Об отмене постановления Правительства Республики Казахстан от 25 сентября 1996 г. N 1170 "Вопросы Межгосударственной телерадиокомпании "МИР"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 октября 1997 г. N 1438
В соответствии с пунктом 6 статьи 10 Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу конституционного закона, Z952688_ "О Правительстве Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Отменить постановление Правительства Республики Казахстан от 25 сентября 1996 г. N 1170 P961170_ "Вопросы Межгосударственной телерадиокомпании "МИР".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

"МИР" мемлекетаралық телерадиокомпаниясының мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 25 қыркүйектегi N 1170 қаулысының күшiн жою туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1997 жылғы 13 қазан N 1438
"Қазақстан Республикасының Үкiметi туралы" Қазақстан Республикасы
Президентiнiң конституциялық заң күшi бар Жарлығының 10-бабының
6-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. "МИР" мемлекетаралық телерадиокомпаниясының мәселелерi" туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 25 қыркүйектегi N 1170
P961170_
қаулысының күшi жойылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi