О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 1995 г. N 1442
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1996 г. N 648. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 21 ноября 1996 г. N 1425 ~P961425.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 1995 г. N 1442 P951442_ "О сокращении численности аппарата и расходов на содержание центральных исполнительных органов Республики Казахстан" следующие изменения:
в приложении 4 "Нормативы численности руководящих и других работников центрального аппарата центральных исполнительных органов Республики Казахстан":
строку "главные управления" дополнить словами "и департаменты";
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 2 қарашадағы N 1442 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 27 мамыр N 648. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1996.11.21. N 1425 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органдары аппаратының санын және оны ұстауға жұмсалатын шығындарды қысқарту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 2 қарашадағы N 1442 қаулысына мынадай өзгертулер енгiзiлсiн:
"Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органдары орталық
аппаратының басшы және басқа қызметкерлерi санының нормативтерi"
деген 4-қосымшадағы:
"бас басқармалар" деген жол "және департаменттер" деген
сөздермен толықтырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi