Об утверждении плана подготовки нормативных правовых актов Республики Казахстан по реализации реформирования системы пенсионного обеспечения в Республике Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 июля 1997 г. N 1040. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2005 г. N 124 (P050124)
В целях реализации реформирования системы пенсионного обеспечения граждан в Республике Казахстан Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемый план подготовки нормативных правовых актов Республики Казахстан по реализации реформирования системы пенсионного обеспечения граждан в Республике Казахстан.
2. Министерствам, государственным комитетам, иным центральным исполнительным органам обеспечить своевременное выполнение плана подготовки нормативных правовых актов по реализации реформирования системы пенсионного обеспечения в Республике Казахстан.
3. Признать утратившим силу Календарный план мероприятий по реформированию системы пенсионного обеспечения в Республике Казахстан, утвержденный распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 19 марта 1997 г. N 70. R970070_
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра финансов Республики Казахстан Павлова А.С.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 1 июля 1997 г. N 1040
План подготовки нормативных правовых актов
Республики Казахстан по реализации реформирования
системы пенсионного обеспечения в
Республике Казахстан
---------------------------------------------------------------------
N !    Нормативный правовой акт  !   Исполнитель     !   Срок
п/п!                              !                   ! исполнения
---------------------------------------------------------------------
1 !            2                 !        3          !      4
---------------------------------------------------------------------
1  Постановление Правительства    Минтрудсоцзащиты,   июль 1997 года
Республики Казахстан "О        Минфин,
создании Национального         Минэкономторг,
пенсионного агентства          Нацбанк (по
Министерства труда и           согласованию),
социальной                     Минюст
защиты населения Республики
Казахстан"
2  Постановление Правительства    Минтрудсоцзащиты,   сентябрь 1997
Республики Казахстан "О        Минюст, Минфин,        года
Государственном накопительном  Минэкономторг,
пенсионном фонде"              Нацбанк (по
согласованию)

Қазақстан Республикасында зейнетақымен қамсыздандыру жүйесiн реформалауды жүзеге асыру жөнiндегi Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлерiн әзiрлеудiң жоспарын бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 1 шiлдедегi N 1040. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 9 ақпандағы N 124 қаулысымен
Қазақстан Республикасында азаматтарды зейнетақымен қамсыздандыру жүйесiн реформалауды жүзеге асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасында зейнетақымен қамсыздандыру жүйесiн реформалауды жүзеге асыру жөнiндегi Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлерiн әзiрлеудiң қоса берiлiп отырған Жоспары бекiтiлсiн.
2. Министрлiктер, мемлекеттiк комитеттер, өзге орталық атқарушы органдар Қазақстан Республикасында зейнетақымен қамсыздандыру жүйесiн реформалауды жүзеге асыру жөнiндегi Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлерiн әзiрлеу жоспарының уақытында орындалуын қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1997 жылғы 19 наурыздағы N 70  өкiмiмен  бекiтiлген Қазақстан Республикасында зейнетақымен қамсыздандыру жүйесiн реформалау жөнiндегi шаралардың күнтiзбелiк жоспарының күшi жойылған деп танылсын.
4. Осы қаулының атқарылуына бақылау жасау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары Қазақстан Республикасының Қаржы министрi А.С.Павловқа жүктелсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 1 шiлдедегi
N 1040 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасында азаматтарды зейнетақымен қамсыздандыру жүйесiн реформалауды жүзеге асыру жөнiндегi Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлерiн әзiрлеудiң жоспары
____________________________________________________________________
N  |Нормативтiк құқықтық акт        |Атқарушы        |Атқарылу
|                                |                |мерзiмi
____|________________________________|________________|_____________
1  |                 2              |       3        |     4
____|________________________________|________________|_____________
1 "Қазақстан Республикасы Еңбек    Еңбекәлеуметқор.  1997 жылдың
және халықты әлеуметтiк қорғау   ғауминi,          шiлдесi
министрлiгiнiң Ұлттық зейнетақы  Қаржыминi,
агенттiгiн құру туралы"          Экономсаудаминi,
Қазақстан Республикасы           Ұлттықбанк
Үкiметiнiң қаулысы               (келiсiм бойынша),
Әдiлетминi
2 "Мемлекеттiк жинақтаушы зейнет.  Еңбекәлеумет.    1997 жылдың
ақы қоры туралы" Қазақстан       қорғауминi,      қыркүйегi
Республикасы Үкiметiнiң қаулысы  Әдiлетминi,
Қаржыминi,
Экономсаудаминi,
Ұлттықбанк
(келiсiм бойынша)

3  Порядок лицензирования         НКЦБ, Минюст        август 1997
деятельности по                                       года
инвестиционному управлению
пенсионными активами
4  Положение Национальной         НКЦБ, Минюст,        -"-
комиссии Республики Казахстан  Минтрудсоцзащиты,
по ценным бумагам о            Нацбанк (по
пруденциальных нормативах      согласованию)
для компаний по
управлению пенсионными
активами
5  Постановление Правительства    Минтрудсоцзащиты,   ноябрь 1997
Республики Казахстан "Об       Минюст, Минфин,       года
утверждении порядка удержания  Минэкономторг
обязательных пенсионных
взносов и их уплаты"
6  Постановление Правительства    Минтрудсоцзащиты,   ноябрь 1997
Республики Казахстан "О        Минфин, Минюст,        года
порядке назначения и           Минэкономторг
осуществления пенсионных
выплат из Государственного
центра по выплате пенсий"
7  Постановление Правительства    Минтрудсоцзащиты,    "
Республики Казахстан "Об       Минюст
утверждении списка сезонных
работ и сезонных отраслей
промышленности и перечня
работ в учреждениях
судебно-медицинской
экспертизы и в паталого-
анатомических отделениях
лечебных учреждений,
учитываемых для льготного
исчисления стажа"
8  Порядок индексации             Минтрудсоцзащиты,   декабрь 1997
пенсионных выплат из           Нацбанк (по            года
Государственного центра        согласованию),
по выплате пенсий              Минфин,
Минэкономторг, Минюст
9  Формы финансовой и             НКЦБ,               август 1997
статистической отчетности      Нацстатагентство      года
компаний по управлению         Минэкономторга
пенсионными активами
10 Постановление Правительства    Минфин,             ноябрь 1997
Республики Казахстан "Об       Минэкономторг,      года
утверждении Перечня доходов,   Минюст
включаемых для исчисления
пенсионных выплат из
Государственного центра по
выплате пенсий"
11 Положение Национальной         НКЦБ                август 1997
комиссии Республики Казахстан                        года
по ценным бумагам об
инвестиционной деятельности
компаний по управлению
пенсионными активами
12 Постановление Правительства    Минобороны, МВД,    декабрь 1997
Республики Казахстан "Об       ГСК (по                года
утверждении порядка            согласованию), КНБ
исчисления выслуги лет         (по согласованию),
военнослужащим, сотрудникам    Республиканская
органов внутренних дел и       гвардия (по
Государственного               согласованию),
следственного комитета"        Служба охраны
Президента (по
согласованию),
Минтрудсоцзащиты,
Минфин, Минюст

3 Зейнетақы активтерiн инвестиция. БҚҰҚ,            1997 жылдың
лық басқару жөнiндегi қызметтi   Әдiлетминi       тамызы
лицензиялаудың тәртiбi
4 Қазақстан Республикасының Бағалы БҚҰҚ, Әдiлетминi,   _"_
қағаздар жөнiндегi ұлттық        Еңбекәлеумет.
комиссиясының зейнетақы актив.   қорғауминi,
терiн басқару жөнiндегi компа.   Ұлттықбанк
нияларға арналған пруденциалдық  (келiсiм бойынша)
нормативтер туралы ережесi
5 "Мiндеттi зейнетақы жарналарын    Еңбекәлеуметқор. 1997 жылдың
ұстаудың және оны төлеудiң        ғауминi, Әдiлет. қарашасы
тәртiбiн бекiту туралы" Қазақстан минi, Қаржыминi,
Республикасы Үкiметiнiң қаулысы   Экономминi,
6 "Мемлекеттiк зейнетақы төлеу      Еңбекәлеумет.    1997 жылдың
жөнiндегi орталықтан зейнетақы    қорғауминi,      қарашасы
төлемдерiн тағайындаудың және     Қаржыминi,
төлеудiң тәртiбi туралы"          Әдiлетминi,
Қазақстан Республикасы            Экономсаудаминi
Үкiметiнiң қаулысы
7 "Маусымдық жұмыстар мен           Еңбекәлеумет.    _"_
өнеркәсiптiң маусымдық            қорғауминi,
салаларының тiзiмiн, сот-         Әдiлетминi
медицина сараптау мекемелерiн.
дегi және емдеу мекемелерiнiң
патология-анатомиялық бөлiм.
шелерiндегi стажды жеңiлдiктi
есептеуге арналған жұмыстардың
тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан
Республикасы Үкiметiнiң қаулысы
8 Мемлекеттiк зейнетақы төлеу       Еңбекәлеумет.     1997 жылдың
жөнiндегi орталықтан төленетiн    қорғауминi,       желтоқсаны
зейнетақы төлемдерiн индекстеудiң Ұлттықбанк
тәртiбi                           (келiсiм бойынша),
Қаржыминi,
Экономсаудаминi,
Әдiлетминi
9 Зейнетақы активтерiн басқару      БҚҰК,             1997 жылдың
жөнiндегi компаниялардың қаржылық Экономсаудаминi.  тамызы
және статистикалық есеп беруiнiң  нiң ұлтстатагент.
нысаны                            тiгi
10 "Мемлекеттiк зейнетақы төлеу      Қаржыминi         1997 жылдың
жөнiндегi орталықтан төленетiн    Экономсаудаминi,  қарашасы
зейнетақы төлемдерiн есептеу үшiн Әдiлетминi
енгiзiлетiн табыстардың тiзбесiн
бекiту туралы" Қазақстан
Республикасы Үкiметiнiң қаулысы
11 Қазақстан Республикасы Бағалы     БҚҰК             1997 жылдың
қағаздар жөнiндегi ұлттық                          тамызы
комиссиясының зейнетақы
активтерiн басқару жөнiндегi
компаниялардың инвестициялық
қызметi туралы ережесi
12 "Әскери қызметшiлерге, iшкi      Қорғанысминi,     1997 жылдың
iстер органдарының және          Iшкiiсминi,       желтоқсаны
Мемлекеттiк тергеу комитетiнiң   МТК (келiсiм
қызметкерлерiне еңбек сiңiрген   бойынша), ҰҚК
жылдарын есептеудiң тәртiбiн     (келiсiм бойынша),
бекiту туралы" Қазақстан         Республикалық
Республикасы Үкiметiнiң қаулысы  гвардия (келiсiм
бойынша),
Президенттiң
Күзет қызметi
(келiсiм бойынша),
Еңбекәлеумет.
қорғауминi,
Қаржыминi,
Әдiлетминi