О реорганизации Физико-технического института Академии наук Казахской ССР, Института физики высоких энергий Академии наук Казахской ССР и создании Института востоковедения Министерства науки - Академии наук Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 1996 г. N 1369
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Принять предложения Министерства науки - Академии наук Республики Казахстан:
о реорганизации Физико-технического института Академии наук Казахской ССР путем присоединения к нему Института физики высоких энергий Академии наук Казахской ССР в Физико-технический институт Министерства науки - Академии наук Республики Казахстан;
о создании Института востоковедения Министерства науки - Академии наук Республики Казахстан на базе Института уйгуроведения имени Г.С. Садвакасова Национальной академии наук Республики Казахстан.
2. Министерству науки - Академии наук Республики Казахстан утвердить уставы вышеназванных научно-исследовательских институтов Министерства науки - Академии наук Республики Казахстан.
3. Признать утратившими силу:
пункт 1 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 20 января 1994 г. N 88 "Об увековечении памяти академика Национальной академии наук Республики Казахстан Сулейменова Рамазана Бимашевича" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 5, ст. 45);
постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 14 июня 1994 г. N 629 "О присвоении имени члена-корреспондента Национальной академии наук Республики Казахстан Гожахмета Садвакасовича Садвакасова Институту уйгуроведения Национальной академии наук Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 25, ст. 269).
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақ КСР Ғылым академиясының Физика-техникалық институтын, Қазақ КСР Ғылым академиясының Жоғары энергиялар физикасы институтын қайта ұйымдастыру және Қазақстан Республикасы Ғылым министрлiгi - Ғылым академиясының Шығыстану институтын ұйымдастыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 11 қараша N 1369
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Ғылым министрлiгi - Ғылым Академиясының:
Қазақ КСР Ғылым Академиясының Физика-техникалық институтына Қазақ КСР Ғылым Академиясы Жоғары энергиялар физикасы институтын қосу арқылы Қазақстан Республикасы Ғылым министрлiгi - Ғылым академиясының Физика-техникалық институты етiп қайта құру туралы:
Қазақстан Республикасы Ұлттық ғылым академиясының Ғ.С.Сәдуақасов атындағы Ұйғыртану институтының базасында Қазақстан Республикасы Ғылым министрлiгi - Ғылым академиясының Шығыстану институтын ұйымдастыру туралы ұсыныстары қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасының Ғылым министрлiгi - Ғылым академиясы жоғарыда аталған Қазақстан Республикасының Ғылым министрлiгi - Ғылым академиясы ғылыми-зерттеу институттарының жарғыларын бекiтсiн.
3. Мыналардың күшi жойылған деп танылсын:
"Қазақстан Республикасы Ұлттық ғылым академиясының академигi Рамазан Бимашұлы Сүлейменовтi мәңгi есте қалдыру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 20 қаңтардағы N 88 қаулысының 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж, N 5, 45-құжат);
"Қазақстан Республикасы Ұлттық Ғылым академиясының Ұйғыртану
институтына Қазақстан Республикасы Ұлттық Ғылым академиясының
корреспондент-мүшесi Ғожахмет Сәдуақасұлы Сәдуақасовтың есiмiн беру
туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы
14 маусымдағы N 629 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж.,
N 25, 269-құжат).
4. Осы қаулы жарияланған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi