О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 августа 1996 г. N 1016
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 ноября 1996 г. N 1447
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 августа 1996 г. N 1016 P961016_ "Об утверждении решения тендерной комиссии по приватизации предприятий Алматинского производственного объединения энергетики и электрификации "Алматыэнерго" следующие дополнения и изменения:
название постановления дополнить словами "и предприятий
энергетики Алматинской области";
в тексте постановления слова "акционерное общество" заменить
словом "компания";
в преамбуле и пункте 1 после слова "Алматыэнерго" дополнить
словами "и предприятий энергетики Алматинской области";
пункт 1 дополнить словами "Дополнение от 4 октября 1996 г. к
Договору купли-продажи от 10 августа 1996 г.";
пункты 2 и 4 дополнить словами "и дополнением к нему";
в приложении к указанному постановлению:
Перечень предприятий Алматинского производственного объединения
энергетики и электрификации "Алматыэнерго", проданных как
имущественный комплекс на закрытом тендере, дополнить:
Есикское предприятие электросетей
Промышленно-ремонтное предприятие "Алматыэнергоремонт"
Алматинский тепличный комбинат *
Капчагайская гидроэлектростанция
Объекты социальной сферы *
* Сноска. По согласованию Покупателя с Собственником.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 15 тамыздағы N 1016 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 26 қараша N 1447
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Алматыэнерго" Алматы энергетика және электрлендiру өндiрiстiк бiрлестiгi кәсiпорындарын жекешелендiру жөнiндегi тендерлiк комиссиясының шешiмiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 15 тамыздағы N 1016 қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
қаулының атауы "және Алматы облысы энергетика кәсiпорындарының" деген сөздерiмен толықтырылсын;
қаулының мәтiнiнде "акционерлiк қоғам" деген сөздер "компания" деген сөзбен ауыстырылсын;
кiрiспесiндегi және 1-тармақтағы "Алматыэнерго" деген сөзден
кейiн "және Алматы облысы энергетика кәсiпорындарының" деген
сөздермен толықтырылсын;
1-тармақ "1996 жылғы 10 тамыздағы сатып алу-сату Келiсiмiне
1996 жылғы 4 қазандағы толықтыру" деген сөздермен толықтырылсын;
2 және 4-тармақтар "және оған толықтырумен" деген сөздермен
толықтырылсын;
аталған қаулының қосымшасында:
"Алматыэнерго" Алматы энергетика және электрлендiру өндiрiстiк
бiрлестiгiнiң мүлiктiк кешен ретiнде жабық тендерде сатылған
кәсiпорындарының тiзбесi мыналармен толықтырылсын:
Есiк электр желiлерi кәсiпорны
"Алматыэнергожөндеу" өндiрiстiк-жөндеу кәсiпорны
Алматы жылы-жай комбинаты
<*>
.
Қапшағай гидроэлектростанциясы
Әлеуметтiк сала объектiлерi
<*>
.
<*>
. Ескерту. Сатып алушының Меншiк иесiмен келiсiмi бойынша.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi