О приостановлении действия постановления Правительства Республики Казахстан от 18 июля 1996 г. N 916
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 октября 1996 г. N 1198
В целях усовершенствования механизма проведения обязательного страхования нефтяных операций Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Приостановить действие постановления Правительства Республики Казахстан от 18 июля 1996 г. N 916 P960916_ "Об утверждении Положения о порядке организации и условиях проведения обязательного страхования нефтяных операций" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 31, ст. 288) до особого распоряжения Правительства.
2. Министерству экономики и Министерству финансов совместно с Министерством нефтяной и газовой промышленности, Министерством геологии и охраны недр и Государственным страховым надзором по согласованию с Национальным Банком Республики Казахстан в месячный срок внести предложения по усовершенствованию механизма проведения обязательного страхования нефтяных операций с привлечением консультантов.
3. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра финансов Республики Казахстан Павлова А.С.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 18 шiлдедегi N 916 қаулысының күшiн тоқтату туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 1 қазан N 1198
Мұнай операцияларына мiндеттi сақтандыру жүргiзу тетiгiн жетiлдiру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi Қаулы Етедi:
1. "Мұнай операцияларын мiндеттi сақтандыруды ұйымдастырудың тәртiбi мен оны жүргiзудiң шарттары туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 18 шiлдедегi N 916 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж.,N 31, 288-құжат) күшi Үкiметтiң ерекше өкiмi шыққанға дейiн тоқтатыла тұрсын.
2. Қазақстан Республикасының Экономика министрлiгi мен Қаржы министрлiгi Мұнай және газ өнеркәсiбi министрлiгiмен, Геология және жер қойнауын қорғау министрлiгiмен және Мемлекеттiк сақтандыруды қадағалау комитетiмен бiрлесiп Ұлттық Банктiң келiсiмi бойынша бiр ай мерзiм iшiнде мұнай операцияларына мiндеттi сақтандыру жүргiзу
тетiгiн жетiлдiру жөнiнде консультанттарды тарта отырып ұсыныс
енгiзсiн.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Қазақстан
Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары - Қазақстан
Республикасының Қаржы министрi А.С.Павловқа жүктелсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi