О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 августа 1996 г. N 1061. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 8 июля 2003 года N 669
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1. В приложении к постановлению Правительства Республики Казахстан от 7 ноября 1995 г. N 1479 "О ставках таможенных платежей" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 35, ст. 441) исключить строки:
"из них:
за таможенное оформление транспортных средств, перемещаемых физическими лицами 15 ЭКЮ за единицу".
2. Пункт 2 утратил силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1996 г. N 1748.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгертулер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 28 тамыз N 1061. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 8 шілдедегі N 669 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгертулер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1. "Кеден төлемдерiнiң ставкалары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 7 қарашадағы N 1479 қаулысына қосымшадағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 35, 441-бап):
"оның iшiнде:
жеке адамдар өткiзген көлiк құралдарын кедендiк ресiмделген үшiн бiреуiне 15 экю" жолы алынып тасталсын.
2. <*>
ЕСКЕРТУ. 2-тармақтың күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1996.12.31.        N 1748 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi