О создании Республиканского государственного казенного предприятия "Учебный центр по подготовке и повышению квалификации судей и работников юстиции Министерства юстиции Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 августа 1997 года № 1246
В целях повышения качества отправления правосудия, обеспечения эффективности обучения и повышения квалификации судей и работников юстиции с учетом проводимых рыночных преобразований Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Создать на базе факультета повышения квалификации при Казахском государственном юридическом университете Республиканское государственное казенное предприятие "Учебный центр по подготовке и повышению квалификации судей и работников юстиции Министерства юстиции Республики Казахстан" на праве оперативного управления.
2. Определить Министерство юстиции Республики Казахстан уполномоченным органом государственного управления Республиканского казенного предприятия "Учебный центр по подготовке и повышению квалификации судей и работников юстиции Министерства юстиции Республики Казахстан", осуществляющим по отношению к нему функции субъекта права государственной собственности.
3. Департаменту управления государственным имуществом и активами Министерства финансов, Министерству юстиции Республики Казахстан обеспечить Республиканское государственное казенное предприятие "Учебный центр по подготовке и повышению квалификации судей и работников юстиции Министерства юстиции Республики Казахстан" техникой, транспортом, служебными помещениями, общежитием, средствами связи согласно нормативам.
4. Утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
5. Признать утратившим силу пункт 2 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 26 мая 1994 г. N 564 P940564_ "Вопросы организации Казахского государственного юридического института Министерства юстиции Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 23, ст. 245).
Премьер-Министр
Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң Судьялар және әдiлет қызметкерлерiн даярлау және олардың бiлiктiлiгiн арттыру жөнiндегi оқу орталығы" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнын құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 11 тамыздағы N 1246
Әдiл сотты жүзеге асыру сапасын көтеру, жүргiзiлiп отырған нарықтық жаңартуларды ескере отырып судьялар мен әдiлет қызметкерлерiн оқыту мен олардың бiлiктiлiгiн арттырудың тиiмдiлiгiн қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақ мемлекеттiк заң университетiнiң жанындағы бiлiктiлiктi арттыру факультетiнiң негiзiнде жедел басқару құқығындағы "Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң Судьялар мен әдiлет қызметкерлерiн даярлау және олардың бiлiктiлiгiн арттыру жөнiндегi оқу орталығы" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны құрылсын.
2. Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi "Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң Судьялар мен әдiлет қызметкерлерiн даярлау және олардың бiлiктiлiгiн арттыру жөнiндегi оқу орталығы" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнының оған қатысты мемлекеттiк меншiк құқығы субъектiсiнiң функцияларын жүзеге асыратын уәкiлеттi мемлекеттiк басқару органы болып белгiленсiн.
3. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк пен активтердi басқару департаментi, Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi "Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң Судьялар мен әдiлет қызметкерлерiн даярлау және олардың бiлiктiлiгiн арттыру жөнiндегi оқу орталығы" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнын нормативтерге сәйкес техникамен, көлiкпен қызметтiк үй-жайлармен, жатақханамен, байланыс құралдарымен қамтамасыз етсiн.
4. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
5. "Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң Қазақ мемлекеттiк заң институтын ұйымдастыру мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1994 жылғы 26 мамырдағы N 564 қаулысының P940564_ 2-тармағының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 23, 245-құжат) күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi