О внесении дополнения и изменения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 25 сентября 1995 г. N 1281
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 сентября 1996 г. N 1082. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2005 г. N 124 (P050124)
Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 25 сентября 1995 г. N 1281 P951281_  "О дальнейшем развитии рынка жилья" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 31, ст. 385) следующие изменение и дополнение:
в пункте 4:
в абзаце первом после слов "коммерческих конкурсах" дополнить словами ", а также на аукционах";
в абзаце втором слова "инвестиционных конкурсов" заменить словом "торгов".
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 25 қыркүйектегi N 1281 қаулысына толықтыру мен өзгерту енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 3 қыркүйек N 1082. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 9 ақпандағы N 124 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Тұрғын үй нарығын одан әрi дамыту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 25 қыркүйектегi N 1281 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 31, 385-құжат) мынадай өзгерту мен толықтыру енгiзiлсiн:
4-тармақта:
бiрiншi абзацтағы "коммерциялық конкурстарда" деген сөздерден кейiн, "сондай-ақ аукциондарда" деген сөздермен толықтырылсын;
екiншi абзацтағы "инвестициялық конкурстар" деген сөздер "саудаластықтар" деген сөздермен ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi