Отдельные вопросы Министерства финансов Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 1996 г. N 1653. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 28 апреля 1997 г. N 674 ~P970674.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить структуру центрального аппарата Министерства финансов Республики Казахстан согласно приложению 1.
2. Разрешить Министерству финансов Республики Казахстан иметь 6 заместителей Министра, в том числе двух первых, а также коллегию в количестве 15 человек.
3. Установить лимит служебных легковых автомобилей в количестве 20 единиц согласно приложению 2.
4. Возложить на Институт экономических исследований при Министерстве экономики Республики Казахстан выполнение научно-исследовательских работ по финансово-бюджетным проблемам по заявкам Министерства финансов Республики Казахстан в пределах средств, предусмотренных этому институту на 1997 и последующие годы.
Министерству финансов совместно с Министерством экономики
Республики Казахстан определить направление тематики исследований
по финансово-бюджетным проблемам.
5. Признать утратившими силу:
постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря
1995 г. N 1812 "Отдельные вопросы Министерства финансов
Республики Казахстан";
постановление Правительства Республики Казахстан от 14 марта
1996 г. N 312 "О внесении изменения в постановление Правительства
Республики Казахстан от 19 декабря 1995 г. N 1812";
пункт 2 постановления Правительства Республики Казахстан от
13 сентября 1996 г. N 1117
P961117_
"Вопросы Министерства финансов
Республики Казахстан".
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 1996 г. N 1653
Структура
центрального аппарата Министерства финансов
Республики Казахстан
Руководство
Департамент государственного бюджета
Департамент социальной сферы
Департамент налоговой реформы
Департамент по управлению государственными активами
Департамент юридической службы
Департамент по организации работы аппарата
Управление прогнозирования доходов
Управление оборонного комплекса и
правоохранительных органов
Управление государственного аппарата
Управление кадров и учебных заведений
Пресс-служба
Приложение 2
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 1996 г. N 1653
Лимит
количества служебных легковых автомобилей
единиц
Всего                                            20
из них:
для центрального аппарата Министерства финансов   8
для центрального аппарата Казначейства            4
для центрального аппарата Комитета
финансово-валютного контроля                      4
для центрального аппарата Комитета по внешнему
заимствованию                                     4

Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң жекелеген мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 27 желтоқсан N 1653. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1997.04.28. N 674 қаулысымен. ~P970674
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi орталық аппаратының құрылымы 1-қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiне Министрдiң 6 орынбасарын, оның iшiнде екi бiрiншi орынбасар, сондай-ақ 15 адамнан тұратын алқа ұстауына рұқсат етiлсiн.
3. 2-қосымшаға сәйкес 20 қызметтiк жеңiл автомобиль лимитi белгiленсiн.
4. Қазақстан Республикасы Экономика министрлiгiнiң жанындағы Экономикалық зерттеулер институтына осы институтқа 1997 және одан арғы жылдарға көзделген қаражат шегiнде Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң өтiнiмдерi бойынша қаржы-бюджет проблемалары жөнiндегi ғылыми-зерттеу жұмыстарын орындау жүктелсiн.
Қаржы министрлiгi Экономика министрлiгiмен бiрлесiп осы проблемалар бойынша зерттеулер тақырыптамасының бағытын айқындасын.
5. Мыналардың күшi жойылған деп танылсын:
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң жекелеген
мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 19
желтоқсандағы N 1812
P951812_
қаулысы;
"Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 19 желтоқсандағы
N 1812 қаулысына өзгерту енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1996 жылғы 14 наурыздағы N 312
P960312_
қаулысы;
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң мәселелерi" туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 13 қыркүйектегi N 1117
P961117_
қаулысының 2-тармағы.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 27 желтоқсандағы
N 1653 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
орталық аппаратының
ҚҰРЫЛЫМЫ
Басшылық
Мемлекеттiк бюджет департаментi
Әлеуметтiк сала департаментi
Салық реформасы департаментi
Мемлекеттiк активтердi басқару жөнiндегi департамент
Заң қызметi департаментi
Аппарат жұмысын ұйымдастыру жөнiндегi департамент
Кiрiстердi болжамдау департаментi
Қорғаныс кешенi және құқық қорғау органдары басқармасы
Мемлекеттiк аппарат басқармасы
Кадр және оқу орындары басқармасы
Баспасөз қызметi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 27 желтоқсандағы
N 1653 қаулысына
2-қосымша
Қызметтiк жеңiл автомобильдер санының лимитi
бiрлiк
Барлығы                                         20
оның iшiнде:
Қаржы министрлiгiнiң орталық аппараты үшiн      8
Қазынашылық орталық аппараты үшiн               4
Қаржы-бақылау комитетiнiң орталық аппараты
үшiн                                            4
Сырттан қарыз алу жөнiндегi комитеттiң
орталық аппараты үшiн                           4