О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 мая 1996 г. N 663
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 августа 1997 г. N 1278
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 мая 1996 г. N 663 P960663_ "О программе приватизации и реструктуризации в электроэнергетике" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 25, ст. 210) следующее изменение:
в приложении 1 к указанному постановлению:
строку "Текелийский энергокомбинат (Алматыэнерго)" исключить.
2. Департаменту управления государственным имуществом и активами Министерства финансов Республики Казахстан принять меры по определению юридической судьбы Текелийского энергокомбината в соответствии с пунктом 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1997 г. N 890 P970890_ "О мерах по созданию условий для привлечения иностранных инвестиций в открытое акционерное общество "Казцинк".
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 30 мамырдағы N 663 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 25 тамыздағы N 1278
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. "Электр энергетикасындағы жекешелендiру және қайта құрылымдау бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 30 мамырдағы N 663 қаулысына P960663_ (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 25, 210-құжат) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
аталған қаулыға 1-қосымшадағы:
"Текелi энергия комбинаты (Алматыэнерго)" деген жол алынып тасталсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк пен активтердi басқару департаментi "Қазмырыш" ашық акционерлiк қоғамына шет елдiк инвестицияларды тарту үшiн жағдай жасау жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 27 мамырдағы N 890 P970890_ қаулысының 4-тармағына сәйкес Текелi энергия комбинатының заңдық тағдырын айқындау жөнiнде шаралар қабылдасын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi