106а-1 (строка исключена постановлением Правительства РК
от 3 августа 2001 года № 1025 )
106а-2 (исключена - № 996 от 12.09.2002 г.)
106а-3 (исключена - № 995 от 12.09.2002 г.)
Комитет геологии и недропользования
Министерства индустрии и новых технологий
Республики Казахстан
106а-4 Республиканское государственное
предприятие "Специализированное
гравиметрическое предприятие"            Алматинская
(на праве хозяйственного ведения)        область,
Илийский район
106а-5 Республиканское государственное
предприятие "Информационно-
аналитический центр геологии и
минеральных ресурсов
Республики Казахстан"
(на праве хозяйственного ведения)         город Алматы
Министерство юстиции Республики Казахстан
106-1 Исключена постановлением Правительства РК от 21.01.2011 № 22
106-2 Республиканское государственное
предприятие на праве хозяйственного
ведения "Республиканский центр правовой
информации" Министерства юстиции
Республики Казахстан"                     город Астана
106-3 (исключена - № 426 от 31 марта 2001 г.)
Комитет уголовно-исполнительной системы
Министерства юстиции Республики Казахстан
Сноска. Подраздел исключен постановлением Правительства РК от 02.08.2011 № 900.
Комитет по управлению земельными ресурсами Министерства
регионального развития Республики Казахстан
107 Республиканское государственное
предприятие на праве хозяйственного
ведения «Научно-производственный
центр земельного кадастра» Агентства
Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами                            г. Астана
108  Государственный институт                   г. Алматы
сельскохозяйственных
аэрофотогеодезических изысканий
(ГИСХАГИ)
(на праве хозяйственного ведения)
108-1 Республиканское государственное
казенное предприятие "Казгеодезия"        город Астана
Министерство по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан
109 Исключена постановлением Правительства РК от 05.11.2011 № 1299
109-1 (исключена - № 53 от 25 января 2005 г.)
109-2 Республиканское государственное
предприятие "Центр по вычислительной технике,
телекоммуникациям, информатике и
ситуационному анализу "
(на праве хозяйственного ведения)         город Астана
109-3 Исключена постановлением Правительства РК от 06.04.2012 № 421
109-4 (исключена - от 30 июня 2006 года № 626)
109-5 (исключена - № 53 от 25 января 2005 г.)
109-6 (исключена - № 243 от 15 февраля 2000 г.)
109-7 - 109-9 (исключены - № 53 от 25 января 2005 г.)
109-10 - 109-14 (строки исключена - постановлением Правительства
РК от 13 июля 2002 года № 772)
109-15 (исключена - от 30 июня 2006 года № 626)
109-16 Республиканское государственное казенное город Алматы
предприятие "Селденкоргау курылыс"
109-17 (исключена - от 30 июня 2006 года № 626)
109-18 (исключена - от 31.01.2011 № 49)
109-18-1 Республиканское государственное
предприятие "Национальный
научно-исследовательский центр
по проблемам промышленной
безопасности" (на праве
хозяйственного ведения)              город Астана
109-18-2 Исключена постановлением Правительства РК от 23.08.2011 № 941
Комитет по государственному контролю за чрезвычайными
ситуациями и промышленной безопасностью Министерства
по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
109-19 - 109-22 (исключены - от 30 ноября 2007 г. № 1154 )
109-23 Исключена постановлением Правительства РК от 06.01. 2006 № 25
109-23-1 Исключена постановлением Правительства РК от 25.05.2009 № 772
109-23-2  Исключена постановлением Правительства РК от 30.03.2010 № 245
109-23-3 Республиканское государственное
казенное предприятие "Центральный штаб
профессиональных военизированных
аварийно-спасательных служб"              город Астана
Комитет по государственным материальным резервам
Министерства по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан
109-24 Республиканское государственное предприятие
"Резерв"
(на праве хозяйственного ведения)           город Астана
Комитет противопожарной службы Министерства
по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
Сноска. Раздел исключен постановлением Правительства РК
от 30.03.2010 № 245
Агентство Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами
Сноска. Раздел исключен постановлением Правительства РК

106а-1.
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2001.08.03 N 1025 қаулысымен.
106а-2.
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2002.09.12 N 996 қаулысымен.
106а-3.
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2002.09.12 N 995 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігінің Геология және жер қойнауын пайдалану комитеті
106а-4.
"Мамандандырылған гравиметрикалық кәсіпорын" республикалық мемлекеттік кәсiпорны (шаруашылық жүргiзу құқығында)
Алматы облысы, Iле ауданы
106а-5.
"Қазақстан Республикасы геология және минералдық ресурстар ақпараттық-талдау орталығы" республикалық мемлекеттiк кәсiпорны (шаруашылық жүргiзу құқығындағы)
Алматы қаласы
Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі
106-1.
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2011.01.21 N 22 Қаулысымен.
106-2.
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
Астана қаласы
106-3.
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2001.03.29 N 411 қаулысымен.
106-4.
Түзеу мекемелерінің "Еңбек" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
Астана қаласы
106-5 - 106-6.
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.04.08 N 335 Қаулысымен.
106-7.
Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитеті түзеу мекемелері "Еңбек-Өскемен" республикалық мемлекеттік кәсіпорны (шаруашылық жүргізу құқығында)
Өскемен қаласы
106-8 - 106-9.
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.04.08 N 335 Қаулысымен.
106-10.
Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитеті түзеу мекемелері "Еңбек-Қарағанды" республикалық мемлекеттік кәсіпорны (шаруашылық жүргізу құқығында)
Қарағанды қаласы
106-11.
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.04.08 N 335 Қаулысымен.
106-12.
Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитеті түзеу мекемелері "Еңбек-Қостанай" республикалық мемлекеттік кәсіпорны (шаруашылық жүргізу құқығында)
Қостанай қаласы
106-13 - 106-22.
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.04.08 N 335 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігінің Жер ресурстарын басқару комитеті
107.
Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттiгiнiң «Жер кадастры ғылыми-өндiрiстiк орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттiк кәсiпорны
Астана қаласы
108.
Ауылшаруашылық аэросуретгеодезиялық iздестiру мемлекеттiк институты (АЭIМИ) (шаруашылық жүргiзу құқығында)
Алматы қаласы
108-1.
"Қазгеодезия" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Астана қаласы
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі
109.
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2011.11.05 N 1299 Қаулысымен.
109-1.
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2005.01.25 N 53 қаулысымен.
109-2.
Есептеу техникасы, телекоммуникациялар, информатика және ситуациялық талдау жөніндегі Орталық республикалық мемлекеттік кәсіпорны (шаруашылық жүргізу құқығында)
Астана қаласы
109-3.
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2012.04.06 N 421 Қаулысымен.
109-4.
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2006.06.30 N 626 қаулысымен.
109-5.
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2005.01.25 N 53 қаулысымен.
109-6.
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2000.02.15 N 243 қаулысымен.
109-7 - 109-9.
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2005.01.25 N 53 қаулысымен.
109-10 - 109-14.
Алынып тасталды
109-15.
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2006.06.30 N 626 қаулысымен.
109-16.
"Селденқорғау құрылыс" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны
Алматы қаласы
109-17.
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2006.06.30 N 626 қаулысымен.
109-18.
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2011.01.31 N 49 Қаулысымен.
109-18-1
«Өнеркәсіп қауіпсіздігі проблемалары жөніндегі ұлттық ғылыми-зерттеу орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорны (шаруашылық жүргізу құқығында)
Астана қаласы
109-18-2.
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2011.08.23 N 941 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінiң Төтенше жағдайларды және өнеркәсiптiк қауiпсiздiктi мемлекеттiк бақылау комитетi
109-19 - 109-22.
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2007.11.30 N 1154 Қаулысымен.
109-23.
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2006.01.06 N 25 қаулысымен.
109-23-1.
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2009.05.25 N 772 Қаулысымен.
109-23-2.
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2010.03.30 № 245 Қаулысымен.
109-23-3.
"Кәсіби әскерилендірілген авариялық-құтқару қызметінің орталық штабы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Астана қаласы
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінiң Мемлекеттiк материалдық резервтер комитетi
109-24.
"Резерв" республикалық мемлекеттiк кәсiпорны (шаруашылық жүргiзу құқығында)
Астана қаласы
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгiнiң Өртке қарсы қызмет комитетi       Ескерту. Бөлім алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2010.03.30 № 245 Қаулысымен.

от 30.12.2000 г. № 1957 )
483 - 502 (Строки исключены - постановлением Правительства РК
от 29 декабря 2000 года № 1923   )
503 (Строка исключена - постановлением Правительства Республики
Казахстан от 29 декабря 2002 года № 1431 ).
504 (исключена - от 28 февраля 2008 года № 205 )
504-1 (Строка исключена - постановлением Правительства Республики
Казахстан от 29 декабря 2002 года № 1431 ).
504-2 (Исключена постановлением Правительства РК от 21.12.2009 № 2158(вводится в действие с 01.01.2010)
504-3 Республиканское государственное
предприятие на праве хозяйственного
ведения "Республиканская
ветеринарная лаборатория"             город Астана
504-4 Республиканское государственное
предприятие на праве хозяйственного
ведения "Фитосанитария"               город Астана
505 (Раздел и строка исключены - № 818 от 13.06.2001 г.)
Министерство иностранных дел Республики Казахстан
506   Республиканское государственное
предприятие на праве хозяйственного
ведения "Хозяйственное управление
Министерства иностранных дел
Республики Казахстан"                  город Астана
506-1 (исключена - № 1589 от 24.10.00 г.)
506-2 (исключена - № 1419 от 8.11.2001 г.)
507 (исключена - № 91 от 23.01.2002 г.)
Министерство экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан
509 Республиканское государственное
казенное предприятие
"Хозяйственное управление
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан"            город Астана
509-1 (исключена - № 1040 от 8.08.2001 г.)
510 (исключена - № 165 от 31.01.2001 г. )
511 (исключена - № 76 от 19.01.2001 г. )
Аппарат Верховного Суда Республики Казахстан
511-1  (исключена постановлением Правительства РК
от 19.01.2012 № 106)
Комитет культуры Министерства культуры, информации
и общественного согласия Республики Казахстан <*>
512 - 512-32 (Раздел и строки исключены - постановлением Правительства РК
от 27 августа 2003 г. № 872 )
Таможенный комитет Министерства государственных
доходов Республики Казахстан
516. (исключена - № 62 от 20.01.2003 г.)
Агентство Республики Казахстан по делам спорта и
физической культуры
517  (исключена - № 426 от 31 марта 2001 г.)
517-1 Казенное предприятие "Дирекция            город Астана
штатных национальных команд и спортивного
резерва"
517-2 Республиканское государственное казенное  город Алматы
предприятие "Республиканская школа
высшего спортивного мастерства по
зимним видам спорта"
517-3  Республиканское государственное казенное
предприятие "Республиканская школа
высшего спортивного мастерства по водным
и прикладным видам спорта"                        г. Алматы
517-4 (исключена - постановлением Правительства Республики
Казахстан от 30 июня 2003 года № 629 )
517-5 (исключена - постановлением Правительства Республики
Казахстан от 30 июня 2003 года № 629 ).
517-6 Казенное предприятие "Республиканский            город Алматы
колледж спорта"
517-7 (исключена - № 343 от 20.03.2002 г.)
517-8 (исключена - от 11 марта 2008 года № 235 )
517-8 Казенное предприятие "Центр
спортивной медицины и реабилитации"       город Алматы
518 (исключена - от 26 апреля 2006 года № 329 )
519 (исключена - № 382 от 30 марта 2002 г.)
519-1 Казенное предприятие "Центр
олимпийской подготовки"                     г. Алматы
519-2 Казенное предприятие
"Антидопинговая лаборатория
спортсменов"                                г. Алматы
519-3 Республиканское государственное казенное
предприятие "Центр олимпийской подготовки"   город Астана
519-4 Казенное предприятие "Центр
олимпийской подготовки"           город Усть-Каменогорск
519-4 (исключена - от 11 марта 2008 года № 235 )
519-4 Республиканское государственное      Киргизская Республика
предприятие "Спортивно-              Иссык-Кульский район
оздоровительный центр "Олимп"        село Корумды
(на праве хозяйственного ведения)
519-5 исключена постановлением Правительства РК от 13.03.2009 № 300
519-6 исключена постановлением Правительства РК от 13.03.2009 № 300
519-7 Республиканское государственное казенное  город Алматы
предприятие "Республиканская школа
высшего спортивного мастерства по
массовым видам спорта"
519-8 Республиканское государственное
казенное предприятие "Центр олимпийской
подготовки по боксу"                      город Алматы
519-9 Республиканское государственное
казенное предприятие "Центр олимпийской
подготовки по видам борьбы"               город Алматы
519-10 Республиканское государственное
казенное предприятие "Центр олимпийской   Алматинская область
подготовки по велосипедному спорту"       город Талдыкорган
519-11 Республиканское государственное
казенное предприятие "Центр олимпийской
подготовки по тяжелой атлетике"           город Алматы
519-12 Республиканское государственное
казенное предприятие "Центр              город Шымкент,
олимпийской подготовки                   Южно-Казахстанская
по видам стрельбы                        область
519-13 Республиканское                          Алматинская область,
государственное казенное                 Талгарский район,
предприятие "Республиканская             поселок Панфиловский
детско-юношеская спортивная
школа по конному спорту"
519-14 Республиканское государственное          г. Астана
казенное предприятие
"Республиканский велотрек "Сарыарка"
519-15 Республиканское государственное          Алматинская область
казенное предприятие "Комплекс лыжных    Талгарский район,
и биатлонных стадионов "Алатау"          Солдатское ущелье
519-16 Республиканское государственное          г. Алматы
казенное предприятие "Центр олимпийской
подготовки по современному пятиборью и
водным видам спорта"
Комитет по правам интеллектуальной собственности
Министерства юстиции Республики Казахстан
520 (исключена - № 345 от 20.03.2002 г.)
520-1 Республиканское государственное           город Астана
предприятие на праве хозяйственного
ведения "Национальный институт
интеллектуальной собственности"
Комитета по правам интеллектуальной
собственности Министерства юстиции
Республики Казахстан
Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан
521 Республиканское государственное             город Астана
казенное предприятие "Алмас"
(на праве оперативного управления)
Агентство Республики Казахстан
по делам государственной службы
523 (исключена - от 31.12.2008 № 1305 (вводится в действие с 1.01.2009)
523-1 Республиканское государственное
казенное предприятие "Академия
государственного управления при
Президенте Республики Казахстан"          город Астана
Комитет промышленности Министерства
индустрии и новых технологий
Республики Казахстан
524 (исключена - постановлением Правительства РК от 04.08.2008 № 735 )
525 (исключена - постановлением Правительства РК от 17.01.2008 № 25 ).
526 "Национальный центр по комплексной
переработке минерального сырья Республики
Казахстан Министерства индустрии и
новых технологий Республики Казахстан"
(на праве хозяйственного ведения)               город Алматы
527 (Строка исключена - от 31 августа 2004 года № 921)
528 (исключена - № 1237 от 26.11.2004 г.)
529 Республиканское государственное предприятие
"Кентау СуШар" Комитета промышленности
Министерства индустрии и                  Южно-Казахстанская
новых технологий Республики Казахстан           область,
город Кентау
529-1 Республиканское государственное
предприятие на праве хозяйственного
ведения "Жезказганредмет"                город Жезказган
529-2 Исключена постановлением Правительства РК от 31.05.2012 № 706
529-3 Республиканское государственное
предприятие на праве хозяйственного
ведения «Национальный центр
технологического прогнозирования»
Комитета промышленности Министерства
индустрии и новых технологий
Республики Казахстан                       город Алматы
Хозяйственное управление Парламента Республики Казахстан
530. Республиканское государственное
казенное предприятие
"Дирекция административных зданий
Хозяйственного управления
Парламента Республики Казахстан"                город Астана
530-1. Республиканское государственное
казенное предприятие
"Дирекция по эксплуатации служебного
жилья Хозяйственного управления
Парламента Республики Казахстан"                город Астана
530-2. Республиканское государственное
предприятие "Инженерный центр
Хозяйственного управления
Парламента Республики Казахстан"
(на праве хозяйственного ведения)              город Астана
530-3. Республиканское государственное
казенное предприятие
"Столовая Хозяйственного управления
Парламента Республики Казахстан"               город Астана
Агентство Республики Казахстан по государственным закупкам
531 (Раздел и строка исключены - от 18 октября 2007 г. № 964 )
Центральная избирательная комиссия Республики Казахстан
532   Республиканское государственное предприятие
"Инженерно-технический
центр Центральной избирательной комиссии
Республики Казахстан"
(на праве хозяйственного ведения)           город Астана
Национальное космическое агентство Республики Казахстан
533   Республиканское государственное
предприятие "Инфракос"
(на праве хозяйственного ведения)           город Байконыр
533-1 Республиканское государственное
предприятие "Научно-исследовательский
центр "Ғарыш-Экология" (на праве
хозяйственного ведения)                     город Алматы
534   (исключена - от 22 января 2008 года № 38 )
535   Республиканское государственное
предприятие "Центр по исследованию
финансовых нарушений" (на праве
хозяйственного ведения)                     г. Астана
Министерство связи и информации Республики Казахстан

Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2000.12.30 N 1957 қаулысымен.
483 - 502.
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2000.12.29 N 1923 қаулысымен.
503.
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2002.12.29 N 1431 қаулысымен.
504.
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.02.28 N 205 Қаулысымен.
504-1.
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2002.12.29 N 1431 қаулысымен.
504-2.
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2009.12.21 № 2158 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулыcымен.
504-3.
"Республикалық ветеринариялық зертхана" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
Астана қаласы
504-4.
"Фитосанитария" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
Астана қаласы
505.
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2001.06.13 N 818 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi
506.
"Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң Шаруашылық басқармасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
Астана қаласы
506-1.
Алынып тасталды
506-2.
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2001.11.08 N 1419 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар
министрлiгінің Мемлекеттiк энергетикалық қадағалау жөнiндегi
комитетi
507.
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2002.01.23 N 91 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлiгi
509.
"Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлiгiнiң шаруашылық басқармасы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсiпорны
Астана қаласы
509-1.
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2001.08.08 N 1040 қаулысымен.
510.
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2001.01.31 N 165 қаулысымен.
511.
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2001.01.19 N 76 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының аппараты
511-1.
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2012.01.19 № 106 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келісім министрлігінің Мәдениет комитеті       Ескерту. Бөлім алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2003.08.27 N 872 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiнiң
Кеден комитетi
516.
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2003.01.20 N 62 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Спорт және дене шынықтыру істері агенттігі
517.
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2001.03.31 N 426 қаулысымен.
517-1.
"Штаттық ұлттық командалар және спорт резервi дирекциясы" қазыналық кәсiпорны
Астана қаласы
517-2.
"Қысқы спорт түрлері бойынша республикалық жоғары спорт шеберлігі мектебі" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Алматы қаласы
517-3.
"Су спортының және спорттың қолданбалы түрлерi бойынша республикалық жоғары спорттық шеберлiк мектебi" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны
Алматы қаласы
517-4 - 517-5.
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2003.06.30 N 629 қаулысымен.
517-6.
"Республикалық спорт колледжi" қазыналық кәсiпорны
Алматы қаласы
517-7.
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2002.03.20 N 343 қаулысымен.
517-8.
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.03.11 N 235 Қаулысымен.
517-8.
"Спорт медицинасы мен оңалту орталығы" қазыналық кәсiпорны
Алматы қаласы
518.
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 26.04.2006 N 329 қаулысымен.
519.
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2002.03.30 N 382 қаулысымен.
519-1.
"Олимпиадалық даярлау орталығы" қазыналық кәсiпорны
Алматы қаласы
519-2.
"Спортшылардың допингке қарсы зертханасы" қазыналық кәсiпорны кәсiпорны
Алматы қаласы
519-3.
"Олимпиадалық даярлау орталығы" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны"
Астана қаласы
519-4.
"Олимпиадалық даярлау орталығы" қазыналық кәсiпорны
Өскемен қаласы
519-4.
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.03.11 N 235 Қаулысымен.
519-4.
"Олимп" спорт-сауықтыру орталығы республикалық мемлекеттік кәсiпорны, (шаруашылық жүргiзу құқығындағы)
Қырғыз Республикасы, Ыстықкөл ауданы, Қорымды селосы
519-5 - 519-6.
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2009.03.13 N 300 Қаулысымен.
519-7.
"Бұқаралық спорт түрлері бойынша республикалық жоғары спорт шеберлігі мектебі" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Алматы қаласы
519-8.
"Бокстан олимпиадалық даярлау орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Алматы қаласы
519-9.
"Күрес түрлері бойынша олимпиадалық даярлау орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Алматы қаласы
519-10.
"Велосипед спортынан олимпиадалық даярлау орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Алматы облысы, Талдықорған қаласы
519-11.
"Ауыр атлетикадан олимпиадалық даярлау орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Алматы қаласы
519-12.
«Атыс спорты түрлерінен олимпиадалық даярлау орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Оңтүстік Қазақстан облысы, Шымкент қаласы
519-13.
519-13. «Ат спортынан республикалық балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Алматы облысы,Талғар ауданы,Панфилов кенті
519-14.
«Сарыарқа» республикалық велотрегі» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Астана қаласы
519-15.
"Алатау» шаңғы және биатлон стадиондарының кешені" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Алматы облысы Талғар ауданы Солдат шатқалы
519-16.
"Қазіргі бессайыстан және су спорты түрлерінен олимпиадалық даярлау орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Алматы қаласы
Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі
Санаткерлік меншік құқығы жөніндегі комитеті
520.
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2002.03.20 N 345 қаулысымен.
520-1.
"Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Зияткерлiк меншiк құқығы комитетiнiң "Ұлттық зияткерлiк меншiк институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттiк  кәсiпорны
Астана қаласы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі
521.
"Алмас" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны (жедел басқару құқығында)
Астана қаласы
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі
523.
Алынып тасталды - 2008.12.31 N 1305 (2009.01.01. бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
523-1.
"Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы мемлекеттік басқару академиясы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Астана қаласы
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар
министрлігінің Өнеркәсіп комитеті
524.
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.08.04 N 735 Қаулысымен.
525.
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.01.17 N 25 Қаулысымен.
526.
"Қазақстан Республикасының Индустрия және жаңа технологиялар министрлiгi Қазақстан Республикасының минералдық шикiзатын кешенді қайта өңдеу жөнiндегi ұлттық орталығы" (шаруашылық жүргiзу құқығында)
Алматы қаласы
527.
Алынып тасталды
528.
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2004.11.26 N 1237 қаулысымен.
529.
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлiгi Өнеркәсіп комитетінің "Кентау СуШар" республикалық мемлекеттік кәсіпорны
Оңтүстік Қазақстан облысы, Кентау қаласы
529-1.
"Жезқазғансирекмет" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
Жезқазған қаласы
529-2.
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2012.06.31 N 706 Қаулысымен.
529-3.
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі Өнеркәсіп комитетінің «Ұлттық технологиялық болжау орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
Алматы қаласы
Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Шаруашылық басқармасы
530.
"Қазақстан Республикасының Парламентi Шаруашылық басқармасының Әкiмшiлiк ғимараттар дирекциясы" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсіпорны
Астана қаласы
530-1.
"Қазақстан Республикасының Парламентi Шаруашылық басқармасының Қызметтiк тұрғын үйлерін пайдалану жөнiндегi дирекциясы" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны
Астана қаласы
530-2.
"Қазақстан Республикасының Парламентi Шаруашылық басқармасының Инженерлiк орталығы" республикалық мемлекеттiк кәсіпорны (шаруашылық жүргiзу құқығында)
Астана қаласы
530-3.
"Қазақстан Республикасының Парламентi Шаруашылық басқармасының асханасы" Республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсіпорны
Астана қаласы
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік сатып алу жөніндегі агенттігі
531.
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2007.10.18 N 964 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясы
532.
"Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының Инженерлiк-техникалық орталығы" (шаруашылық жүргiзу құқығындағы) республикалық мемлекеттiк кәсiпорны
Астана қаласы
Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігі
533.
"Инфракос" республикалық мемлекеттік кәсіпорны (шаруашылық жүргізу құқығында)
Байқоңыр қаласы
533.1
"Ғарыш-Экология" ғылыми-зерттеу орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорны (шаруашылық жүргізу құқығында)
Алматы қаласы
534.
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.01.22 N 38 Қаулысымен.
Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитеті
535.
"Қаржылық бұзушылықтарды зерттеу жөніндегі орталық" республикалық мемлекеттік кәсіпорны (шаруашылық жүргізу құқығында)
Астана қаласы
Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігі

Сноска. Раздел исключен постановлением Правительства РК от от 11.03.2012 № 314
Медицинский центр Управления делами Президента Республики Казахстан
537   Республиканское государственное
предприятие "Детский сад "Қарлығаш"
Медицинского центра Управления делами
Президента Республики Казахстан
(на праве хозяйственного ведения)            г. Астана
Агентство Республики Казахстан по атомной энергии
538.  Исключена постановлением Правительства РК от 26.02.2013 № 186
539.  Исключена постановлением Правительства РК от 26.02.2013 № 186
540.  Исключена постановлением Правительства РК от 26.02.2013 № 186
Комитет по атомной энергии Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан
541. Республиканское государственное
предприятие на праве хозяйственного
ведения "Национальный ядерный центр
Республики Казахстан" Комитета
по атомной энергии Министерства
индустрии и новых технологий
Республики Казахстан,                          город Курчатов.
542. Республиканское государственное
предприятие на праве хозяйственного
ведения "Институт ядерной физики"
Комитета по атомной энергии Министерства
индустрии и новых технологий
Республики Казахстан,                          город Алматы.
543. Республиканское государственное
предприятие на праве хозяйственного
ведения "Институт геофизических
исследований" Комитета по атомной энергии
Министерства индустрии и новых технологий
Республики Казахстан,                          город Курчатов.

Ескерту. Бөлім алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2012.03.11 N 314 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының Медициналық орталығы
537.
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы Медициналық орталығының «Қарлығаш» балабақшасы» республикалық мемлекеттік кәсіпорны (шаруашылық жүргізу құқығында)
Астана қаласы
Қазақстан Республикасы Атом энергиясы агенттігі
Ескерту. Бөлім алып тасталды - ҚР Үкіметінің 26.02.2013 N 186 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлiгiнің Атом энергиясы комитеті
541.
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлiгi Атом энергиясы комитетінің «Қазақстан Республикасының ұлттық ядролық орталығы» шаруашылық жүргiзу құқығындағы республикалық мемлекеттiк кәсiпорны
Курчатов қаласы
542.
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлiгi Атом энергиясы комитетінің «Ядролық физика институты» шаруашылық жүргiзу құқығындағы республикалық мемлекеттiк кәсiпорны
Алматы қаласы
543.
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлiгi Атом энергиясы комитетінің «Геофизикалық зерттеулер институты» шаруашылық жүргiзу құқығындағы республикалық мемлекеттiк кәсiпорны
Курчатов қаласы