О приватизации государственного пакета акций акционерного общества "Карагандашахтострой"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 апреля 1997 г. N 668
В целях ускорения процесса приватизации в республике Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Департаменту по приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке осуществить продажу государственного пакета акций акционерного общества "Карагандашахтострой".
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 мая 1995 г. N 656 P950656_ "О передаче неплатежеспособных предприятий в государственный Реабилитационный банк Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 17, ст. 194) следующее изменение:
из перечня неплатежеспособных предприятий, передаваемых в государственный Реабилитационный банк Республики Казахстан, исключить:
АО "Каршахтострой", Карагандинская область.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

"Карагандашахтострой" акционерлiк қоғамы акцияларының мемлекеттiк пакетiн жекешелендiру туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1997 жылғы 28 сәуiр N 668
Республикада жекешелендiру процесiн жеделдету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Жекешелендiру жөнiндегi департаментi заңдарда белгiленген тәртiппен "Карагандашахтострой" акционерлiк қоғамы акцияларының мемлекеттiк пакетiн сатуды жүзеге асырсын.
2. "Төлем жасауға қабiлетсiз кәсiпорындарды Қазақстан
Республикасының мемлекеттiк Медетшi банкiне беру туралы" Қазақстан
Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 12 мамырдағы N 656
P950656_
қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 17,
194-құжат) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
Қазақстан Республикасының мемлекеттiк Медетшi банкiне берiлген
төлем жасауға қабiлетсiз кәсiпорындардың тiзбесiнен:
"Каршахтострой" АҚ, Қарағанды облысы" деген сөздер алынып
тасталсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi