О структуре Государственного таможенного комитета Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 мая 1997 г. N 786. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 14 апреля 2003 г. N 357
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить структуру Государственного таможенного комитета Республики Казахстан согласно приложению, а также численный состав коллегии - 9 человек.
2. Признать утратившими силу:
постановление Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 1996 г. N 1551 P961551_  "О структуре центрального аппарата Таможенного комитета Республики Казахстан";
постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 1996 г. N 1654 P961654_  "Об увеличении лимита служебных легковых автомобилей Таможенному комитету Республики Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 5 мая 1997 г. N 786
Структура
Государственного таможенного комитета
Республики Казахстан
Руководство
Департамент таможенного контроля и доходов
Департамент по контролю за энергоресурсами
Департамент экономической безопасности и борьбы с контрабандой
Юридический департамент
Департамент по документационному и финансово-хозяйственному обеспечению
Управление кадров
Пресс-служба

Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кеден комитетiнiң құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 5 мамырдағы N 786. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2003.04.14. N 357 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кеден комитетiнiң құрылымы, сондай-ақ алқаның сандық құрамы - 9 адам болып бекiтiлсiн.
2. Мыналардың күшi жойылған деп танылсын:
"Қазақстан Республикасының Кеден комитетi орталық аппаратының құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 18 желтоқсандағы N 1551 қаулысы :
"Қазақстан Республикасының Кеден комитетiне қызметтiк жеңiл автомобильдер лимитiн көбейту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 27 желтоқсандағы N 1654 қаулысы
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 5 мамырдағы
N 786 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кеден
комитетiнiң
ҚҰРЫЛЫМЫ
Басшылық
Кедендiк бақылау және кiрiстер департаментi
Энергиялық ресурстарды бақылау жөнiндегi департамент
Экономикалық қауiпсiздiк және контрабандамен күрес департаментi
Заң департаментi
Құжаттамалық және қаржы-шаруашылық қамтамасыз ету департаментi
Кадр басқармасы
Баспасөз орталығы