О внесении изменения и дополнения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 6 октября 1994 г. N 1120
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1997 г. N 883. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2005 г. N 124 (P050124)
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 марта 1997 г. N 382 P970382_ "Об утверждении Положения об оказании социальной помощи семьям, имеющим детей" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 13, ст. 92), Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 6 октября 1994 г. N 1120 P941120_ "Об утверждении Порядка совершения операций по взиманию, учету, зачислению и расходованию средств Пенсионного фонда Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 42, ст. 455) следующее изменение и дополнение:
в Порядке совершения операций по взиманию, учету, зачислению и расходованию средств Пенсионного фонда Республики Казахстан, утвержденным указанным постановлением:
в абзаце четвертом пункта 22 слово "пособий" исключить;
в пунктах 29-33, 35-40 после слова "пособий" дополнить словами "кроме пособий семьям, имеющим детей".
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 6 қазандағы N 1120 қаулысына өзгерiс пен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 27 мамырдағы N 883. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 9 ақпандағы N 124 қаулысымен
"Балалы отбасыларына әлеуметтiк көмек көрсету туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 21 наурыздағы  N 382 қаулысына сәйкес (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 13, 92-құжат) Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасы Зейнетақы қорының қаржылары бойынша өзара есеп айырысу, есепке алу және жұмсау операцияларын жүргiзу тәртiбiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 6 қазандағы  N 1120 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 42, 455-құжат) мынадай өзгерiс пен толықтыру енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Зейнетақы қорының қаржылары бойынша өзара есеп айырысу, есепке алу және жұмсау операцияларын жүргiзу тәртiбiнде:
22-тармағының төртiншi абзацындағы "жәрдемақы" деген сөз алынып тасталсын;
29-33, 35-40-тармақтарындағы "жәрдемақы" деген сөзден кейiн "балалы отбасыларына жәрдемақыдан басқа" деген сөзбен толықтырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi