О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 мая 1997 г. N 851
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 4 марта 1997 г. N 3377 U973377_ "Об очередных мерах по реформированию системы государственных органов Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно прилагаемому перечню.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 20 мая 1997 г. N 851
ПЕРЕЧЕНЬ
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 8 июня 1992 г. N 508 P920508_ "О Государственном агентстве Республики Казахстан по авторским и смежным правам" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 22, ст. 361).
2. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 2 октября 1992 г. N 819 P920819_ "Об утверждении Положения о Государственном комитете Республики Казахстан по земельным отношениям и землеустройству и его органах на местах" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 38, ст. 572).
3. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 29 марта 1993 г. N 242 P930242_ "О Государственном комитете Республики Казахстан по антимонопольной политике" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 10, ст. 121).
4. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 7 июня 1993 г. N 468 P930468_ "О вопросах Государственного агентства Республики Казахстан по авторским и смежным правам".
5. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 10 января 1994 г. N 49 P940049_ "Об утверждении Положения о Министерстве по делам молодежи, туризма и спорта Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 3, ст. 24)
6. Пункт 4 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан 28 февраля 1994 г. N 230 P940230_ "О преобразовании Казахского Государственного проектного института по землеустройству в Государственный научно-производственный центр земельных ресурсов и землеустройства" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 12, ст. 112).
7. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 8 июля 1994 г. N 763 P940763_ "Об утверждении Положения о Министерстве геологии и охраны недр Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 28, ст. 315).

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 20 мамырдағы N 851
"Қазақстан Республикасы мемлекеттiк органдарының жүйесiн
реформалау жөнндегi кезектi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы
Президентiнiң 1997 жылғы 4 наурыздағы N 3377
U973377_
Жарлығына
сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
қоса берiлiп отырған тiзбеге сәйкес Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 20 мамырдағы
N 851 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң күшi жойылған
кейбiр шешiмдерiнiң
ТIЗБЕСI
1. "Қазақстан Республикасының авторлық және сабақтас құқықтар жөнiндегi мемлекеттiк агенттiгi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 8 маусымдағы N 508 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1992 ж., N 22, 361-құжат).
2. "Қазақстан Республикасының жер қатынастары және жерге орналастыру жөнiндегi мемлекеттiк комитетi мен оның жергiлiктi жерлердегi органдары туралы Ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 2 қазандағы N 819 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1992 ж., N 38, 572-құжат).
3. "Қазақстан Республикасының Монополияға қарсы саясат жөнiндегi мемлекеттiк комитетi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 29 наурыздағы N 242 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж., N 10, 121-құжат).
4. "Қазақстан Республикасының авторлық және сабақтас құқықтар жөнiндегi агенттiгiнiң мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 7 маусымдағы N 468 қаулысы.
5. "Қазақстан Республикасының Жастар iсi, туризм және спорт министрлiгi туралы Ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 10 қаңтардағы N 49 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 3, 24-құжат).
6. "Жерге орналастыру жөнiндегi Қазақ Мемлекеттiк жобалау институтын Жер ресурстары және жерге орналастыру мемлекеттiк ғылыми-өндiрiстiк орталығы етiп қайта құру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 28 ақпандағы N 230 қаулысының 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 12, 112-құжат).
7. "Қазақстан Республикасының Геология және жер қойнауын қорғау министрлiгi туралы Ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 8 шiлдедегi N 763 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 28, 315-құжат).

8. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 22 августа 1994 г. N 934 P940934_ "Вопросы Министерства нефтяной и газовой промышленности Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 36, ст. 393).
9. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 1 сентября 1994 г. N 976 P940976_ "О Министерстве энергетики и угольной промышленности Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 37, ст. 400).
10. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 6 сентября 1994 г. N 999 P940999_ "О Государственном комитете Республики Казахстан по ценовой и антимонопольной политике" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 37, ст. 408).
11. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 7 декабря 1994 г. N 1382 "О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 1 сентября 1994 г. N 976" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 46, ст. 510).
12. Пункт 10 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан по вопросам экспертизы архитектурно-градостроительной документации на строительство, расширение, реконструкцию, техническое перевооружение и капитальный ремонт объектов и комплексов, утвержденных постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 8 декабря 1994 г. N 1395 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан по вопросам экспертизы архитектурно-градостроительной документации" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 46, ст. 517).
13. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 12 декабря 1994 г. N 1400 P941400_ "О работе Комитета по государственным материальным резервам Республики Казахстан".
14. Пункты 9, 12, 31 и 33 изменений и дополнений, которые вносятся в решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 6 февраля, 1995 г. N 115 "О внесении изменений и дополнений в решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 5, ст. 62).
15. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 17 апреля 1995 г. N 493 P950493_ "Об утверждении Положения о Министерстве нефтяной и газовой промышленности Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 13, ст. 154).
16. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 мая 1995 г. N 715 P950715_ "О Государственном комитете Республики Казахстан по приватизации" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 18. ст. 203).

8. "Қазақстан Республикасы Мұнай және газ өнеркәсiбi министрлiгiнiң мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 22 тамыздағы N 934 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 36, 393-құжат).
9. "Қазақстан Республикасының Энергетика және көмiр өнеркәсiбi министрлiгi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 1 қыркүйектегi N 976 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 37, 400-құжат).
10. "Қазақстан Республикасының Баға және монополияға қарсы саясат жөнiндегi мемлекеттiк комитетi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 6 қыркүйектегi N 999 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 37, 408-құжат).
11. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 1 қыркүйектегi N 976 қаулысына өзгерутлер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 7 желтоқсандағы N 1382 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 46, 510-құжат).
12. "Сәулет-қала құрылысы құжаттамаларын сараптау мәселелерi жөнiндегi Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгертулер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 8 желтоқсандағы N 1395 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң құрылысқа, кеңейтуге, қайта құруға, техникалық қайта қарулану және объектiлердiң және кешендердiң күрделi жөндеу сәулет-қала құрылысы құжаттамаларын сараптау мәселелерi туралы кейбiр шешiмдерiне енгiзiлiп отырған өзгертулердiң 10-тармағы, Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 46, 517-құжат).
13. "Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк материалдық резервтер жөнiндегi комитетiнiң жұмысы туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 12 желтоқсандағы N 1400 қаулысы.
14. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгертулер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 6 ақпандағы N 115 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шешiмдерiне енгiзiлген өзгертулер мен толықтырулардың 9, 12, 31, 33-тармақтары. (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 5, 62-құжат).
15. "Қазақстан Республикасының Мұнай және газ өнеркәсiбi министрлiгi туралы Ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 17 сәуiрдегi N 493 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 13, 154-құжат).
16. "Қазақстан Республикасының Жекешелендiру жөнiндегi мемлекеттiк комитетi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 19 мамырдағы N 715 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 18, 203-құжат).

17. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 мая 1995 г. N 716 P950716_ "Вопросы Государственного комитета Республики Казахстан по управлению государственным имуществом" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 18, ст. 204).
18. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 26 июня 1995 г. N 876 P950876_ "Вопросы Государственного аттестационного комитета Республики Казахстан".
19. Пункт 2 изменений и дополнений, которые вносятся в решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 11 июля 1995 г. N 948 "О внесении изменений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 24, ст. 271).
20. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 31 июля 1995 г. N 1040 "О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 29 апреля 1995 г. N 599" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 26, ст. 306).
21. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 1 августа 1995 г. N 1054 P951054_ "Об утверждении Положения о Министерстве промышленности и торговли Республики Казахстан".
22. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 11 сентября 1995 г. N 1251 "О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 1 августа 1995 г. N 1054".
23. Абзац третий постановления Правительства Республики Казахстан от 12 октября 1995 г. N 1320 P951320_ "О внесении изменений и дополнения в некоторые решения Правительства Республики Казахстан (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 32, ст. 406).
24. Пункт 9 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан по вопросам государственной регистрации юридических лиц, утвержденных постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 13 октября 1995 г. N 1327 P951327_ "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан по вопросам государственной регистрации юридических лиц" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 32, ст. 407).
25. Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 1995 г. N 1677 P951677_ "О внесении изменений и дополнений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 мая 1995 г. N 716".
26. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 1995 г. N 1803 P951803_ "Вопросы Государственного страхового надзора Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 38, ст. 495).

17. "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң мәселелерi" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 19 мамырдағы N 716 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 18, 204-құжат).
18. "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк аттестациялық комитетiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 26 маусымдағы N 876 қаулысы.
19. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу және күшi жойылған деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 11 шiлдедегi N 948 қаулысымен бекiтiлген (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 24, 271-құжат). Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шешiмдерiне өзгерутлер мен толықтырулар енгiзiлетiн 2-тармағы.
20. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 29 сәуiрдегi N 599 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 31 шiлдедегi N 1040 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 26, 306-құжат).
21. "Қазақстан Республикасының Өнеркәсiп және сауда министрлiгi туралы Ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 1 тамыздағы N 1054 қаулысы.
22. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 1 тамыздағы N 1054 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 11 қыркүйектегi N 1251 қаулысы.
23. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерутлер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 12 қазандағы N 1320 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 406-құжат) 3-абзацы.
24. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң заңды тұлғаларды тiркеу мәселелерi бойынша кейбiр шешiмдерiне өзгертулер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 13 қазандағы N 1327 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң заңды тұлғаларды тiркеу мәселелерi бойынша кейбiр шешiмдерiне өзгертулер мен толықтырулар енгiзiлетiн 9-тармағы. (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 32, 407-құжат).
25. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 19 мамырдағы N 716 қаулысына өзгертулер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 7 желтоқсандағы N 1677 қаулысы.
26. "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк сақтандыруды қадағалау мәселелерi" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 19 желтоқсандағы N 1803 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 38, 495-құжат).

27. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 1995 г. N 1807 P951807_ "Вопросы Министерства экономики Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1995 г. , N 38, ст. 496).
28. Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 февраля 1996 г. N 225 P960225_ "О Комитете по стандартизации, метрологии и сертификации Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 9, ст. 64).
29. Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 марта 1996 г. N 285 P960285_ "Вопросы Комитета по оборонной промышленности при Министерстве промышленности и торговли Республики Казахстан".
30. Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 апреля 1996 г. N 398 P960398_ "Об утверждении Положения о Министерстве строительства, жилья и застройки территории Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 15, ст. 121).
31. Пункт 4 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 1996 г. N 520 P960520_ "О внесении изменений, дополнений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 18, ст. 151).
32. Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 мая 1996 г. N 590 P960590_ "Об утверждении Положения о Главном управлении по гидрометеорологии Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 20, ст. 178).
33. Пункт 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1996 г. N 646 P960646_ "Об утверждении Положения о Компетентном органе Правительства Республики Казахстан по заключению и исполнению контрактов с недропользователями в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 24, ст. 204).
34. Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июня 1996 г. N 759 P960759_ "Об утверждении Положения о Министерстве образования Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 28, ст. 250).
35. Пункт 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 8 июля 1996 г. N 851 P960851_ "О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 26 июня 1995 г. N 876 и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан".
36. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июля 1996 г. N 942 P960942_ "Об утверждении Положения о Комитете по оборонной промышленности при Министерстве промышленности и торговли Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 32, ст. 298).

27. "Қазақстан Республикасы Экономика министрлiгiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 19 желтоқсандағы N 1807 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 38, 496-құжат).
28. "Қазақстан Республикасының Стандарттау, метрология және сертификаттау жөнiндегi комитетi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 21 ақпандағы N 225 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 9, 64-құжат).
29. "Қазақстан Республикасының Өнеркәсiп және сауда министрлiгi жанындағы Қорғаныс өнеркәсiбi жөнiндегi комитеттiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 7 наурыздағы N 285 қаулысы.
30. "Қазақстан Республикасының Құрылыс, тұрғын үй және аумақтарда құрылыс салу министрлiгi туралы Ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 8 сәуiрдегi N 398 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 15, 121-құжат).
31. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгертулер мен толықтырулар енгiзу және күшi жойылған деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 29 сәуiрдегi N 520 қаулысымен (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 18, 151-құжат) бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгертулер мен толықтырулардың 4-тармағы.
32. "Қазақстан Республикасының Гидрометеорология жөнiндегi бас басқармасы туралы Ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 13 мамырдағы N 590 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 20, 178-құжат) қаулысы.
33. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қазақстан Республикасында жер қойнауын пайдаланушылармен контрактiлер жасау және оны орындау жөнiндегi құзыреттi органы туралы Ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 27 мамырдағы N 646 қаулысының 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 24, 204-құжат).
34. "Қазақстан Республикасы Бiлiм министрлiгi туралы Ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 20 маусымдағы N 759 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 28, 250-құжат).
35. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 26 маусымдағы 876 қаулысына өзгертулер енгiзу және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылған деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 8 шiлдедегi қаулысының 1-тармағы.
36. "Қазақстан Республикасы Өнеркәсiп және сауда министрлiгiнiң жанындағы Қорғаныс өнеркәсiбi жөнiндегi комитетi туралы Ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 29 шiлдедегi N 942 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 32, 298-құжат).

37. Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 августа 1996 г. N 985 P960985_ "О Национальной комиссии Республики Казахстан по бухгалтерскому учету" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 33, ст. 312).
38. Пункт 25 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 августа 1996 г. N 1031 P961031_ "О внесении изменений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 35, ст. 327).
39. Пункт 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 20 августа 1996 г. N 1033 P961033_ "О внесении изменений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 35, ст. 329).
40. Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 сентября 1996 г. N 1181 P961181_ "Об утверждении Положения о Государственном налоговом комитете Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 39, ст. 371).
41. Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 октября 1996 г. N 1225 P961225_ "О Комитете по водным ресурсам Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 41, ст. 386).
42. Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 октября 1996 г. N 1258 P961258_ "Отдельные вопросы Государственного налогового комитета Республики Казахстан".
43. Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 1996 г. N 1515 P961515_ "О Патентном ведомстве Министерства промышленности и торговли Республики Казахстан".
44. Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 1996 г. N 1547 P961547_ "О структуре центрального аппарата Министерства экономики Республики Казахстан".
45. Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 1996 г. N 1548 P961548_ "О структуре центрального аппарата Комитета по стандартизации, метрологии и сертификации Республики Казахстан".
46. Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 1996 г. N 1549 P961549_ "О структуре центрального аппарата Государственного страхового надзора Республики Казахстан".
47. Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 1996 г. N 1550 P961550_ "О структуре центрального аппарата Главного управления по гидрометеорологии Республики Казахстан".
48. Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 1996 г. N 1573 P961573_ "О структуре центрального аппарата Министерства строительства, жилья и застройки территорий Республики Казахстан".

37. "Қазақстан Республикасының Бухгалтерiк есеп жөнiндегi ұлттық комиссиясы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 9 тамыздағы N 985 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 33, 312-бап).
38. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгертулер енгiзу және күшi жойылған деп тану туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 20 тамыздағы N 1031 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгертулердiң 25-тармағы. (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 35, 327-құжат).
39. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгертулер енгiзу және күшi жойылған деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 20 тамыздағы N 1033 қаулысының 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 35, 329-құжат).
40. "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк салық комитетi туралы Ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 27 қыркүйектегi N 1181 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 39, 371-құжат).
41. "Қазақстан Республикасының Су ресурстары жөнiндегi комитетi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 3 қазандағы N 1225 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 41, 386-құжат).
42. "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк салық комитетiнiң жекелеген мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 14 қазандағы N 1258 қаулысы.
43. "Қазақстан Республикасының Өнеркәсiп және сауда министрлiгiнiң Патенттiк ведомствосы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 10 желтоқсандағы N 1515 қаулысы.
44. "Қазақстан Республикасының Экономика министрлiгi орталық аппаратының құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 16 желтоқсандағы N 1547 қаулысы.
45. "Қазақстан Республикасының Стандарттау, метрология және сертификаттау жөнiндегi комитетi орталық парратарының құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 18 желтоқсандағы N 1548 қаулысы.
46. "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк сақтандыруды қадағалау орталық аппаратының құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 18 желтоқсандағы N 1549 қаулысы.
47. "Қазақстан Республикасының Гидрометрология жөнiндегi бас басқармасы орталық аппаратының құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 18 желтоқсандағы N 1550 қаулысы.
48. "Қазақстан Республикасының Құрылыс, тұрғын үй және аумақтарды құрылыс салу министрлiгi орталық аппаратының құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 20 желтоқсандағы N 1573 қаулысы.

49. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 1996 г. N 1597 P961597_ "О создании Агентства по государственным закупкам при Министерстве экономики Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 52, ст. 503).
50. Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 1996 г. N 1633 P961633_ "О структуре центрального аппарата Комитета по водным ресурсам Республики Казахстан".
51. Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 1996 г. N 1635 P961635_ "О структуре центрального аппарата Государственного комитета Республики Казахстан по земельным отношениям и землеустройству".
52. Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 1996 г. N 1652 P961652_ "О структуре центрального аппарата Государственного налогового комитета Республики Казахстан".
53. Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 1996 г. N 1661 P961661_ "О структуре центрального аппарата Государственного комитета Республики Казахстан по управлению государственным имуществом".
54. Постановление Правительства Республики Казахстан ст 27 декабря 1996 г. N 1664 P961664_ "О структуре центрального аппарата Государственного комитета Республики Казахстан по ценовой и антимонопольной политике".
55. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1996 г. N 1673 P961673_ "О структуре центрального аппарата Государственного комитета Республики Казахстан по приватизации".
56. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1996 г. N 1674 P961674_ "О структуре центрального аппарата Комитета по государственным материальным резервам Республики Казахстан".
57. Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 февраля 1997 г. N 190 P970190_ "Об утверждении Положения о Национальном статистическом агентстве Республики Казахстан".

49. "Қазақстан Республикасының Экономика министрлiгiнiң жанынан Мемлекеттiк сатып алулар жөнiнде агенттiк құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 24 желтоқсандағы N 1597 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 52, 503-құжат).
50. "Қазақстан Республикасының Су ресурстары жөнiндегi комитетi орталық аппаратының құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 26 желтоқсандағы N 1633 қаулысы.
51. "Қазақстан Республикасының Жер қатынастары және жерге орналастыру жөнiндегi мемлекеттiк комитетi орталық аппаратының құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 26 желтоқсандағы N 1635 қаулысы.
52. "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк салық комитетi орталық аппаратының құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 27 желтоқсандағы N 1652 қаулысы.
53. "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң орталық аппаратының құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 27 желтоқсандағы N 1661 қаулысы.
54. "Қазақстан Республикасының Баға және монополияға қарсы саясат жөнiндегi мемлекеттiк комитетi орталық аппаратының құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 27 желтоқсандағы N 1664 қаулысы.
55. "Қазақстан Республикасының Жекешелендiру жөнiндегi мемлекеттiк комитетi орталық аппаратының құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 29 желтоқсандағы N 1673 қаулысы.
56. "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк материалдық резервтер жөнiндегi комитетi орталық аппаратының құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 29 желтоқсандағы N 1674 қаулысы.
57. "Қазақстан Республикасының Ұлттық статистика агенттiгi туралы Ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 11 ақпандағы N 190 қаулысы.