О финансово-экономическом оздоровлении акционерного общества "Кустанайасбест"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 ноября 1996 г. N 1351
В целях оздоровления финансово-хозяйственной деятельности акционерного общества "Кустанайасбет" и привлечения инвестиций Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в приложение к постановлению Кабинета Министров Республики Казахстан от 12 мая 1995 г. N 656 P950656_ "О передаче неплатежеспособных предприятий в государственный Реабилитационный банк Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 17, ст. 194) следующее изменение:
исключить из перечня неплатежеспособных предприятий, передаваемых в государственный Реабилитационный банк Республики Казахстан:
АО "Кустанайасбест", Кустанайская область.
2. Государственному комитету Республики Казахстан по управлению
государственным имуществом отозвать у государственного
Реабилитационного банка Республики Казахстан право владения,
пользования и управления государственным пакетом акций АО
"Кустанайасбест" и передать в Государственный комитет Республики
Казахстан по приватизации для продажи в установленном порядке на
открытых торгах.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

"Қостанайасбест" акционерлiк қоғамын қаржы-экономикалық сауықтыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 6 қараша N 1351
"Қостанайасбест" акционерлiк қоғамын қаржы-шаруашылық қызметiн сауықтыру және инвестициялар тарту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Төлем жасауға қабілетсiз мекемелердi Қазақстан Республикасының мемлекеттiк Медетшi банкiне беру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 12 мамырдағы N 656 қаулысының қосымшасына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 17, 194-құжат) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
Қазақстан Республикасының мемлекеттiк Медетшi банкiне берiлген төлем жасауға қабiлетсiз кәсiпорындардың тiзбесiнен:
"Қостанайасбест" АҚ, Қостанай облысы алынылып тасталсын.
2. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетi Қазақстан Республикасының мемлекеттiк Медетшi банкiне "Қостанайасбест" акционерлiк қоғамының мемлекеттiк акциялар пакетiн иелену, пайдалану мен басқару құқығын қайтарып алып, оны белгiленген тәртiппен ашық саудаластықта сату үшiн Қазақстан Республикасының Жекешелендiру жөнiндегi мемлекеттiк комитетiне беретiн болсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi