О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 марта 1997 г. N 398
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 мая 1997 г. N 866. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 21 ноября 1997 г. N 1640 ~P971640
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 марта 1997 г. N 398 P970398_ "Отдельные вопросы реформирования государственных органов Республики Казахстан" следующие изменения:
в приложении 2 "Штатная численность работников аппарата государственных органов Республики Казахстан (включая департаменты, комитеты и агентства):
по строке "Минтрудсоцзащиты" цифру "180" заменить цифрой "173";
по строке "Минфин" цифру "1000" заменить цифрой "1007".
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 21 наурыздағы N 398 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 23 мамыр N 866. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1997.11.21. N 1640 қаулысымен. ~P971640
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасының мемлекеттiк органдарын реформалаудың жекелеген мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 21 наурыздағы N 398 қаулысына P970398_ мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
"Қазақстан Республикасы мемлекеттiк органдарының аппараты қызметкерлерiнiң штат саны (департаменттер, комитеттер мен агенттiктердi қоса алғанда)" деген 2 қосымшасында:
"Еңбекәлеуметминi" жолындағы "180" саны "173" санымен ауыстырылсын;
"Қаржыминi" жолындағы "1000" саны "1007" санымен ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi