О ликвидации Лечебно-оздоровительного объединения при Кабинете Министров Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 1995 г. N 1724
На основании Указа Президента Республики Казахстан от 6 ноября 1995 г. N 2600 U952600_ "Об Управлении Делами Президента Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Ликвидировать Лечебно-оздоровительное объединение при Кабинете Министров Республики Казахстан с передачей полномочий по управлению имуществом и делами Управлению Делами Президента Республики Казахстан.
2. Признать утратившими силу:
постановление Совета Министров Казахской ССР от 5 февраля 1990
г. N 48 "Об организации Лечебно-оздоровительного объединения при
Совете Министров Казахской ССР";
постановление Кабинета Министров Казахской ССР от 28 февраля
1991 г. N 138 "Об утверждении Положения о Лечебно-оздоровительном
объединении при Кабинете Министров Казахской ССР".
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң жанындағы Емдеу-сауықтыру бiрлестiгiн тарату туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1995 жылғы 14 желтоқсан N 1724
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс басқармасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 6 қарашадағы N 2600 U952600_ Жарлығының негiзiнде Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң жанындағы Емдеу-сауықтыру бiрлестiгi таратылсын, оның мүлкi мен iсiн басқару өкiлеттiгi Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс Басқармасына берiлсiн.
2. Мыналардың:
"Қазақ ССР Министрлер Советi жанынан Емдеу-сауықтыру
бiрлестiгiн құру туралы" Қазақ ССР Министрлер Советiнiң 1990 жылғы 5
ақпандағы N 48 қаулысының;
"Қазақ ССР Министрлер Кабинетiнiң жанындағы Емдеу-сауықтыру
бiрлестiгi туралы Ереженi бекiту туралы" Қазақ ССР Министрлер
Кабинетiнiң 1991 жылғы 28 ақпандағы N 138 қаулысының күшi жойылған
деп танылсын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары