтарда құрылыс салу министрлiгi жанындағы Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық департаментi, Құрылыс, тұрғын үй және аумақтарда құрылыс салу министрлiгi жанындағы Мемлекеттiк сәулет-құрылыс бақылауы департаментi, Құрылыс, тұрғын үй және аумақтарда құрылыс салу министрлiгi жанындағы Жобаларды мемлекеттiк ведомстводан тыс сараптау департаментi таратылып, олардың функциялары Қазақстан Республикасының Құрылыс, тұрғын үй және аумақтарда құрылыс салу министрлiгiне берiлсiн.
2. 1995 жылдың 1 қазанынан министрлiктердiң, мемлекеттiк комитеттер мен ведомстволардың орталық аппараты қызметкерлерiнiң саны 1067 адамға және олардың республикалық бюджеттен қаржыландырылатын жергiлiктi органдары қызметкерлерiнiң саны 3949 адамға қысқартылсын.
3. Министрлiктердiң, мемлекеттiк комитеттер мен республикалық бюджеттен қаржыландырылатын басқа да орталық және жергiлiктi атқарушы органдарының орталық аппараты қызметкерлерiнiң шектi саны, сондай-ақ министрлер, мемлекеттiк комитеттер төрағалары орынбасарларының және басқа да орталық атқарушы органдары басшылары лауазымдарының саны N 1-3 қосымшаларға сәйкес белгiленсiн.
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi жүргiзiлiп жатқан шараларға сәйкес министрлiктер, мемлекеттiк комитеттер мен басқа да орталық атқарушы органдар бойынша еңбекке ақы төлеу қорын анықтасын.

4. Утвердить нормативы численности руководящих и других работников центрального аппарата министерств, государственных комитетов и других центральных исполнительных органов согласно приложению 4.
5. Установить, что структура центрального аппарата министерств, государственных комитетов и других центральных исполнительных органов утверждается Правительством Республики Казахстан.
Министерствам, государственным комитетам и другим центральным исполнительным органам в месячный срок представить в Правительство Республики Казахстан согласованную c Министерством финансов Республики Казахстан структуру центрального аппарата.
6. Установить лимит количества служебных легковых автомобилей для обслуживания работников центрального аппарата министерств, государственных комитетов и других центральных исполнительных органов согласно приложению 5.
Высвободившиеся в результате проведения мероприятий, предусмотренные настоящим постановлением, легковые автомобили реализовать в установленном порядке через аукцион.
7. Министерству финансов Республики Казахстан в месячный срок по согласованию с министерствами, государственными комитетами, маслихатами-собраниями и другими местными исполнительными органами представить в Правительство Республики Казахстан на утверждение:
типовую структуру аппарата акимов областей и города Алматы и перечень их самостоятельных исполнительных органов с учетом экономики регионов;
лимит численности и фонда оплаты труда работников аппарата управления;
лимит количества служебных легковых автомобилей;
лимит расходов на служебные командировки.
8. Обязать руководителей министерств, государственных комитетов и других центральных и местных исполнительных органов;
провести работу по сокращению аппарата центральных и местных исполнительных органов в строгом соответствии с трудовым законодательством, с предоставлением социальных гарантий и компенсаций, предусмотренных Законом Республики Казахстан от 15 декабря 1990 г. Z902200_ "О занятости населения"; утвердить штатное
расписание аппарата в пределах установленной численности фонда оплаты труда и с соблюдением нормативов, предусмотренных в приложении 4 к настоящему постановлению;
продолжить работу по обеспечению строгого режима экономии в расходовании государственных средств на содержание аппарата управления, не допускать излишеств в отделке, оборудовании и во внутреннем оформлении административных зданий и служебных кабинетов;
продолжить работу по ограничению расходования государственных средств на приемы и обслуживание делегаций и отдельных лиц, руководствуясь при этом утвержденными нормами.

4. Министрлiктердiң, мемлекеттiк комитеттер мен басқа да орталық атқарушы органдарының басшылары мен басқа қызметкерлерiнiң сандық нормативтерi N 4 қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
5. Министрлiктердiң, мемлекеттiк комитеттер мен басқа да орталық атқарушы органдарының орталық аппаратының құрылымын Қазақстан Республикасының Үкiметi бекiтетiн болып белгiленсiн.
Министрлiктер, мемлекеттiк комитеттер мен басқа да орталық атқарушы органдары бiр ай мерзiмi iшiнде Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiмен келiсiлген орталық аппараттың құрылымын Қазақстан Республикасының Үкiметiне түсiретiн болсын.
6. Министрлiктердiң, мемлекеттiк комитеттер мен басқа да орталық атқарушы органдарының орталық аппараты қызметкерлерiне қызмет көрсетуге арналған қызмет бабындағы жеңiл автомобильдер санының лимитi N 5 қосымшаға сәйкес белгiленсiн.
Осы қаулыда көзделген шараларды қолдану нәтижесiнде босаған жеңiл автомобильдер белгiленген тәртiппен аукцион арқылы сатылсын.
7. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi бiр ай мерзiмi iшiнде министрлiктердiң, мемлекеттiк комитеттердiң, маслихат-жиналыстардың және басқа да жергiлiктi атқарушы органдарының келiсуi бойынша Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң бекiтуiне мыналарды:
облыстар мен Алматы қаласы әкiмдерi аппаратының үлгiлiк құрылымын және аймақтардың экономикасын ескере отырып, олардың дербес атқарушы органдарының тiзбесiн;
басқару аппараты қызметкерлерiнiң саны мен еңбек ақы қорының лимитiн;
қызмет бабындағы жеңiл автомобильдер санының лимитiн;
қызметтiк iс-сапарларына арналған шығындар лимитiн түсiретiн болсын.
8. Министрлiктердiң, мемлекеттiк комитеттерi мен басқа да орталық және жергiлiктi атқарушы органдарының басшыларына мыналар мiндеттелсiн:
орталық және жергiлiктi атқарушы органдарының аппаратын қысқарту жөнiндегi жұмысты еңбек заңдарына қатаң сәйкес, "Халықтың жұмыспен қамтылуы туралы" 1990 жылғы 15 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңында көзделген әлеуметтiк кепiлдiктер мен өтемақыларды бере отырып жүргiзсiн;
Аппараттың штаттық кестесiн еңбек ақы қорының белгiленген адам саны шегiнде және осы қаулының 4-қосымшасында көзделген нормативтердi сақтай отырып бекiтсiн;
басқару аппаратын ұстауға арналған мемлекет қаражатын жұмсауда қатаң үнемдеу тәртiбiн қамтамасыз ету жөнiндегi жұмысты жалғастырсын, әкiмшiлiк үйлерi мен қызмет кабинеттерiн әрлеу, жабдықтау және iшiн жиhаздау кезiнде ысырапқорлыққа жол бермесiн;
делегациялар мен жеке адамдарды қабылдағанда және оларға қызмет көрсеткенде мемлекет қаражатын шектеу жөнiндегi жұмысты жалғастырсын, бұл ретте бекiтiлген нормаларды басшылыққа алсын;

9. Рекомендовать Национальному Банку Республики Казахстан и его учреждениям:
производить выдачу средств и другие банковские операции со счетов министерств, государственных комитетов и других центральных и местных исполнительных органов по предъявлении зарегистрированных в Министерстве финансов Республики Казахстан и местных финансовых органах смет расходов;
выдавать средства на заработную плату, премирование и оказание материальной помощи, служебные командировки при наличии лимитов на фонд оплаты труда и служебные командировки;
расходование средств с текущих счетов центральных и местных исполнительных органов на прием делегаций и отдельных лиц производить согласно смете расходов на эти цели, зарегистрированных в Министерстве финансов и местных финансовых органах республики.
10. Министерству финансов Республики Казахстан и его местным органам:
усилить контроль за соблюдением финансовой дисциплины и проведением строжайшего режима экономии в расходовании министерствами, государственными комитетами, другими центральными и местными исполнительными органами, а также подведомственными им органами, учреждениями и организациями государственных средств на содержание аппарата управления;
при выявлении фактов незаконного расходования государственных средств принимать меры к их полному устранению и привлечению к ответственности соответствующих должностных лиц.
11. Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить финансирование по центральным исполнительным органам, образованным и реорганизованным в соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 19 октября 1995 г. N 2541 "О совершенствовании структуры центральных исполнительных органов Республики Казахстан".
12. Министерству труда, Министерству финансов и Министерству экономики в месячный срок разработать и представить на утверждение в Правительство Республики Казахстан схему должностных окладов работников центральных и местных исполнительных органов.
13. Вновь образованным и реорганизованным в соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 19 октября 1995 г. N 2541 "О совершенствовании структуры центральных исполнительных органов Республики Казахстан" центральным исполнительным органам представить в месячный срок на утверждение в Правительство Республики Казахстан проекты Положений об этих органах, согласованные с Министерством финансов, Министерством экономики и другими заинтересованными центральными исполнительными органами Республики Казахстан.
14. Министерству юстиции Республики Казахстан совместно с заинтересованными центральными исполнительными органами в 3-месячный срок представить Правительству Республики Казахстан предложения о приведении ранее принятых решений Правительства республики в соответствии с действующим законодательством.

9. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi мен оның мекемелерiне:
министрлiктердiң, мемлекеттiк комитеттер мен басқа да орталық және жергiлiктi атқарушы органдарының шоттарынан қаражат беру мен басқа да банкiлiк операцияларын Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiнде және жергiлiктi қаржы органдарында тiркелген шығыс сметаларын көрсеткенде ғана жасау;
қаражатты жалақыға, сыйлыққа және материалдық көмекке, қызметтiк iссапарға еңбек ақы қоры мен қызметтiк iссапарға лимиттерi болғанда ғана беру;
орталық және жергiлiктi атқарушы органдардың ағымдағы шоттарынан делегациялар мен жеке адамдарды қабылдауға қаражаттың жұмсалуын Қаржы министрлiгiнде және республиканың жергiлiктi қаржы органдарында тiркелген осы мақсатқа арналған шығындардың сметаларына сәйкес жүргiзу ұсынылсын.
10. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi мен оның жергiлiктi органдары:
министрлiктердiң, мемлекеттiк комитеттердiң, басқа да орталық және жергiлiктi атқарушы органдардың, сондай-ақ оларға қарасты органдардың, мекемелер мен ұйымдардың басқару аппаратын ұстауға арналған мемлекет қаражатын жұмсауда қаржылық тәртiптiң сақтаулы мен үнемдеуi режимi болуына бақылауды күшейтсiн;
мемлекет қаражатын заңсыз жұмсау фактiлерi анықталған жағдайда олардың толық жойылуына және тиiстi лауазымды адамдардың жауапқа тартылуына шаралар қолданылатын болсын.
11. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi "Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органдарының құрылымын жетiлдiру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 19 қазандағы N 2541 Жарлығына сәйкес құрылған және қайтадан ұйымдастырылған орталық атқарушы органдар бойынша қаржыландыруды қамтамасыз етсiн.
12. Еңбек министрлiгi, Қаржы министрлiгi мен Экономика министрлiгi бiр ай мерзiм iшiнде орталық және жергiлiктi атқарушы органдары қызметкерлерiнiң лауазымдық еңбекақыларының схемасын жасап, оны Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң бекiтуiне ұсынсын.
13. "Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органдарының құрылымын жетiлдiру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 19 қазандағы N 2541 Жарлығына сәйкес жаңадан құрылған және қайтадан ұйымдастырылған орталық атқарушы органдары бiр ай мерзiм iшiнде Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiмен, Экономика министрлiгiмен және басқа да мүдделi орталық атқарушы органдармен келiсiлген, сол органдар туралы Ережелердiң жобаларын Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң бекiтуiне ұсынсын.
14. Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi мүдделi орталық атқарушы органдар мен бiрлесе отырып үш ай мерзiм iшiнде республика Үкiметiнiң бұрын қабылданған шешiмдерiн қолданылып жүрген заңдарға сәйкес келтiру туралы Қазақстан Республикасының Үкiметiне ұсыныс түсiрсiн.

15. Признать утратившими силу:
постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 3 августа 1994 г. N 874 "О сокращении численности аппарата и расходов на содержание органов государственного управления";
пункт 4 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 22 декабря 1994 г. N 1445 "О структуре центрального аппарата Министерства промышленности и торговли Республики Казахстан";
постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 10 февраля 1995 г. N 143 "О внесении изменения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 3 августа 1994 г. N 874";
постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 24 апреля 1995 г. N 539 "О внесении изменения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 3 августа 1994 г. N 874".
Премьер-министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 1995 г. N 1442
Предельная численность работников центрального
аппарата министерств, государственных комитетов
и других центральных исполнительных органов
Республики Казахстан
--------------------------------------------------------------------
Наименование министерств, государственных  !  Количество
комитетов и других центральных           !    единиц
исполнительных органов                !
--------------------------------------------------------------------
1                       !           2
--------------------------------------------------------------------
Минюст                                    147
Приложение 2
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 1995 г. N 1442
Предельная численность работников местных
исполнительных органов, финансируемых
из республиканского бюджета
--------------------------------------------------------------------
Наименование местных         !     Количество
исполнительных органов        !       единиц
--------------------------------------------------------------------
1                        !               2
--------------------------------------------------------------------
Областные, городские управления Минюста            916
Приложение 3
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 1995 г. N 1442
О предельной численности заместителей
министров, председателей государственных комитетов
и руководителей других центральных исполнительных
органов Республики Казахстан
<*>
Сноска. См. постановление Правительства РК от 12 мая 1996 г.
N 583.
--------------------------------------------------------------------
Наименование министерств, государственных  !     Количество
комитетов и других центральных           !      единиц
исполнительных органов               !
--------------------------------------------------------------------
1                        !             2
--------------------------------------------------------------------
Минюст                                 4
Приложение 4
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 1995 г. N 1442
НОРМАТИВЫ
численности руководящих и других
работников центрального аппарата центральных
исполнительных органов Республики Казахстан
<*>
Сноска. Внесены изменения - постановлением Правительства РК
от 27 мая 1996 г. N 648.
--------------------------------------------------------------------
!Соотношение отдельных категорий
!           работников
--------------------------------------------------------------------

15. Мыналардың күшi жойылған деп танылсын.
"Мемлекеттiк басқару органдары аппаратының санын және оны ұстауға жұмсалатын шығындарды қысқарту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 3 тамыздағы N 374 қаулысы;
"Қазақстан Республикасының Өнеркәсiп және сауда министрлiгi орталық аппаратының құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 22 желтоқсандағы N 1445 қаулысының 4-тармағы;
"Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы
3 тамыздағы N 874 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы" Қазақстан
Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 10 ақпандағы
N 143 қаулысы;
"Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы
3 тамыздағы N 874 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы" Қазақстан
Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 24 сәуiрдегi
N 539 қаулысы.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1995 жылғы 2 қарашадағы
N 1442 қаулысына
1 қосымша
Қазақстан Республикасы министрлiктерi, мемлекеттiк
комитеттерi және басқа да орталық атқару органдары
орталық аппараты қызметкерлерiнiң шектi саны
________________________________________________________________
Министрлiктердiң, мемлекеттiк      |     Адам саны
комитеттердiң және орталық          |
атқару органдарының атауы          |
_________________________________________________________________
1                   |           2
_________________________________________________________________
Әдiлетминi                               147
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1995 жылғы 2 қарашадағы
N 1442 қаулысына
2 қосымша
Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын
жергiлiктi атқару органдары қызметкерлерiнiң
шектi саны
_______________________________________________________________
Жергiлiктi атқару органдарының      |   Адам саны
атаулары                  |
_______________________________________________________________
Әдiлетминiнiң облыстық,                       916
қалалық басқармалары
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1995 жылғы 2 қарашадағы
N 1442 қаулысына
3 қосымша
Қазақстан Республикасы министрлерi,
мемлекеттiк комитеттерi төрағалары мен
басқа да орталық атқару органдары басшылары
орынбасарларының шектi саны туралы
<*>
Ескерту. ҚРҮ-нiң 1996.05.12. N 583 қаулысын қараңыз.
_______________________________________________________________
Министрлiктердiң, мемлекеттiк       |   Адам саны
комитеттер мен басқа да орталық     |
атқару органдарының атауы           |
_______________________________________________________________
1                    |            2
________________________________________________________________
Әдiлет министрлiгi                             4
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1995 жылғы 2 қарашадағы
N 1442 қаулысына
4 қосымша
Қазақстан Республикасындағы министрлiктердiң,
мемлекеттiк комитеттердiң және басқа да
орталық атқару органдары орталық аппаратының
басшы және басқа қызметкерлерi санының
нормативтерi
_______________________________________________________________
| Қызметкерлердiң жекелеген
| санаттарының қатынастары
_______________________________________________________________

1. Структурные подразделения создаются при
следующей численности (включая
руководителей подразделений):
сектора                      при численности не менее 3 единиц
отделы                       при численности не менее 4 единиц
управления                   при численности не менее 10 единиц
Главные управления           при численности работников не менее
и департаменты                             20 единиц
2. Должности заместителей руководителей
структурных подразделений вводятся:
заместитель начальника       при наличии в отделе (включая
отдела                       начальника) не менее 7 единиц
заместители начальников      при наличии в управлениях
управлений                   (включая начальника) не менее
10 единиц
дополнительные должности
заместителей начальников
управлений - на каждые
последующие 10 единиц
Приложение 5
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 1995 г. N 1442
ЛИМИТ
количества служебных легковых автомобилей
для обслуживания работников центрального
аппарата министерств, государственных
комитетов и других центральных
исполнительных органов
Республики Казахстан
--------------------------------------------------------------------
Наименование министерств, государственных !     Количество
комитетов и других центральных            !     автомобилей
исполнительных органов                    !
--------------------------------------------------------------------

1. Құрылымдық бөлiмдер адам саны төмендегiдей
болғанда /бөлiмше бастықтарын қоса есептегенде/
құрылады:
секторлар                       адам саны 3-тен кем болмаса
бөлiмдер                        адам саны 4-тен кем болмаса
басқармалар                     адам саны 10-нан кем болмаса
бас басқармалар және            қызметкерлер саны 20-дан кем
департаменттер
<*>
болмаса
Ескерту. 4-қосымшаға өзгерiс енгiзiлдi - ҚРҮ-нiң 1996.05.27.
N 648 қаулысымен.
II. Құрылымдық бөлiмдер басшыларының
орынбасарлар лауазымы мынадай
жағдайда енгiзiледi:
бөлiм бастығының                 бөлiмiнде кемiнде /бастықты
орынбасары                       қоса есептегенде/ 7 адам болса
Басқармалар бастықтарының        басқармаларда кемiнде
орынбасарлары                    /бастықты қоса есептегенде/
10 адам болса: басқармалар
бастықтары орынбасарларының
қосымша лауазымы - одан
кейiнгi әрбiр 10 адамға
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1995 жылғы 2 қарашадағы
N 1442 қаулысына
5 қосымша
Қазақстан Республикасы министрлiктерi, мемлекеттiк
комитеттерi мен басқа да орталық артқару органдары
орталық аппараты қызметкерлерiне қызмет көрсетуге
арналған қызметтiк жеңiл автомобильдер санының
лимитi
<*>
Ескерту. ҚРҮ-нiң 1996.05.12. N 583 қаулысын қараңыз.
_______________________________________________________________
Министрлiктердiң, мемлекеттiк    |    Автомобильдер
комитеттер мен басқа да          |        саны
орталық атқару органдарының      |
атаулары                         |
_______________________________________________________________

1                      !           2
--------------------------------------------------------------------
Минюст                                               5

1                 |           2
_______________________________________________________________
Әдiлетминi                                5