О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 августа 1996 г. N 1030
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 1996 г. N 1364
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 августа 1996 г. N 1030 P961030_ "О мерах по экономической стабилизации гражданской авиации Республики Казахстан" следующие изменения:
в пункте 5 исключить слово "Павлодар";
в приложении 1 "Список самолетов, передаваемых в уставный фонд акционерному обществу закрытого типа "Эйр Казахстан" (в редакции к постановлению Правительства Республики Казахстан от 26 сентября 1996 г. N 1178) исключить строку:
"ТУ-154 85464 12.03.82 7547 Календарный срок с 28.04.96".
2. Государственному комитету Республики Казахстан по управлению
государственным имуществом передать самолет ТУ-154 N 85464 на баланс
Министерства обороны Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на
Государственный комитет Республики Казахстан по управлению
государственным имуществом.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 20 тамыздағы N 1030 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 11 қараша N 1364
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасының азаматтық авиациясын экономикалық тұрақтандыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 20 тамыздағы N 1030 қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
5-тармақтағы "Павлодар" сөзi алынып тасталсын;
"Эйр Казахстан" жабық үлгiдегi акционерлiк қоғамының жарғылық қорына берiлетiн ұшақтар тiзiмi" деген 1-қосымшадағы (Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 26 қыркүйектегi N 1178 қаулысына арналған редакциясында):
"ТУ-154 85464 12.03.82 7547 Күнтiзбелiк мерзiмi 28.04.96 бастап"
деген жол алынып тасталсын.
2. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару
жөнiндегi мемлекеттiк комитетi N 85464 ТУ-154 ұшағын Қазақстан
Республикасы Қорғаныс министрлiгiнiң балансына берсiн.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Қазақстан
Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк
комитетiне жүктелсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi