О переименовании средней школы имени Амангельды Исатайского района Атырауской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 ноября 1996 г. N 1444
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Принять предложение акима Атырауской области, согласованное с Государственной ономастической комиссией при Правительстве Республики Казахстан, о переименовании средней школы имени Амангельды Исатайского района Атырауской области в среднюю школу имени Гибатуллы Масалимова - известного педагога и одаренного музыканта.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Атырау облысы Исатай ауданындағы Амангелдi атындағы орта мектептiң атын өзгерту туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 25 қараша N 1444
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
Атырау облысы әкiмiнiң Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң жанындағы Мемлекеттiк ономастика комиссиясымен келiсiлген Атырау облысы Исатай ауданындағы Амангелдi атындағы орта мектептiң атын белгiлi педагог және дарынды музыкант Ғибатолла Мәсәлiмов атындағы орта мектеп деп өзгерту туралы ұсынысы қабылдансын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi