О внесении изменений и дополнения в постановления Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 1996 г. N 1533 и от 7 января 1997 г. N 14
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 февраля 1997 г. N 206. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2005 г. N 124 (P050124)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнение:
в приложении к постановлению Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 1996 г. N 1533  P961533_   "О развернутом Плане мероприятий Правительства Республики Казахстан по углублению реформ на 1997 год":
в разделе IV "Социальная политика" строки, порядковый номер 63, исключить;
в разделе VII "Законодательное обеспечение реформ", порядковый номер 111:
строки: "О пенсионном    проект Закона, февраль Минтрудсоцзащиты,
страховании      постановление  1997 г. Минфин,
Правительства          Минэкономики,
Минюст",
"О               проект Закона, апрель  Минтрудсоцзащиты,
государственных  постановление  1997 г. Минфин,
пособиях семьям  Правительства          Минэкономики,
с детьми                                Минюст",
исключить;
План законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 1997 год, утвержденный постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 января 1997 г. N 14  P970014_   "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 1997 год":
дополнить строками, порядковый номер 9а, следующего содержания:
"9а  О финансовой  Минэкономики,       январь февраль март
аренде        Минфин, Нацкомиссия
(лизинге)     по бухучету, Минюст,
Отдел финансов и
социальных реформ                      ";
строки, порядковые номера 22, 23, 43, 48, исключить.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 13 желтоқсандағы N 1533 және 1997 жылғы 7 қаңтардағы N 14 қаулыларына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жыл 13 ақпандағы N 206 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 9 ақпандағы N 124 қаулысымен (P050124)
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
"1997 жылға арналған реформаларды тереңдету жөнiндегi Қазақстан Республикасы Үкiметi шараларының кең ауқымды Жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 13 желтоқсандағы N 1533 қаулысына қосымшаға:
"Әлеуметтiк саясат" деген IҮ тараудағы реттiк нөмiрi 63-жолдар алынып тасталсын;
"Реформаларды заңды қамтамасыз ету" деген ҮII тараудағы 111-реттiк нөмiрдегi мына жолдар алынып тасталсын:
"Зейнетақылық   Заң жобасы,    1997 жылғы   Еңбекәлеуметминi,
сақтандыру      Үкiмет қаулысы   ақпан      Қаржыминi,
туралы                                      Экономминi,
Әдiлетминi",
"Балалы отба.   Заң жобасы,    1997 жылғы   Еңбекәлеуметминi,
сыларына мемле. Үкiмет қаулысы    сәуiр     Қаржыминi,
лекеттiк жәрдем                             Экономминi,
ақылар туралы                               Әдiлетминi".
"Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылға арналған Заң жобасы жұмыстарының жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 7 қаңтардағы N 14 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылға арналған Заң жобалары жұмыстарының жоспары:
мынадай мазмұндағы,  реттiк нөмiрi 9а жолдармен толықтырылсын:
"9а Қаржылық жалдау  Экономминi,  қаңтар  ақпан  наурыз
(лизинг) туралы  Қаржыминi,
Бухесеп жө.
нiндегi
ұлткомиссия,
Әдiлетминi
___________
Қаржы және
әлеуметтiк
реформалар
бөлiмi
реттiк нөмiрлерi 22, 23, 43, 48 жолдар алынып тасталсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi