О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 января 1996 г. N 53
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 февраля 1996 г. N 224
В связи с передачей подразделений и войск правительственной связи Комитета национальной безопасности Республики Казахстан в ведение Службы охраны Президента Республики Казахстан в соответствии с Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона, от 8 декабря 1995 г. N 2674 U952674_ "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "Об органах национальной безопасности Республики Казахстан" и некоторые другие акты Президента Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в приложение 1 к постановлению Правительства Республики Казахстан от 11 января 1996 г. N 53 "О реализации Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, от 21 декабря 1995 г. N 2700 "О республиканском бюджете на 1996 год" следующие изменения:
в разделе I "Учреждения и мероприятия по бюджету" расходной части республиканского бюджета на 1996 год:
в пункте 6 "Расходы на содержание правоохранительных органов" цифру "19647650" заменить цифрой "19408874", цифру "2394190" - цифрой "2155414";
в пункте 10 "Прочие расходы" цифру "2052460" заменить цифрой "2291236".
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 11 қаңтардағы N 53 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 21 ақпандағы N 224
"Қазақстан Республикасының ұлттық қауiпсiздiк органдары туралы" Қазақстан Республикасының Заңына және Қазақстан Республикасы Президентiнiң кейбiр актiлерiне өзгертулер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 8 желтоқсандағы N 2674 U952674_ Заң күшi бар Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитетiнiң үкiмет байланыстары бөлiмшелерi мен әскерлерiн Қазақстан Республикасы Президентiнiң күзет қызметiнiң басқаруына беруге байланысты Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"1996 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 21 желтоқсандағы N 2700 Заң күшi бар Жарлығын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 11 қаңтардағы N 53 P960053_ қаулысының 1-қосымшасына мынадай өзгертулер енгiзiлсiн:
"Бюджет бойынша мекемелер мен шаралар" атты 1-бөлiмде 1996 жылға арналған республикалық бюджеттiң шығыс бөлiгiнiң:
"Құқық қорғау органдарын ұстауға жұмсалатын шығыстар" деген
6-тармағындағы "19647650" саны "19408874" санымен, "2394190" саны
"2155414" санымен алмастырылсын;
"Басқа да шығыстар" атты 10-тармақтағы "2052460" саны "2291236"
санымен алмастырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi