О ставках акцизов на импортируемые подакцизные товары и нормах провоза физическими лицами через таможенную границу Республики Казахстан подакцизных товаров, которые не подлежат обложению акцизами
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июня 1996 г. N 819. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 31 декабря 1996 г. N 1748. ~P961748
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона, от 24 апреля 1995 г. N 2235 Z952235_ "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1995 г., N 6, ст. 43) Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Установить с 15 июля 1996 года ставки акцизов на подакцизные товары, ввозимые на таможенную территорию Республики Казахстан, согласно приложению 1.
2. Утвердить нормы провоза физическими лицами через таможенную границу Республики Казахстан подакцизных товаров, которые не подлежат обложению акцизами, согласно приложению 2.
3. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению 3.
4. Пункты 2 и 3 ввести в действие со дня опубликования настоящего постановления.
Сноска. Пункт 4 - дополнен постановлением Правительства Республики Казахстан от 6 августа 1996 г. N 967 P960967_ .
5. Ставка акциза на подакцизные товары (коды 271000610, 271000650 и 271000690) применяется со дня опубликования настоящего постановления.
Ставка акциза в отношении указанных товаров, ввозимых по контрактам, заключенным и полностью оплаченным до дня опубликования настоящего постановления, применяется в размере 5 процентов к таможенной стоимости.
Сноска. Дополнено пунктом 5 - постановлением Правительства РК от 28 августа 1996 г. N 1061 P961061_ .
Заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 28 июня 1996 г. N 819
Ставки акцизов
на подакцизные товары, ввозимые на таможенную
территорию Республики Казахстан
Сноска. Внесены изменения - постановлением Правительства РК
от 28 августа 1996 г. N 1061
P961061_
.
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Код товарной       і      Наименование       іСтавки акцизов в
номенклатуры       і         товара          іпроцентах к таможенной
внешнеэкономическойі                         істоимости и в экю
деятельности       і                         іза единицу измерения
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
1         і              2          і          3
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Из 0301, 0302,0303,іОсетровая и лососевая    і
0304, 0305, 1604   ірыбы, икра осетровых и   і           100
ілососевых рыб,           і
іделикатесы,              і
іприготовленные из        і
іосетровых и лососевых рыбі
іи икры                   і
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД

Импортқа шығарылатын акцизделетiн тауарларға арналған акциздердiң ставкалары және Қазақстан Республикасының кеден шекарасы арқылы жеке тұлғалар алып өтетiн акциз салуға жатпайтын тауарлардың нормалары туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 28 маусым N 819. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1996.12.31. N 1748 қаулысымен.
"Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 24 сәуiрдегi N 2235 Заң күшi бар Жарлығына сәйкес (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1995 ж, N 6, 43-бап) Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. 1996 жылғы 15 шiлдеден бастап Қазақстан Республикасының кеден аумағына әкелiнетiн акцизделетiн тауарларға арналған акциздердiң ставкалары 1-қосымшаға сәйкес белгiлесiн.
2. Акциздеуге жатпайтын акцизделетiн тауарларды Қазақстан Республикасының кеден шекарасынан жеке тұлғалардың алып өтеу нормалары 2-қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
3. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 3-қосымшаға сәйкес кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылған деп танылсын.
4. 2 және 3-тармақтар осы қаулы жарияланған күнiнен бастап күшiне енгiзiлсiн.<*>
ЕСКЕРТУ. Қаулы 4-тармақпен толықтырылды - ҚРҮ-нiң 1996.08.06.
N 967 қаулысымен.
5. Акцизделетiн тауарларға арналған акциз ставкасы (коды  271000610, 271000650 және 271000690) осы қаулы жарияланған күннен бастап қолданылады.
Осы қаулы жарияланған күнге дейiн жасалған контрактiлер бойынша әкелiнген және толығымен төленген көрсетiлген тауарларға қатысты акциз ставкасы кеден құнының 5 процентi мөлшерiнде қолданылады.<*>
ЕСКЕРТУ. Қаулы 5-тармақпен толықтырылды - ҚРҮ-нiң 1996.08.28.
N 1061 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
орынбасары
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 28 маусымдағы
N 819 қаулысына
N  1 Қосымша
Қазақстан Республикасының кеден аумағына
әкелiнетiн акцизделетiн тауарларға арналған
Акциздердiң ставкалары
___________________________________________________________________
Сыртқы экономикалық|  Тауарлардың атауы  |Кедендiк құнға және бiрлiк
қызметтiң тауарлық |                     |өлшемiне байланысты
номенклатурасының  |                     |экю-дегi<*> процентпен
коды               |                     |есептегендегi акциздердiң
|                     |ставкалары
____________________________________________________________________
1          |          2           |            3
____________________________________________________________________
<*> Ескерту. Экю кедендiк төлемдердi төлеу үшiн Қазақстан
Республикасының Ұлттық Банкiсiнiң бағамы бойынша кеден заңында
белгiленген күнi теңгемен қайта есептеледi.
0301,0302,0303     Бекiре және қызыл балық               100
0304,0305,1604-    бекiре және қызыл балық
дерден <**>        уылдырығы, бекiре және
қызыл балықтан дайындалған
жеңiстiк тағамдар және
уылдырықтар
___________________________________________________________________

2203 00            іПиво                     і 0,2 экю/литр
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Из 2204 (кроме     іВина, шампанские вина    і 0,8 экю /литр
2204 30) 2205,     і                         і
2206
і                         і
іВиноматериалы            і 0,1 экю/литр
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Из 2207, 2208
іВсе виды спирта
і 3,5 экю/литр
і                         і
іКрепленые напитки,       і
ікрепленые соки и         і
ібальзамы, водка, ликеро- і
іводочные изделия,        і
іконьяки                  і 3,0 экю/литр
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
2402
іТабачные изделия, прочие і 2,0 экю/1000 штук
іизделия, содержащие табакі
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Из 271000330,      іБензин (за исключением   і
271000350
іавиационного)            і      20
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Из 271000610,      іДизельное топливо        і       8
271000650,         і                         і
271000690
і                         і
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Из 420310000
іОдежда из натуральной    і      50
ікожи                     і
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Из 4301, 4302,     іВыделанные и невыделанныеі 50
4303, 650692000    імеховые шкурки (кроме    і
ішкурок крота, кролика,   і
ісобаки, оленя, овчины),  і
іизделия из натурального  і
імеха, включая пальто,    і
іполупальто, жакеты,      і
інакидки, палантины, боа, і
ішарфы, головные уборы и  і
іворотники, шубы, пластиныі
і(кроме изделий из шкурок і
ікрота, кролика, собаки,  і
іоленя, овчины), пальто,  і
іполупальто, жакеты,      і
інакидки с применением    і
іотделки из меха (за      і
іисключением меха крота,  і
ікролика, собаки, оленя,  і
іовчины)                  і
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Из 701321, 701331, іИзделия из хрусталя,     і      50
701391, 940510500  іхрустальные осветительныеі
іприборы                  і
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Из 7113, 710239000,іЮвелирные изделия из     і     40
7114, 7116 **      ізолота, платины или      і
ісеребра                  і
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Из 9303, 9304,     іОгнестрельное и газовое  і     40
9305
іоружие (кроме            і
іприобретаемого для нужд  і
іорганов государственной  і
івласти)                  і
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Сноска.
Экю пересчитывается в тенге по курсу Национального
Банка Республики Казахстан в день, определяемый
таможенным законодательством для уплаты таможенных
платежей.
Номенклатура товаров определяется как кодом ТН ВЭД,
так и наименованием товаров.
Все виды спирта, предназначенные для изготовления
ликеро-водочных изделий, крепленых напитков,
крепленых соков, вина, бальзама, отпускаются
товаропроизводителями без уплаты акциза при наличии
у них лицензии на право производства указанной
продукции.
Примечание.
Ставки акцизов также применяются к подакцизной продукции (коды 2203 00, 2204 (2204 30), 2205, 2206, 2207, 2208, 2402), страной происхождения которой являются государства - члены Содружества Независимых Государств и которая импортируется из названных государств.

2203 00            Сыра                             0,2 экю/литр
___________________________________________________________________
2204/2204-30       Шараптар, шампан                 0,8 экю/литр
басқа 2205,        шараптары.
2206-дан <**>      Шарап материалдары               0,1 экю/литр
__________________________________________________________________
2207,2208-ден<**>  Спирттiң барлық түрлерi<***>     3,5 экю/литр
Күшейтiлген сусындар,
күшейтiлген шырындар мен
бальзамдар, арақ, ликер-арақ
бұйымдары, коньяктар             3,0 экю/литр
2402 <**>          Темекi бұйымдары, құрамында
темекi бар басқа да бұйымдар    2,0экю/1000дана
___________________________________________________________________
271000330, <**>    Бензин (авиациялықты
271000350-ден      қоспағанда)                      20
___________________________________________________________________
271000610, <**>    Дизель отыны                     8
271000650,
271000690-нан
___________________________________________________________________
420310000-ден<**>  Табиғи терiден тiгiлген          50
киiмдер
___________________________________________________________________
4301,4302,4303,    Өңделген және өңделмеген мех     50
650692000-ден<**>  терiлерi (көртышқан, үй қояны,
ит, бұғы, қой терiсiнен басқа)
пальтоны,шолақ пальтоны,кеудешенi,
жамылғыны, палантиндi, боа-ны,
бөкебайды, бас киiмдердi және
жамылғыларды қосқанда табиғи
мехтардан жасалған бұйымдар,
тондар, пластиндер (көртышқан,
үй-қояны, ит, бұғы, қой
терiсiнен басқа) пальтолар,
шолақ пальтолар, жакеттер,
жамылғылар мен мех сырмарын
қолдану арқылы (көртышқан, үй
қояны, ит, бұғы, қой терiсi
мехтарынан басқа)
___________________________________________________________________
701321,701331,     Хрустальдан жасалған бұйымдар     50
701391,            хрустальдық жарық беретiн
940510500-ден<**>  аспаптар
___________________________________________________________________
7113, 710239000,   Алтыннан,платинадан немесе        40
7114,7116-дан**    күмiстен жасалған зергерлiк
бұйымдар<*>
___________________________________________________________________
9303,9304          Оқпен атылатын және газ қаруы     40
9305-тен<**>       (мемлекеттiк өкiмет
органдарының мұқтажы үшiн
алынғандардан басқасы)
___________________________________________________________________
<**> Ескерту. Тауарлардың номенклатурасы СЭҚ ТН кодымен де,
тауарлардың атауымен де белгiленедi.
<***> Ескерту. Ликер-арақ өнiмдерiн, күшейтiлген сусындар, күшейтiлген шараптар, шарап, бальзам өндiруге арналған спирттiң барлық түрлерi, аталған өнiмдердi өндiруге құқық беретiн лицензиялары болған кезде тауар өндiрушiлерге акциздер төлемей босатылады.
Ескертпе:
Акциз ставкалары сондай-ақ (Коды 220300,2204 (220430), 2205, 2206, 2207, 2208, 2402), шыққан жерi тәуелсiз Достастыққа мүше - мемлекеттер болып табылатын және осы аталған мемлекеттерден импортталатын акцизделетiн өнiмдерге қолданылады.

Ставки акцизов не применяются в отношении указанных товаров, ввозимых по контрактам, заключенным и полностью оплаченным до 15 июля 1996 года.
Сноска. Примечание - дополнено постановлением Правительства Республики Казахстан от 6 августа 1996 г. N 967.
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 28 июня 1996 г. N 819
Нормы провоза
физическими лицами через таможенную границу
Республики Казахстан подакцизных товаров,
которые не подлежат обложению акцизами
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Код товарной       і      Наименование       і Норма провоза
номенклатуры       і         товара          і (на одно лицо)
внешнеэкономическойі                         і
деятельности       і                         і
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
1         і              2          і          3
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Из 0301, 0302,0303,іОсетровая и лососевая    і
0304, 0305, 1604   ірыбы, икра осетровых и   і  3 кг (нетто)
ілососевых рыб,           і
іделикатесы,              і
іприготовленные из        і
іосетровых и лососевых рыбі
іи икры                   і
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
2203 00            іПиво                     і 5 литров
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Из 2204 (кроме     іВина, виноматериалы,     і 5 литров
2204 30) 2205,     ішампанские вина, коньяки,і
2206, 2207, 2208   івсе виды спирта,         і
ікрепленые напитки,       і
ікрепленые соки и         і
ібальзамы, водка, ликеро- і
іводочные изделия         і
і                         і
і                         і
і                         і
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
2402               іТабачные изделия, прочие і 1000 штук
іизделия, содержащие табакі
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Из 271000330,      іБензин (за исключением   і 100 литров
271000350          іавиационного)            і
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Из 271000610,      іДизельное топливо        і 150 литров
271000650,         і                         і
271000690          і                         і
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Из 420310000       іОдежда из натуральной    і     3 предмета
ікожи                     і    (комплекта)
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Из 4301, 4302,     іВыделанные и невыделанныеі     3 предмета
4303, 650692000    імеховые шкурки (кроме    і     (комплекта)
ішкурок крота, кролика,   і
ісобаки, оленя, овчины),  і
іизделия из натурального  і
імеха, включая пальто,    і
іполупальто, жакеты,      і
інакидки, палантины, боа, і
ішарфы, головные уборы и  і
іворотники, шубы, пластиныі
і(кроме изделий из шкурок і
ікрота, кролика, собаки,  і
іоленя, овчины), пальто,  і
іполупальто, жакеты,      і
інакидки с применением    і
іотделки из меха (за      і
іисключением меха крота,  і
ікролика, собаки, оленя,  і
іовчины)                  і
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД

Акциз ставкалары 1996 жылдың 15 шiлдесiне дейiн жасалған және
толық ақы төленген контрактiлер бойынша әкелiнетiн аталған тауарларға қатысты қолданылмайды.<*>
ЕСКЕРТУ. 1-қосымшадағы ескертпе толықтырылды - ҚРҮ-нiң
1996.08.06. N 967 қаулысымен.
ЕСКЕРТУ. 1-қосымшаға өзгерiс енгiзiлдi - ҚРҮ-нiң 1996.08.28.
N 1061 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 28 маусымдағы
N 819 қаулысына
N 2 Қосымша
Жеке тұлғалардың Қазақстан Республикасының кеден
шекарасы арқылы акциз салынуға жатпайтын акцизделетiн
тауарларды
Алып өту нормалары
____________________________________________________________________
Сыртқы экономикалық|  Тауарлардың атауы    | Алып өту нормалары
қызметтiң тауарлық |                       |(бiр адамға есептегенде)
номенклатурасының  |                       |
коды               |                       |
____________________________________________________________________
1        |             2         |          3
____________________________________________________________________
0301,0302,0303,    Бекiре және қызыл балықтар,     3 кг(нетто) <*>
0304,0305,1604-тен бекiре және қызыл балықтардың
уылдырықтары, бекiре және
қызыл балықтардан дайындалған
жеңiстiк тағамдар және
уылдырықтар
___________________________________________________________________
2203 00           Сыра                              5 литр <*>
___________________________________________________________________
2204(2204-30-дан  Шараптар, шарап материалдары,     5 литр<*>
басқа)2205,2206,  шампан шараптары, коньяктар,
2207,2208-ден     спирттiң барлық түрлерi,
күшейтiлген сусындар,
күшейтiлген шырындар мен
бальзамдар, ликер-арақ
бұйымдары
___________________________________________________________________
2402              Темекi бұйымдары, басқа да        1000 дана
құрамында темекi бар бұйымдар
___________________________________________________________________
271000330,        Бензин (авиациялықты қоспағанда)  100 литр
271000350-ден
___________________________________________________________________
271000610,        Дизель отыны                      150 литр<*>
271000650,
271000690-нан
___________________________________________________________________
420310000         Табиғи терiден тiгiлген киiм      3 зат (жиынтық)
___________________________________________________________________
4301,4302,4303,   Өңделген және өңделмеген мех      3 зат
650692000-ден     терiлерi (көртышқан, үй қояны,    (жиынтық)
ит. бұғы, қой терiсiнен басқа)
пальтоны, шолақ пальтоны,
кеудешенi, жамылғыны, палантиндi,
боаны, бөкебайды, бас киiмдердi
және жағаларды қосқанда табиғи
мехтардан жасалған бұйымдар,
тондар, пластинден (көртышқан,
үй қояны, ит, бұғы, қой терiсiнен
басқа) пальтолар, шолақ
пальтолар, жакеттер, жамылғылар,
мех сырмаларын қолдану арқылы
(көртышқан, үй қояны, ит, бұғы,
қой терiсi мехтарынан басқа).
___________________________________________________________________

Из 701321, 701331, іИзделия из хрусталя,     і    3 комплекта
701391, 940510500  іхрустальные осветительныеі      (сервиза)
іприборы                  і
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Из 7113, 710239000,іЮвелирные изделия из     і    5 предметов
7114, 7116         ізолота, платины или      і
ісеребра                  і
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Из 9303, 9304,     іОгнестрельное и газовое  і    1 единица
9305               іоружие (кроме            і
іприобретаемого для нужд  і
іорганов государственной  і
івласти)                  і
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Сноска.
Указанная норма устанавливается на общий объем
ввозимых товаров, без подразделения по кодам
товарной номенклатуры внешнеэкономической
деятельности. Перечень ввозимых товаров, не
подлежащих обложению акцизами в объеме нормы
ввоза, определяется по выбору налогоплательщика.
Номенклатура товара определяется как кодом ТН ВЭД,
так и наименованием товара.
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 28 июня 1996 г. N 819
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 апреля 1995 г. N 513 "О ставках акцизов на отдельные виды подакцизных товаров, ввозимых на территорию Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 13, ст. 159).
2. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 8 июня 1995 г. N 798 "О нормах провоза физическими лицами через таможенную границу Республики Казахстан подакцизных товаров, которые не подлежат обложению акцизами" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 20, ст. 230).
3. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 13 июля 1995 г. N 960 "О ставках акцизов на импортируемые подакцизные товары и нормах провоза физическими лицами через таможенную границу Республики Казахстан подакцизных товаров, которые не подлежат обложению акцизами" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 24, ст. 276).
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 октября 1995 г. N 1397 "О внесении изменений и дополнений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 13 июля 1995 г. N 960" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 33, ст. 426).
5. Пункты 2 и 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 1995 г. N 1439 P951439_ "О ставках акцизов на отдельные виды подакцизных товаров, ввозимых на территорию Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 34, ст. 433).

701321,701331,    Хрустальдан жасалған бұйымдар     3 жиынтық<*>
701391,           хрустальдық жарық беретiн            (сервиз)
940510500-ден     аспаптар
___________________________________________________________________
7113,710239000,   Алтыннан, платинадан немесе       5 зат <*>
7114,7116-дан     күмiстен жасалған  зергерлiк
бұйымдар
___________________________________________________________________
9303,9304,        Оқпен атылатын және газ қаруы     1 бiрлiк <*>
9305-тен          (мемлекеттi өкiмет органдарының
мұқтажы үшiн алынғандардан
басқасы)
___________________________________________________________________
<*> Ескерту. Аталған норма сыртқы экономикалық қызметтiң
тауарлық номенклатурасының коды бойынша бөлiнбестен әкелiнетiн
тауарлардың жалпы көлемiне белгiленедi. Әкелiнетiн тауарлар,
әкелiнетiн норма көлемiнде, акциздер салынуға жатқызылмай салық
төлеушiнiң қалауы бойынша белгiленедi.
Тауарлардың номенклатурасы СЭҚ ТН кодымен де, тауарлардың
атауымен де белгiленедi.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 28 маусымдағы
N 819 қаулысына
N 3 Қосымша
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң күшiн жойған
кейбiр шешiмдерiнiң
Тiзбесi
1. "Қазақстан Республикасының аумағына әкелiнетiн акцизделетiн тауарлардың кейбiр түрлерiне арналған акциз ставкалары туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 19 сәуiрдегi N 513 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж, N 13, 159-бап).
2. "Жеке тұлғалардың Қазақстан Республикасының кедендiк шекарасы арқылы акцизделуге жатпайтын акциздiк тауарларды алып өту нормалары туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 8 маусымдағы N 798 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж.,N 20, 230-бап).
3. "Импортқа шығарылатын акцизделетiн тауарларға арналған акциздердiң ставкалары және Қазақстан Республикасының кеден шекарасы арқылы жеке тұлғалар алып өтетiн акциз салуға жатпайтын тауарлардың нормалары туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 13 шiлдедегi N 960 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж, N 24, 276-бап).
4. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 13 шiлдедегi N 960 қаулысына өзгертулер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 30 қазандағы N 1397 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж, N 33, 420-бап).
5. "Қазақстан Республикасының аумағына әкелiнетiн акцизделетiн тауарлардың жекелеген түрлерiне арналған акциздердiң ставкалары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 2 қарашадағы N 1439 қаулысының 2-3 тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж, N 34, 433-бап).

6. Пункт 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 25 марта 1996 г. N 341 P960341_ "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан".

6. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгертулер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 25 наурыздағы N 341 қаулысының 1-тармағы.