О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 1996 г. N 1533 и от 7 января 1997 г. N 14
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 марта 1997 г. N 329. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2005 г. N 124 (P050124)
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1. В приложении к постановлению Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 1996 г. N 1533 P961533_  "О развернутом Плане мероприятий Правительства Республики Казахстан по углублению реформ на 1997 год":
в разделе VII "Законодательное обеспечение реформ", порядковый номер 111, исключить строки:
"Водного кодекса    проект Закона,   июнь     Комводресурсы,
постановление    1997 г.  Минэкобиоресурсов,
Правительства             Минюст            ".
2. В Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 1997 год, утвержденном постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 января 1997 г. N 14  P970014_   "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 1997 год", исключить строки:
"26  О внесении изменений    Госкомзем,   январь  февраль   март
и дополнений в Закон    Минсельхоз,
"О крестьянском         Минюст,
хозяйстве"              Отдел реформ
в аграрном
секторе
27  О внесении изменений    Минсельхоз,  январь  февраль   март
и дополнений в          Минюст,
действующее             Отдел реформ
законодательство по     в аграрном
вопросам создания и     секторе
функционирования
сельхозкооперативов
и других добровольных
объединений
50  Водный кодекс           Комводресурсы,  май    июнь    август
(новая редакция)        Минэкобиоресурсов,
Минэнергоугольпром,
Минюст,
Отдел реформ
в аграрном
секторе
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 13 желтоқсандағы N 1533 және 1997 жылғы 7 қаңтардағы N 14 қаулыларына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жыл 17 наурыздағы N 329 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 9 ақпандағы N 124 қаулысымен (P050124)
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1. "1997 жылға арналған реформаларды тереңдету жөнiндегi Қазақстан Республикасы Үкiметi шараларының кең ауқымды жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 13 желтоқсандағы N 1533 қаулысының қосымшасына:
"Реформаларды заңдық қамтамасыз ету" деген ҮII бөлiмде, реттiк нөмiрi 111, мына жолдар алынып тасталсын:
"Су кодексi    Заң жобасы,                 Суресурскомы,
Үкiмет қаулысы    маусым    Экобиоресурсминi,
1997 ж.   Әдiлетминi"
2. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылға арналған заң жобасы жұмыстарының жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 7 қаңтардағы N 14 қаулысымен бекiтiлген, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы Заң жобасы жұмыстарының жобасынан мына жолдар алынып тасталсын:
"26 "Шаруа қожалығы       Мемжерком,         қаңтар, ақпан
туралы" Заңға         Ауылшарминi,          наурыз
өзгерiстер мен        Әдiлетминi,
толықтырулар          Аграрлық сектордағы
енгiзу туралы         реформалар бөлiмi
27 Ауылшаркооперативтерi Ауылшарминi,       қаңтар, ақпан
мен басқа да ерiктi   Әдiлетминi,           наурыз
бiрлестiктерiн құру   Аграрлық
және олардың жұмыс    сектордағы
iстеуi мәселелерi     реформалар
бойынша қолданып      бөлiмi
жүрген заңдарға
өзгерiстер мен толық.
тырулар енгiзу туралы
50 Су кодексi /жаңа      Суресурскомы,      мамыр, маусым
редакция/             Экобиоресурсминi,     тамыз
Энергиякөмiрминi,
Әдiлетминi,
Аграрлық сектордағы
реформалар бөлiмi
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi