Об утверждении образца вида на жительство иностранца в Республике Казахстан (описание)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 января 1996 г. N 87. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 августа 2009 года N 1260
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 27.08.2009 N 1260 .
Сноска. Заголовок в редакции постановления Правительства РК от 24.12.2008 № 1235 (порядок введения в действие см. п. 6 ).
В целях изготовления бланков вида на жительство иностранца в Республике Казахстан Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула в редакции постановления Правительства РК от 24.12.2008 № 1235 (порядок введения в действие см. п. 6 ).
1. Утвердить прилагаемый образец вида на жительство иностранца в Республике Казахстан (описание).
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления Правительства РК от 24.12.2008 № 1235 (порядок введения в действие см. п. 6 ).
2. Министерству юстиции Республики Казахстан по заказу Министерства внутренних дел Республики Казахстан обеспечить изготовление бланков вида на жительство иностранца в Республике Казахстан в соответствии с его описанием, в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете.
Сноска. Пункт 2 в редакции постановления Правительства РК от 24.12.2008 № 1235 (порядок введения в действие см. п. 6 ).
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 23 января 1996 г. N 87
Образец вида на жительство
иностранца в Республике Казахстан (описание)
Сноска. Заголовок с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 24.12.2008 № 1235 (порядок введения в действие см. п. 6 ).
1. Вид на жительство представляет собой цветную типографскую карточку с прозрачным пластиковым покрытием размером 70 х 100 мм. Надписи и разграфления выполнены краской черного цвета.
2. На лицевой стороне располагаются:
а) по верхнему краю надписи:
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ
РЕСПУБЛИКА КАЗАХСТАН
между ними Государственный герб Республики Казахстан диаметром 20 мм;
б) под ними - Шетелдіктің тұру ықтиярхаты
Вид на жительство иностранца
в) под гербом указывается N вида на жительство;
г) с левой стороны - фотография 33 х 43 мм.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 24.12.2008 № 1235 (порядок введения в действие см. п. 6 ).

Қазақстан Республикасында шетелдіктің тұру ықтиярхатының үлгісін (сипаттамасын) бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 23 қаңтардағы N 87 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 27 тамыздағы N 1260 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.08.27. N 1260 (қолданысқа енгізілу тәртібін 6-т. қараңыз) Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының тақырыбы жаңа редакцияда - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.12.24 N 1235 (қолданысқа енгізілу тәртібін 6-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасында шетелдіктің тұру ықтиярхатының бланкілерін жасау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.12.24 N 1235 (қолданысқа енгізілу тәртібін 6-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасында шетелдіктің тұру ықтиярхатының үлгісі (сипаттамасы) бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.12.24 N 1235 (қолданысқа енгізілу тәртібін 6-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
2. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі республикалық бюджетте көзделген қаражат шегінде Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің тапсырысы бойынша Қазақстан Республикасында шетелдіктің тұру ықтиярхаты бланкілерін оның сипаттамасына сәйкес жасауды қамтамасыз етсін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.12.24 N 1235 (қолданысқа енгізілу тәртібін 6-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 23 қаңтардағы
N 87 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасында шетелдіктің тұру ықтиярхатының үлгiсi
(сипаттамасы)
Ескерту. Үлгінің тақырыбына өзгерту енгізілді - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.12.24 N 1235 (қолданысқа енгізілу тәртібін 6-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
1. Ықтиярхат - мөлдiр пластикалық қаптамасы бар, көлемi 70Х100 мм, баспаханалық жолмен жасалған, түрлi-түстi кәртiшке. Мұндағы жазулар мен сызықтар қара түстi бояумен түсiрiлген.
2. Оның бет жағында:
а) жоғарғы шетiнде:
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ
РЕСПУБЛИКА КАЗАХСТАН
деп жазылған, бұлардың арасында диаметрi 20 мм Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк елтаңбасы бейнеленген.
б) олардан төмен - Шетелдіктің тұру ықтиярхаты
Вид на жительство иностранца
деген жазулар бар;
в) елтаңбаның астында қоныстану ықтиярхатының нөмiрi көрсетiлген;
г) сол жағында мөлшерi 33х43 мм сурет кәртiшкесi жапсырылған.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерту енгізілді - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.12.24 N 1235 (қолданысқа енгізілу тәртібін 6-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.

3. Справа от фотографии расположены четыре горизонтальные линии, под которыми написано:
Тегi / Фамилия
Аты / Имя
Әкесiнiң аты / Отечество
Туған күнi, айы, жылы / Дата рождения
Ниже место для машиносчитываемого текста.
4. На оборотной стороне восемь горизонтальных линий, под которыми размещены надписи:
Туған жерi / Место рождения
Азаматтығы / Гражданство
Тұрғылықты жерi / Место жительства
Берген мекеме / Орган выдачи
Берiлген күнi - колданылу мерзiмi / Дата выдачи - срок действия
Қолы / Подпись
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 23 января 1996 г. N 87
Образец удостоверения лица без
гражданства (описание)
Сноска. Исключен постановлением Правительства РК от 24.12.2008  № 1235 (порядок введения в действие см. п. 6 ).

3. Суретiнiң оң жағында төрт көлбеу сызық тартылған. Олардың астында:
Тегi/Фамилия
Аты/Имя
Әкесiнiң аты/Отчество
Туған күнi, айы, жылы/Дата рождения
Төменде мәшине шығаратын текске орын қалдырылған.
4. Сырт жағында сегiз көлбеу сызық тартылған. Олардың астында:
Туған жерi/Место рождения
Азаматтығы/Гражданство
Тұрғылықты жерi/Место жительства
Берген мекеме/Орган выдачи
Берiлген күнi қолданылу мерзiмi/Дата выдачи-срок действия
Қолы/Подпись
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 23 қаңтардағы
N 87 қаулысымен
бекiтiлген
Азаматтығы жоқ адамның куәлiгiнiң үлгiсi (сипаттамасы)
Ескерту. Үлгі алынып тасталды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.12.24 N 1235 (қолданысқа енгізілу тәртібін 6-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.