О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 1998 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 1997 г. N 1864
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Принять к исполнению республиканский бюджет Республики Казахстан на 1998 год: по доходам - в сумме 196503609 тыс.тенге, по расходам - 281334379 тыс.тенге, чистому кредитованию - 33231936 тыс.тенге, с предельным размером дефицита республиканского бюджета - 110607506 тыс.тенге, или 5,5% к валовому внутреннему продукту, согласно приложению 1.
2. Министерствам, государственным комитетам, центральным исполнительным органам Республики Казахстан, не входящим в состав Правительства Республики Казахстан, а также другим государственным органам и организациям до 10 января 1998 года представить Министерству финансов Республики Казахстан по установленной форме предложения по распределению ассигнований с помесячной их разбивкой.
3. Министерству финансов Республики Казахстан к 7 января 1998 года довести до министерств, государственных комитетов, центральных исполнительных органов Республики Казахстан, не входящих в состав Правительства Республики Казахстан, других государственных органов и организаций, финансируемых из республиканского бюджета, квартальные лимиты на все виды расходования средств республиканского бюджета, кроме средств, направляемых на инвестиционные проекты, и трансфертов по выплате пенсий.
4. Сохранить централизованный порядок расчетов по подоходному налогу с юридических лиц по открытому акционерному обществу "Казахтелеком", Республиканскому государственному предприятию почтовой связи при Министерстве транспорта и коммуникаций Республики Казахстан, Республиканскому государственному предприятию "Казахстан темир жолы", а также для учреждений уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
5. Установить, что в 1998 году поступления от консульских сборов посольств Республики Казахстан и Министерства иностранных дел Республики Казахстан зачисляются в доход республиканского бюджета.
6. Министерству иностранных дел совместно с Агентством по стратегическому планированию и реформам, Национальным аэрокосмическим агентством Министерства науки - Академии наук и Министерством финансов Республики Казахстан провести необходимые мероприятия с соответствующими государственными органами Российской Федерации по обеспечению поступления арендной платы за эксплуатацию объектов комплекса "Байконур".

"1998 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын жүзеге асыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 30 желтоқсандағы N 1864
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының 1998 жылға арналған республикалық бюджетi 1-шi қосымшаға сәйкес: кiрiстерi бойынша - 196503609 мың теңге, шығыстары бойынша - 281334379 мың теңге, таза несие бойынша - 33231936 мың теңге, республикалық бюджет тапшылығының шектi мөлшерi бойынша - 110607506 мың теңге немесе жиынтық iшкi өнiм бойынша 5,5 процентi болып атқарылуға қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасының министрлiктерi, мемлекеттiк комитеттерi, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң құрамына кiрмейтiн орталық атқарушы органдары, сондай-ақ басқа да мемлекеттiк органдар мен ұйымдар Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiне 1998 жылдың 10 қаңтарына дейiн қаржыларды айларға байланысты бөлу жөнiнде белгiленген үлгi бойынша ұсыныс тапсырсын.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi 1998 жылдың 7 қаңтарына Қазақстан Республикасының министрлiктерiне, мемлекеттiк комитеттерiне, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң құрамына кiрмейтiн орталық атқарушы органдарына, республикалық бюджеттен қаржыландырылатын басқа да мемлекеттiк органдар мен ұйымдарға инвестициялық жобаларға және зейнетақыларды төлеу жөнiндегi трансферттерге арналған қаржылардан басқа, республикалық бюджеттiң қаражатынан жұмсалатын шығындардың барлық түрлерiнiң тоқсандық лимиттерiн жеткiзсiн.
4. "Қазақтелеком" ашық акционерлiк қоғамының, Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар министрлiгiнiң жанындағы почта байланысы республикалық, мемлекеттiк кәсiпорындарын, "Қазақстан темiр жолы" республикалық мемлекеттiк кәсiпорнының, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi қылмыстық-атқару жүйесiнiң мекемелерiне арналған заңды тұлғалардан табыс салығын алу жөнiндегi есептердiң орталықтандырылған тәртiбi сақталсын.
5. 1998 жылы Қазақстан Республикасының елшiлiктерiнен және Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгiнен түсетiн консулдық алымдар республикалық бюджеттiң кiрiсiне есептеледi деп белгiленсiн.
6. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi Стратегиялық жоспарлау және реформалар жөнiндегi агенттiгiмен, Ғылым министрлiгi - Ғылым академиясының Ұлттық аэроғарыш агенттiгiмен және Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiмен бiрлесiп "Байқоңыр" кешенiнiң объектiлерiн пайдаланғаны үшiн жалдау ақысының түсуiн қамтамасыз ету жөнiнде Ресей Федерациясының тиiстi мемлекеттiк органдарымен қажеттi шаралар жүргiзсiн.

7. Государственному Реабилитационному банку Республики Казахстан обеспечить возврат в 1998 году в республиканский бюджет ранее полученных кредитов на санацию и реабилитацию в соответствии с заключенными с Министерством финансов Республики Казахстан соглашениями.
В этих целях государственному Реабилитационному банку Республики Казахстан до 15 января 1998 года представить Министерству финансов на утверждение комплекс принимаемых мер по возврату кредитов по каждому заемщику.
8. Министерству финансов, Агентству по стратегическому планированию и реформам совместно с Генеральной Прокуратурой (по согласованию), Комитетом национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию) и уполномоченными банками - агентами обеспечить взыскание задолженности с конечных заемщиков по негосударственным внешним займам, имеющим государственные гарантии Республики Казахстан, по директивным кредитам и кредитам, выданным по результатам внутриреспубликанского зачета взаимных долгов, и иным видам бюджетных кредитов.
9. Министерству финансов совместно с Агентством по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан при необходимости вносить на рассмотрение Правительства Республики Казахстан предложения о реструктуризации задолженности конечных заемщиков, с целью возмещения в республиканский бюджет денежных средств.
10. Акционерному обществу закрытого типа "Продовольственная контрактная корпорация" в срок до 31 марта 1998 года обеспечить возврат в республиканский бюджет средств, выделенных на закупку зерна для государственных ресурсов урожая 1996-1997 годов, в сумме 2437000 тыс. тенге.
11. Установить, что решения о вхождении Республики Казахстан в международные организации принимаются после предварительного согласования Министерством иностранных дел, Агентством по стратегическому планированию и реформам, Министерством финансов и Министерством юстиции Республики Казахстан в установленном законодательством порядке.
Министерству финансов Республики Казахстан осуществлять выделение средств на уплату взносов в международные организации на основании решений Экспертного совета по сотрудничеству Республики Казахстан с международными организациями в пределах средств, предусмотренных на эти цели в республиканском бюджете.
12. Акиму города Алматы принять в установленном порядке на содержание местного бюджета в соответствии с бюджетными ассигнованиями с 1 января 1998 года детский сад N 36 Комитета по охране государственной границы Министерства обороны Республики Казахстан и обеспечить его надлежащее функционирование.

7. Қазақстан Республикасының мемлекеттiк Медетшi банкi Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiмен қол қойылған келiсiмдерге сәйкес бұрын санациялау мен оңалтуға алынған несиелердiң 1998 жылы республикалық бюджетке қайтарылуын қамтамасыз етсiн.
Осы мақсатта Қазақстан Республикасының мемлекеттiк медетшi банкi 1998 жылдың 15 қаңтарына дейiн Қаржы министрлiгiне әрбiр қарыз алушы бойынша несиелердiң қайтарылуы жөнiнде қолданылатын шаралар кешенiн бекiтуге тапсырсын.
8. Қаржы министрлiгi, Стратегиялық жоспарлау және реформалар жөнiндегi агенттiгi Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасымен (келiсiм бойынша), Ұлттық қауiпсiздiк комитетiмен (келiсiм бойынша) және уәкiлеттi агент-банктермен бiрлесе отырып, Қазақстан Республикасының кепiлдiгi бар мемлекеттiк емес сыртқы заемдар бойынша, директивалық несиелер мен өзара борыштарды республикаiшiлiк есептеу нәтижелерi бойынша берiлген несиелер және өзге де бюджеттiк несиелердiң түрлерi бойынша түпкi қарыз алушылардан берешектi өндiрiп алуды қамтамасыз етсiн.
9. Қаржы министрлiгi Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар жөнiндегi агенттiгiмен бiрлесiп қажет болған жағдайда ақшалай қаражаттарды республикалық бюджетке қайтару мақсатында түпкi қарыз алушылардың берешектерiн қайта құрылымдау туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қарауына ұсыныс жасасын.
10. "Азық-түлiк келiсiм корпорациясы" жабық үлгiдегi акционерлiк қоғамы 1998 жылдың 31 наурызына дейiнгi мерзiмде 1996-1997 жылдардың 2437000 мың теңге сомасындағы мемлекеттiк астық өнiмдерiн сатып алу үшiн бөлiнген қаражаттың республикалық бюджетте қайтарылуын қамтамасыз етсiн.
11. Қазақстан Республикасының Халықаралық ұйымдарға енуi туралы шешiм заңдарда белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгiмен, Стратегиялық жоспарлау және реформалар жөнiндегi агенттiгiмен, Қаржы министрлiгiмен және Әдiлет министрлiгiмен алдын ала келiсiлгеннен кейiн қабылданады деп белгiленсiн.
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi республикалық бюджетте осы мақсаттарға арналған қаражаттың шегiнде Қазақстан Республикасының Халықаралық ұйымдармен ынтымақтастығы жөнiндегi сараптық кеңесiнiң шешiмi негiзiнде халықаралық ұйымдарға жарналар төлеуге арналған қаражат бөлудi жүзеге асырсын.
12. Алматы қаласының әкiмi 1998 жылдың 1 қаңтарынан бастап Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiнiң Мемлекеттiк шекара күзетi жөнiндегi комитетiнiң N 36 балабақшасын бюджеттiк қаржыларға сәйкес жергiлiктi бюджетте ұстауға белгiленген тәртiппен қабылдасын және оның ойдағыдай жұмыс iстеуiн қамтамасыз етсiн.

13. Акимам областей, города Алматы принять в установленном порядке с 1 января 1998 года на содержание местных бюджетов подразделения административной полиции, изоляторы временного содержания, службы обеспечения и технических работников областных, городских и районных органов внутренних дел со штатной численностью в целом согласно приложению 2.
14. Сохранить ведомственную подчиненность железнодорожных больниц Республиканскому государственному предприятию "Казахстан темир жолы" согласно приложению 3, с обеспечением с его стороны материально-технического снабжения и предоставления действующих льгот работникам учреждений здравоохранения.
15. Акимам областей, города Алматы и столицы:
обеспечить полноту и своевременность перечисления страховых платежей в отделения Фонда обязательного медицинского страхования при Правительстве Республики Казахстан за неработающую часть населения, включая обслуживаемых в медицинских организациях железных дорог, из расчета на одного жителя;
обеспечить выплату государственных социальных пособий по инвалидности, по случаю потери кормильца, по возрасту, а также пособий на погребение получателей государственных социальных пособий, пособий на погребение участников и инвалидов ВОВ в установленных размерах;
осуществлять в установленном законодательными актами порядке с 1 января 1998 года возмещение стоимости санаторно-курортного лечения и оказание материальной помощи отдельным категориям граждан.
16. Агентству по миграции и демографии Республики Казахстан:
внести до 1 февраля 1998 года по согласованию с акимами областей, города Алматы и столицы предложения в Правительство Республики Казахстан по квоте иммиграции на 1998 год в разрезе областей;
осуществлять за счет республиканского бюджета организованное переселение в республику лиц коренной национальности из иностранных государств, за исключением стран-членов СНГ, в соответствии с квотой иммиграции на 1998 год с применением конкурсных процедур по отбору перевозчика для транспортировки репатриантов.
17. Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан с 1 января 1998 года обеспечить в установленном порядке назначение всех видов пособий семьям, имеющим детей.
18. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан, Государственному фонду финансовой поддержки сельского хозяйства обеспечить поступление в республиканский бюджет средств за поставленную ранее сельскохозяйственную технику на условиях контрактов по имущественному найму (лизингу) в сумме 615000 тыс.тенге.

13. Облыстардың, Алматы қаласының әкiмдерi белгiленген тәртiппен 1998 жылдың 1 қаңтарынан бастап жергiлiктi бюджетте ұстауға әкiмшiлiк полициясы бөлiмшелерiн, уақытша ұстау орындарын, облыстық, қалалық және аудандық iшкi iстер органдарының техникалық қызметкерлерiн қамтамасыз ету қызметiн тұтастай алғанда 2-қосымшаға сәйкес штаттық адам санымен қабылдайтын болсын.
14. 3-қосымшаға сәйкес "Қазақстан темiр жолы" республикалық мемлекеттiк кәсiпорнына ведомстволық бағыныстағы темiр жол ауруханаларын оның тарапынан материалдық-техникалық жабдықтауды қамтамасыз ете және денсаулық сақтау мекемелерiнiң қызметкерлерiне қолданылып келген жеңiлдiктердi бере отырып ұстау тәртiбi сақталсын.
15. Облыстардың, Алматы қаласы мен астананың әкiмдерi:
бiр тұрғынға шаққандағы темiр жол медициналық ұйымдары қызмет көрсететiн, халықтың жұмыс iстемейтiн бөлiгiн қоса алғанда, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң жанындағы Мiндеттi медициналық сақтандыру қорының бөлiмшелерiне сақтандыру төлемдерiнiң толық және уақытында аударылуын қамтамасыз етсiн;
мүгедектiгi бойынша, асыраушысынан айрылу жағдайы бойынша, жасы бойынша мемлекеттiк әлеуметтiк жәрдемақыларды, сондай-ақ мемлекеттiк-әлеуметтiк жәрдемақыларды алушыларға жерлеуге арналған жәрдемақыларды, ҰОС-ның қатысушылары мен мүгедектерiне белгiленген мөлшердегi жерлеуге арналған жәрдемақыларды төлеудi қамтамасыз етсiн;
1998 жылдың 1 қаңтарынан бастап заң актiлерiнде белгiленген тәртiппен азаматтардың жекелеген санаттарына санаторлық-курорттық емдеудiң және материалдық көмек көрсетудiң құнын өтеудi жүзеге асырсын.
16. Қазақстан Республикасының Көшi-қон және демография жөнiндегi агенттiгi:
1998 жылдың 1 ақпанына дейiн облыстардың, Алматы қаласы мен астананың әкiмдерiмен келiсе отырып, Қазақстан Республикасының Үкiметiне 1998 жылға арналған көшiп келу квотасы бойынша облыстар тұрғысында ұсыныс енгiзсiн;
репатрианттарды тасымалдау үшiн тасымалдаушыны iрiктеу жөнiнде конкурстық рәсiмдер қолдану арқылы 1998 жылға арналған көшi-қон квотасына сәйкес ТМД-ға мүше елдердi қоспағанда шет мемлекеттерден республикаға байырғы ұлт адамдарының ұйымдасқан түрде көшiп келуiн республикалық бюджеттiң есебiнен жүзеге асырсын.
17. Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi 1998 жылдың 1 қаңтарынан бастап балалы отбасыларына белгiленген тәртiппен жәрдемақылардың барлық түрiн тағайындауды қамтамасыз етсiн.
18. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi, Мемлекеттiк ауыл шаруашылығын қаржылай қолдау қоры 615000 мың теңге сомасындағы бұрын лизинг бойынша келiсiм шарттардың тәртiбiнде берiлген ауыл шаруашылығы техникасы үшiн түсiмдердiң республикалық бюджетке түсуiн қамтамасыз етсiн.

19. Министерству экологии и природных ресурсов Республики Казахстан в срок до 1 февраля 1998 года привести в соответствие с Законом Республики Казахстан "Об охране окружающей среды" Положение о фонде охраны природы.
20. Установить, что финансирование республиканских и межрегиональных природоохранных мероприятий, включая радиоэкологию, экологическое районирование, осуществляется за счет средств Республиканского фонда охраны окружающей среды.
21. Агентству по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан, закрытому акционерному обществу "Фонд поддержки малого предпринимательства" по согласованию с Министерством финансов и Национальным Банком Республики Казахстан до 25 января 1998 года разработать и внести в Правительство Республики Казахстан для последующего его утверждения совместно с Национальным Банком Республики Казахстан Порядок возмещения банкам второго уровня расходов, связанных с кредитованием на льготных условиях развития малого и среднего бизнеса.
22. Министерству сельского хозяйства по согласованию с Министерством финансов, Агентством по стратегическому планированию и реформам и Национальным Банком Республики Казахстан в срок до 20 января 1998 года разработать и внести на утверждение Правительства Республики Казахстан:
Порядок выделения и возврата средств для организации поставок сельскохозяйственной техники на условиях лизинга;
Порядок выделения средств из Государственного фонда финансовой поддержки сельского хозяйства на безвозвратной основе;
Порядок льготного кредитования сельскохозяйственных товаропроизводителей за счет средств республиканского бюджета.
23. Министерству энергетики, индустрии и торговли по согласованию с Министерством финансов Республики Казахстан утвердить в срок до 20 января 1998 года перечень проектно-изыскательских работ общереспубликанского значения, финансируемых из республиканского бюджета, на сумму 70000 тыс.тенге.
24. Агентству по стратегическому планированию и реформам совместно с Министерством обороны, Министерством энергетики, индустрии и торговли и Министерством науки - Академией наук Республики Казахстан до 1 февраля 1998 года внести в Правительство Республики Казахстан предложения по распределению ассигнований в сумме 600000 тыс. тенге в соответствии с конверсионными проектами в рамках Государственной программы развития и конверсии оборонной промышленности Республики Казахстан на долгосрочный период.
25. Акимам Актюбинской, Жамбылской и Южно-Казахстанской областей принять в установленном порядке средние специальные учебные заведения Министерства образования, культуры и здравоохранения Республики Казахстан согласно приложению 4.

19. Қазақстан Республикасының Экология және табиғи ресурстар министрлiгi 1998 жылдың 1 ақпанына дейiнгi мерзiмде Табиғатты қорғау қоры туралы ереженi "Қоршаған ортаны қорғау туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес келтiретiн болсын.
20. Радиоэкология, экологиялық аудандастыруды қоса алғанда, республикалық және аймақаралық табиғат қорғау шараларын қаржыландыру Республикалық қоршаған ортаны қорғау қорының қаражаты есебiнен жүзеге асырылады деп белгiленсiн.
21. Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалау жөнiндегi агенттiгi, "Шағын бизнестi қолдау қоры" жабық акционерлiк қоғамы Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiмен және Ұлттық Банкiмен келiсе отырып, 1998 жылдың 25 қаңтарына дейiн екiншi деңгейдегi банктердiң шағын және орта бизнестi дамытуға жеңiлдiктi жағдайларда несие беруге байланысты шығындарды өтеуiнiң тәртiбiн әзiрлесiн және оны кейiн Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiмен бiрлесiп Қазақстан Республикасының Үкiметiне бекiтуге енгiзсiн.
22. Ауыл шаруашылығы министрлiгi Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiмен, Стратегиялық жоспарлау және реформалар жөнiндегi агенттiгiмен және Ұлттық Банкiмен келiсе отырып, 1998 жылдың 20 қаңтарына дейiнгi мерзiмде:
Лизинг жағдайларында ауыл шаруашылығы техникасын берудi ұйымдастыруға арналған қаражатты бөлудiң және қайтарудың тәртiбiн;
Қайтарымсыз негiзде Мемлекеттiк ауыл шаруашылығын қаржылай қорғау қорынан қаражат бөлудiң тәртiбiн;
Республикалық бюджеттiң қаражатының есебiнен ауыл шаруашылығы тауарын өндiрушiлерге жеңiлдiктi несие берудiң тәртiбiн әзiрлесiн және оларды Қазақстан Республикасының Үкiметiне бекiтуге енгiзсiн.
23. Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда министрлiгi Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiмен келiсiп, 1998 жылдың 20 қаңтарына дейiнгi мерзiмде 70000 мың теңге сомасындағы республикалық бюджеттен қаржыландырылатын, жалпы республикалық маңызы бар жобалау-iздестiру жұмыстарының тiзбесiн бекiтсiн.
24. Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар жөнiндегi агенттiгi Қорғаныс министрлiгiмен, Энергетика, индустрия және сауда министрлiгiмен және Ғылым министрлiгi - Ғылым академиясымен бiрлесе отырып, 1998 жылғы 1 ақпанға дейiн Қазақстан Республикасының Үкiметiне Қазақстан Республикасының қорғаныс өнеркәсiбiн дамыту мен конверсиялаудың ұзақ мерзiмдi кезеңге арналған мемлекеттiк бағдарламасы шеңберiндегi конверсиялық жобаларға сәйкес 600000 мың теңге сомасындағы қаржыны бөлу жөнiнде ұсыныс енгiзсiн.
25. Ақтөбе, Жамбыл және Оңтүстiк Қазақстан облыстарының әкiмдерi Қазақстан Республикасының Бiлiм, мәдениет және денсаулық сақтау министрлiгiнiң орта арнаулы оқу орындарын 4-қосымшаға сәйкес белгiленген тәртiппен қабылдасын.

26. Акимам Акмолинской, Алматинской областей и города Алматы обеспечить работу по реализации пилотного проекта регистрации земель и недвижимости и его своевременное финансирование за счет средств, предусмотренных в местных бюджетах, всего в сумме 245700 тыс.тенге, в том числе Акмолинской области - 81900 тыс.тенге, Алматинской - 122850 тыс. тенге и г. Алматы - 40950 тыс.тенге.
27. Министерству финансов совместно с Министерством юстиции Республики Казахстан до 20 января 1998 года разработать и утвердить Положение о рабочих группах при государственных органах, реализующих инвестиционные проекты, осуществляемые на средства государственных внешних займов.
28. Министерству финансов Республики Казахстан до 25 января 1998 года представить в Правительство Республики Казахстан в разрезе министерств, государственных комитетов, центральных исполнительных органов, не входящих в состав Правительства Республики Казахстан, а также других государственных органов лимит фонда оплаты труда и командировочных расходов в пределах ассигнований, предусмотренных в республиканском бюджете на административные расходы.
29. Установить на 1998 год предельный размер средств, используемых Департаментом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан на финансирование затрат, связанных с проведением аукционов и тендеров, ведением мониторинга эффективности управления государственной собственностью и ведением реестра государственных предприятий и хозяйственных товариществ с участием государства, в сумме, не превышающей пяти процентов средств, поступивших от приватизации.
Сумма затрат при реализации государственных пакетов акций акционерных обществ с использованием услуг посредника (андеррайтера) определяется договором на оказание вышеназванных услуг без учета предельного размера, определенного абзацем первым настоящего пункта. <*>
Сноска. В пункт 29 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 31 марта 1998 г. N 272 P980272_ .
30. Агентству по стратегическому планированию и реформам по согласованию с Министерством финансов Республики Казахстан до 1 февраля 1998 года внести в Правительство Республики Казахстан предложения по инвестиционной программе Республики Казахстан на 1998 год, включая строительство первоочередных объектов развития г.Акмолы.
31. Агентству по стратегическому планированию и реформам, Министерству финансов, Министерству энергетики, индустрии и торговли и Министерству юстиции по согласованию с Национальном Банком Республики Казахстан до 20 января 1998 года разработать Порядок по механизму реализации жилищной политики в новых экономических условиях через пилотные проекты и внести на утверждение Правительства Республики Казахстан.

26. Ақмола, Алматы облыстары мен Алматы қаласының әкiмдерi жердi және жылжымайтын мүлiктердi тiркеудiң пилоттық жобасын iске асыру жөнiндегi жұмысты және барлығы 245700 мың теңге сомасындағы, оның iшiнде Ақмола облысы бойынша - 81900 мың теңге, Алматы облысы бойынша - 122850 мың теңге және Алматы қаласы бойынша - 40950 мың теңге сомасындағы, жергiлiктi бюджеттерде көзделген қаражаттың есебiнен уақытында қаржыландыруды қамтамасыз етсiн.
27. Қаржы министрлiгi Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiмен бiрлесiп 1998 жылдың 20 қаңтарына дейiн мемлекеттiк сыртқы қарыздардың қаражатына жүзеге асырылатын инвестициялық жобаларды iске асыратын органдардың жанындағы жұмыс топтары туралы ереженi әзiрлеп, бекiтсiн.
28. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi 1998 жылдың 25 қаңтарына дейiн Қазақстан Республикасының Үкiметiне министрлiктердiң, мемлекеттiк комитеттердiң, орталық атқарушы органдардың, сондай-ақ басқа да мемлекеттiк органдардың тұрғысында еңбекке ақы төлеу қорының және әкiмшiлiк шығыстарына арналған республикалық бюджетте көзделген қаржылар шегiндегi iссапар шығындарының лимитiн ұсынсын.
29. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру жөнiндегi департаментi аукциондар мен тендерлердi жүргiзуге, мемлекеттiк меншiктi басқару тиiмдiлiгiнiң мониторингiн жүргiзуге және мемлекет қатысатын кәсiпорындар мен шаруашылық серiктестiктерiнiң тiзiлiмiн жүргiзуге байланысты шығындарды қаржыландыруға пайдаланатын қаражаттың шектi мөлшерiн жекешелендiруден түсетiн қаражаттың бес процентiнен аспайтын сомада белгiлесiн. <*>
Делдалдың (андеррайтердiң) қызметiн пайдалану арқылы акционерлiк қоғамдар акцияларының мемлекеттiк пакеттерiн сату кезiндегi шығындардың сомасы осы тармақтың бiрiншi абзацында белгiленген шектi мөлшер есепке алынбастан, жоғарыда аталған қызметтердi көрсетуге арналған шартпен айқындалады. <*>
ЕСКЕРТУ. 29-тармақ өзгердi және жаңа абзацпен толықтырылды -
ҚРҮ-нiң 1998.03.31. N 272 қаулысымен. P980272_
30. Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар жөнiндегi агенттiгi 1998 жылғы 1 ақпанға дейiн Қазақстан Республикасының Үкiметiне Ақмола қаласын дамытудың бiрiншi кезектегi объектiлерiн қоса алғанда, Қазақстан Республикасының 1998 жылға арналған инвестициялық бағдарламасы жөнiнде ұсыныс енгiзсiн.
31. Стратегиялық жоспарлау және реформалар жөнiндегi агенттiгi, Қаржы министрлiгi, Энергетика, индустрия және сауда министрлiгi мен Әдiлет министрлiгi Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiмен келiсе отырып, 1998 жылғы 20 қаңтарға дейiн Жаңа тұрғын үй саясатын пилоттық жобалар арқылы жүзеге асырудың тетiктерi жөнiндегi тәртiптi әзiрлесiн және оны Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң бекiтуiне енгiзсiн.

32. Министерству энергетики, индустрии и торговли, Министерству финансов и Агентству по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан до 20 февраля 1998 года разработать и внести на утверждение Правительства Республики Казахстан порядок выделения на возвратной основе ассигнований в сумме 200000 тыс. тенге для реализации программы развития возобновляемых источников энергии.
33. Министерствам, государственным комитетам, центральным исполнительным органам Республики Казахстан, не входящим в состав Правительства Республики Казахстан, другим государственным органам и организациям, финансируемым из республиканского бюджета, местным исполнительным органам, а также органам управления внебюджетных фондов:
при осуществлении закупок товаров, работ и услуг строго руководствоваться Законом Республики Казахстан "О государственных закупках", другими нормативными правовыми актами, регулирующими процесс государственных закупок;
представлять в Министерство финансов Республики Казахстан информацию о проводимых государственных закупках в порядке и по форме, устанавливаемым Министерством финансов Республики Казахстан;
составить перечень приобретаемых в 1998 году за счет средств республиканского бюджета товаров, работ и услуг по их видам и группам с указанием объемов в натуральном и стоимостном выражении в пределах утвержденных сумм по кварталам и представить в Министерство финансов Республики Казахстан по форме и в порядке, установленным Министерством финансов Республики Казахстан;
через 25 дней после отчетного периода представлять в Министерство финансов Республики Казахстан квартальные отчеты выполнения принятых финансовых обязательств по республиканскому бюджету в рамках утвержденных годовых сумм по форме, установленной Министерством финансов Республики Казахстан; представлять в Министерство финансов Республики Казахстан по установленной им форме, через 15 дней после отчетного месяца, информацию о дебиторской и кредиторской задолженностям по финансовым обязательствам.
34. Министерству финансов Республики Казахстан:
осуществлять финансирование расходов на государственные закупки по результатам конкурсов, проведенных в установленном законодательством порядке;
до 15 января 1998 года подготовить и в установленном порядке внести на утверждение Правительства Республики Казахстан номенклатуру товаров, работ и услуг, закупаемых на конкурсной основе, и перечень их заказчиков, для которых организатором конкурсов выступает Министерство финансов Республики Казахстан;

32. Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда министрлiгi, Қаржы министрлiгi мен Стратегиялық жоспарлау және реформалау жөнiндегi агенттiгi 1998 жылдың 20 ақпанына дейiн қуаттардың жаңартылған көздерiн дамыту бағдарламасын жүзеге асыруға бағытталған 200000 мың теңге сомасындағы қаражатты қайтарымдық негiзде бөлудiң тәртiбiн әзiрлесiн және оны Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң бекiтуiне енгiзсiн.
33. Қазақстан Республикасының министрлiктерi, мемлекеттiк комитеттерi, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң құрамына кiрмейтiн орталық атқарушы органдары, республикалық бюджеттен қаржыландырылатын басқа да мемлекеттiк органдар мен ұйымдар, жергiлiктi атқарушы органдар, сондай-ақ бюджеттен тыс қорларды басқару органдары:
тауарларды, жұмыстар мен қызмет көрсетулердi сатып алуды жүзеге асыру кезiнде "Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын, мемлекеттiк сатып алулар процесiн реттейтiн басқа да нормативтiк құқықтық актiлердi басшылыққа алсын;
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiмен Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi белгiлеген тәртiппен және үлгi бойынша жүргiзiлетiн мемлекеттiк сатып алулар туралы ақпарат берiп отырсын;
тоқсандар бойынша бекiтiлген сомалардың шегiнде заттай және құны түрiнде көлемдерiн көрсету арқылы, олардың түрлерi мен топтары бойынша 1998 жылы республикалық бюджеттiң қаражаты есебiнен сатып алынатын тауарлардың, жұмыстардың және қызмет көрсетулердiң тiзбесiн жасасын және Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi белгiлеген нысан мен тәртiп бойынша Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiне ұсынсын;
есептi кезең өткен соң, 25 күннен кейiн Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi белгiлеген үлгi бойынша бекiтiлген жылдық сомалардың шеңберiнде республикалық бюджет бойынша қабылданған қаржылық мiндеттемелердiң орындалуының тоқсандық есептерiн тапсырсын; Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiне ол бекiткен нысан бойынша, есептi айдан 15 күн өткен соң, қаржы мiндеттемелерi бойынша дебиторлық және несиелiк берешек туралы ақпаратты табыс етсiн.
34. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi:
заңдарда белгiленген тәртiппен жүргiзiлген конкурстардың нәтижесi бойынша мемлекеттiк сатып алуларға жұмсалған шығындарды қаржыландыруды жүзеге асырсын;
1998 жылдың 15 қаңтарына дейiн Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi конкурстық негiзде сатып алынатын тауарлардың, жұмыстар мен қызмет көрсетулердiң номенклатурасын және конкурстарды ұйымдастырушы Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi болатын олардың тапсырысшыларының тiзбесiн белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасының Үкiметiне бекiтуге енгiзсiн;

до 1 февраля 1998 года разработать и утвердить порядок и формы отчетности по проводимым государственным закупкам и кредиторской задолженности по ним для организаций, финансируемых из республиканского и местных бюджетов, а также внебюджетных фондов.
35. Министерствам, ведомствам, акимам Акмолинской области и города Акмолы до 15 января 1998 года создать в городе Акмоле государственные органы за счет установленной штатной численности и расходов на содержание государственных органов соответствующих министерств, ведомств, Акмолинской области и города Акмолы.
Акимам Акмолинской области и города Акмолы начиная с 1 января 1998 года ежемесячно представлять в Министерство финансов Республики Казахстан отчеты об исполнении бюджетов области и города Акмолы по установленной Министерством финансов Республики Казахстан форме.
36. Рекомендовать акимам областей, города Алматы и столицы свободные остатки средств местных бюджетов по состоянию на 1 января 1998 года в приоритетном порядке использовать на погашение задолженности по заработной плате и социальные выплаты.
37. В связи с проводимыми мероприятиями по реформированию государственных органов и рациональному использованию бюджетных средств запретить министерствам, государственным комитетам, центральным исполнительным органам Республики Казахстан, не входящим в состав Правительства Республики Казахстан, и другим государственным органам в течение года обращаться с предложениями об увеличении штатной численности и ассигнований на их содержание. Установить, что предложения по этим вопросам рассматриваются при формировании бюджета на предстоящий финансовый год.
38. Министерству финансов совместно с Агентством по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан и Канцелярией Премьер-Министра Республики Казахстан до 15 января 1998 года представить в Правительство Республики Казахстан предложение об адресном распределении средств государственного внешнего займа в сумме 515970 тыс. тенге, получаемых от Международного Банка Реконструкции и Развития, для развития государственных предприятий и финансового сектора.
39. Министерству энергетики, индустрии и торговли и Министерству финансов Республики Казахстан в срок до 20 января 1998 года разработать и утвердить порядок и нормативы использования министерствами, ведомствами и местными представительными и исполнительными органами служебных зданий.
Министерству финансов Республики Казахстан до 1 апреля 1998 года обеспечить перераспределение служебных зданий, используемых сверх установленных нормативов.

1998 жылдың 1 ақпанына дейiн республикалық және жергiлiктi бюджеттер қаржыландыратын ұйымдарға арналған, сондай-ақ бюджеттен тыс қорлар бойынша мемлекеттiк сатып алу және несиелiк борыштар бойынша жүргiзiлетiн есептердiң тәртiбi мен үлгiсiн әзiрлесiн және бекiтсiн.
35. Министрлiктер, ведомстволар, Ақмола облысы мен Ақмола қаласының әкiмдерi 1998 жылғы 15 қаңтарға дейiн Ақмола қаласында тиiстi министрлiктердiң, ведомстволардың, Ақмола облысының және Ақмола қаласының мемлекеттiк органдарын ұстауға арналған штаттық адам саны мен шығындардың есебiнен Ақмола қаласында мемлекеттiк органдарын ұйымдастырсын.
Ақмола облысы мен Ақмола қаласының әкiмдерi 1998 жылдың 1 қаңтарынан бастап Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiне Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi бекiткен нысан бойынша облыс пен Ақмола қаласы бюджеттерiнiң орындалуы туралы ай сайын есеп берiп тұрсын.
36. Облыстардың, Алматы қаласы мен астананың әкiмдерiне 1998 жылдың 1 қаңтарындағы жағдай бойынша жергiлiктi бюджет қаражатының бос қалдығын жалақы төлеу және басқа әлеуметтiк төлемдер жөнiндегi борыштарды өтеу үшiн басым тәртiпте пайдалану ұсынылсын.
37. Мемлекеттiк органдарды реформалау және бюджеттiк қаржыларды ұтымды пайдалану жөнiнде жүргiзiлiп отырған шараларға байланысты Қазақстан Республикасының министрлiктерiне, мемлекеттiк комитеттерiне, орталық атқарушы органдарына, оның iшiнде Қазақстан Республикасының құрамына кiрмейтiндерiне, және басқа мемлекеттiк органдарға бiр жыл бойы штаттағы адамдардың санын және оларды ұстауды қаржыландыруды ұлғайту туралы ұсыныс жасауға тыйым салынсын. Бұл мәселелер жөнiндегi ұсыныстар алдағы қаржылық жылдың бюджетiн жасау кезiнде қаралады деп белгiленсiн.
38. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар жөнiндегi агенттiгiмен және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесiмен бiрлесiп 1998 жылдың 15 қаңтарына дейiн Қазақстан Республикасының Үкiметi мемлекеттiк кәсiпорындар мен қаржылық секторларды дамытуға арналып Халықаралық Қайта жаңарту және Даму банкiсiнен алынатын 515970 мың теңге сомасындағы мемлекеттiк сыртқы қарыз қаражатын атаулы бөлу туралы ұсыныс енгiзсiн.
39. Қазақстан Республикасының Энергетика, өнеркәсiп және сауда министрлiгi мен Қаржы министрлiгi 1998 жылдың 20 қаңтарына дейiнгi мерзiмде министрлiктердiң, ведомстволардың және жергiлiктi өкiлеттi және атқарушы органдардың қызметтiк ғимараттарды пайдалануының тәртiбi мен нормативтерiн әзiрлесiн және бекiтсiн.
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi 1998 жылдың 1 сәуiрiне дейiн белгiленген межелерден артық пайдаланылып келген ғимараттарды қайта бөлудi қамтамасыз етсiн.

40. Рекомендовать акимам областей и города Алматы и столицы воздержаться от погашения образующихся задолженностей организаций, состоящих на местном бюджете, организациям (поставщикам товаров, работ и услуг) путем зачета их в счет погашения последними задолженностей по платежам в местный бюджет.
41. Министерству труда и социальной защиты, Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан и Фонду обязательного медицинского страхования при Правительстве Республики Казахстан не проводить погашения образовавшихся задолженностей государственных внебюджетных фондов организациям (поставщикам товаров, работ и услуг) путем зачета (включая натуроплату) их в счет погашения последними задолженностей по платежам во внебюджетный фонд.
42. Министерству юстиции Республики Казахстан совместно с заинтересованными министерствами, государственными комитетами и другими государственными органами до 1 февраля 1998 года внести в Правительство Республики Казахстан предложения о приведении в соответствие с настоящим постановлением ранее принятых решений Правительства Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 1997 г. N 1864 г. ө Trifi4
Республиканский бюджет Республики Казахстан
на 1998 год
Категория
Класс                                                    Сумма
Подкласс                                            (в тыс. тенге)
Специфика         Наименование
---------------------------------------------------------------------
1234                      5                                  6
---------------------------------------------------------------------
I. Доходы                                         196503609
1       НАЛОГОВЫЕ ПОСТУПЛЕНИЯ                             127863115
1      Подоходный налог на доходы и прирост капитала      33161049
1     Подоходный налог с юридических лиц                 26652283
1    Подоходный налог с юридических лиц-резидентов      23987322
2    Подоходный налог с юридических лиц-нерезидентов     2664961
2     Подоходный налог с физических лиц                   6508766
1    Подоходный налог с физических лиц, удерживаемый
у источника выплаты                                 6508766
4      Налоги на собственность                              600000
2     Сбор за регистрацию эмиссии ценных бумаг             600000
1    Сбор за регистрацию эмиссии ценных бумаг             600000
5      Внутренние налоги на товары, работы и услуги       85012066
1     Налог на добавленную стоимость                     60900773
1    Налог на добавленную стоимость на товары
внутреннего производства, работы и услуги          47900773
2    Налог на добавленную стоимость на товары,
ввозимые на территорию Республики Казахстан        13000000

40. Облыстар мен Алматы қаласының және астананың әкiмдерiне жергiлiктi бюджетте тұратын ұйымдардың соңғыларының жергiлiктi бюджетке берешектерiн өтеу есебiнен есептеу жолымен ұйымдарға (тауар, жұмыс және қызмет көрсету берушiлерге) пайда болған берешектерiн өтеудi қоя тұру ұсынылсын.
41. Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi мен Көлiк және коммуникациялар министрлiгi және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң жанындағы Мiндеттi медициналық сақтандыру қоры ұйымдарға (тауарлар, жұмыстар берушiлер мен қызмет көрсетушiлерге) мемлекеттiк бюджеттен тыс қорлардың жинақталып қалған борыштарын соңғылардың бюджеттен тыс қорға төленетiн төлемдер жөнiндегi борыштарды жабуы есебiнен есептеме жасау жолымен (заттай төлемдi қоса алғанда) өтеу жүргiзбейтiн болсын.
42. Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi мүдделi
министрлiктермен, мемлекеттiк комитеттермен және басқа да мемлекеттiк
органдармен бiрлесiп 1998 жылдың 1 ақпанына дейiн Қазақстан
Республикасының Үкiметiне бұрын қабылдаған шешiмдерiн осы қаулымен
сәйкес келтiру туралы ұсыныс енгiзсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 30 желтоқсандағы
N 1864 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасының 1998 жылға
арналған республикалық бюджетi
Санаты
Сыныбы
Сынапша
Ерекшелiгi
Атауы                   Сомасы
(мың теңге)
____________________________________________________________________
1 2 3 4                          5                         6
____________________________________________________________________
1. Кiрiстер                                   196503609
1        САЛЫҚ ТҮСIМДЕРI                               127863115
1      Кiрiстерге және капитал өсiмiне салынатын      33161049
табыс
1    Заңды тұлғалардан алынатын табыс салығы        26652283
1  Резидент-заңды тұлғалардан алынатын табыс      23987322
салығы
2  Резидент емес-заңды тұлғалардан алынатын        2664961
табыс салығы
2    Жеке тұлғалардан алынатын табыс салығы          6508766
1  Жеке тұлғалардан алынатын, төлем көзiнен        6508766
ұсталатын табыс салығы
4      Меншiкке салынатын салықтар                      600000
2    Бағалы қағаздар эмиссиясын тiркегенi үшiн        600000
алымдар
1  Бағалы қағаздар эмиссиясын тiркегенi үшiн        600000
алымдар
5      Тауарларға, жұмыстар мен қызмет көрсетулерге   85012066
салынатын iшкi салықтар
1    Қосылған құнға салынатын салық                 60900773
1  Iшкi өндiрiс тауарларына, жұмыстар мен қызмет  47900773
көрсетулерге салынатын қосылған құн салығы
2  Қазақстан Республикасының аумағына әкелiнетiн  13000000
тауарларға салынатын қосылған құн салығы

2     Акцизы                                              7917603
19   Бензин                                              6333603
29   Сырая нефть                                         1584000
3     Поступления за использование природных ресурсов    16193690
5    Бонусы от внутренних недропользователей             1514000
6    Роялти от внутренних недропользователей            14679690
6      Налоги на международную торговлю и внешние операции 9090000
1     Таможенные платежи                                  6290000
1    Импортные таможенные пошлины                        6290000
2     Прочие налоги на международную торговлю и операции  2800000
1    Поступления от осуществления таможенного контроля   2800000
и таможенных процедур
2       НЕНАЛОГОВЫЕ ПОСТУПЛЕНИЯ                            17680594
1      Доходы от предпринимательской деятельности и       14982744
собственности
2     Неналоговые поступления от юридических лиц и
финансовых учреждений                              14890500
1    Поступления от доходов Национального Банка
Республики Казахстан                                 400000
3    Поступление дивидендов на принадлежащие
государству пакеты акций                            3500000
5    Поступления от реализации конфискованного,            57000
бесхозного имущества, имущества, перешедшего по праву
наследования к государству, кладов, находок
6    Вознаграждения (интересы), полученные за
предоставление ссуд и кредитов внутри республики     515000
10   Арендная плата за пользование комплексом "Байконур" 9418500
11   Вознаграждения (интересы), полученные по депозитам
Правительства Республики Казахстан                  1000000
3     Прочие доходы от собственности                        92244
4    Вознаграждения (интересы), полученные за
предоставление государственных кредитов               92244
правительствам иностранных государств
2      Административные сборы и платежи, доходы от         1718900
некоммерческих и сопутствующих продаж
1     Административные сборы                               885000
7    Плата за выдачу паспортов гражданам Республики
Казахстан, поступления от продажи домовых книг       600000
10   Прочие административные сборы                        285000
3     Прочие платежи и доходы от некоммерческих и
сопутствующих продаж                                 833900
1    Плата за пользование государственным имуществом      200000
9    Прочие платежи и доходы от некоммерческих и
сопутствующих продаж                                 633900
3      Поступления по штрафам и санкциям                     19500

2    Акциздер                                        7917603
19 Бензин                                          6333603
29 Өңделмеген мұнай                                1584000
3    Табиғи ресурстарды пайдаланғаны үшiн түсетiн   16193690
түсiмдер
5  Iшкi жер қойнауын пайдаланушылардан алынатын    1514000
бонустар
6  Iшкi жер қойнауын пайдаланушылардан алынатын   14679690
роялти
6      Халықаралық сауда мен сыртқы операцияларға      9090000
салынатын салықтар
1    Кеден төлемдерi                                 6290000
1  Импорттық кеден баждары                         6290000
2    Халықаралық сауда мен операцияларға салынатын   2800000
басқа да салықтар
1  Кедендiк бақылау мен кедендiк рәсiмдердi        2800000
жүзеге асырудан түсетiн түсiмдер
2        САЛЫҚҚА ЖАТПАЙТЫН ТҮСIМДЕР                     17680594
1      Кәсiпкерлiк қызмет пен меншiктен түсетiн       14982744
кiрiстер
2    Заңды тұлғалардан және қаржы мекемелерiнен     14890500
түсетiн салыққа жатпайтын түсiмдер
1  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiнiң        400000
табыстарынан түсетiн түсiмдер
3  Мемлекетке тиесiлi акциялар пакетiне            3500000
дивидендтер түсiмi
5  Тәркiленген, иесiз мүлiктi, мемлекетке            57000
мұрагерлiк құқық бойынша өткен мүлiктi, қазыналарды,
тауып алған заттарды сатудан түсетiн түсiмдер
6  Республика iшiнде берiлген қарыздар мен          515000
несиелер үшiн алынатын сыйақылар (мүдделер)
10 "Байқоңыр" кешенiн пайдаланғаны үшiн            9418500
жалгерлiк төлем
11 Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң депозиттерi   1000000
бойынша алынған сыйақылар (мүдделер)
3    Меншiктен түсетiн басқа да кiрiстер               92244
4  Шет мемлекеттердiң Үкiметтерiне мемлекеттiк       92244
несиелер берiлгенi үшiн алынатын сыйақылар
(мүдделер)
2      Әкiмшiлiк алымдар мен төлемдер, коммерциялық    1718900
емес және жолай сатудан алынатын кiрiстер
1    Әкiмшiлiк алымдар                                885000
7  Қазақстан Республикасының азаматтарына           600000
төлқұжаттар беру үшiн төлемдер, үй кiтаптарын
сатудан түскен түсiмдер
10 Басқа да әкiмшiлiк алымдары                      285000
3    Басқа да төлемдер және коммерциялық емес және    833900
жолай сатудан алынатын кiрiстер
1  Мемлекеттiк мүлiктi пайдаланғаны үшiн төлем      200000
9  Басқа да төлемдер және коммерциялық емес         633900
және жолай сатудан алынатын кiрiстер
3      Айыппұлдар мен санкциялардан түсетiн түсiмдер     19500

1     Поступления по штрафам и санкциям                     19500
3    Поступление суммы дохода, полученного от
реализации продукции, работ и услуг,                  10500
не соответствующих требованиям стандартов и правил
сертификации
7    Поступление сумм санкций, применяемых к банкам
второго уровня за нарушение экономических              9000
нормативов и сроков предоставления
статистической отчетности, установленных
Национальным Банком Республики Казахстан
5      Прочие неналоговые поступления                       959450
1     Прочие неналоговые поступления                       959450
3    Поступления в Фонд охраны окружающей среды           674850
9    Прочие неналоговые поступления                       284600
3       ДОХОДЫ ОТ ОПЕРАЦИЙ С КАПИТАЛОМ                     50959900
1      Продажа основного капитала                         45000000
1     Продажа основного капитала                         45000000
4    Поступления от приватизации государственной
собственности                                      45000000
2      Продажа товаров из государственных запасов          5959900
1     Продажа товаров из государственных запасов          5959900
1    Поступления от реализации товаров из
государственных материальных резервов               3522900
2    Поступления от реализации зерна из
государственных запасов                             2437000
II. Полученные официальные трансферты               7455200
(гранты)
4       ПОЛУЧЕННЫЕ ОФИЦИАЛЬНЫЕ ТРАНСФЕРТЫ                   7455200
(ГРАНТЫ)
1      От органов других уровней государственного
управления                                          6300000
5     Погашение задолженности по страховым взносам
в Пенсионный фонд Республики Казахстан              6300000
2      Из внешних источников                               1155200
1     Из внешних источников                               1155200
1    Текущие                                              500000
2    Капитальные                                          655200
Ф/группа
Функция
Подфункция                                          Сумма
Учреждение          Наименование               (в тыс. тенге)
---------------------------------------------------------------------
1234                        4                           5
---------------------------------------------------------------------
III. РАСХОДЫ                                      281334379
1       Государственные услуги общего характера            32387419
1      Законодательный орган и иные органы, не            23385944
вошедшие в другие функции, финансовая и налогово-
бюджетная политика, внешнеэкономическая
деятельность, за исключением оказания
экономической помощи иностранным государствам
1     Законодательный орган и иные органы, не
вошедшие в другие функции                           1431766

1    Айыппұлдар мен санкциялардан түсетiн түсiмдер     19500
3  Стандарттар мен сертификаттау ережелердiң         10500
талаптарына сәйкес келмейтiн өнiмдердi,
жұмыстарды және қызмет көрсетулердi сатудан
алынған табыстар сомасының түсiмi
7  Экономикалық нормативтердi және статистикалық      9000
есеп берудiң Қазақстан Республикасының Ұлттық
Банкi белгiлеген мерзiмдерiн бұзғаны үшiн
екiншi деңгейдегi банктерге қолданылатын санкция
сомаларының түсiмi
5      Салыққа жатпайтын өзге түсiмдер                  959450
1    Салыққа жатпайтын өзге түсiмдер                  959450
3  Қоршаған ортаны қорғау қорына түсiмдер           674850
9  Салыққа жатпайтын өзге түсiмдер                  284600
3        КАПИТАЛМЕН ЖАСАЛҒАН ОПЕРАЦИЯЛАРДАН             50959900
АЛЫНАТЫН КIРIСТЕР
1      Негiзгi капиталды сату                         45000000
1    Негiзгi капиталды сату                         45000000
4  Мемлекеттiк меншiктi жекешелендiруден          45000000
түсетiн түсiмдер
2      Мемлекеттiк қорлардан тауарлар сату             5959900
1    Мемлекеттiк қорлардан тауарлар сату             5959900
1  Мемлекеттiк материалдық резервтерден тауарлар   3522900
сатудан түсетiн түсiмдер
2  Мемлекеттiк қорлардан астық сатудан түсетiн     2437000
түсiмдер
II. Алынған ресми трансферттер (гранттар)       7455200
4        АЛЫНҒАН РЕСМИ ТРАНСФЕРТТЕР (ГРАНТТАР)           7455200
1      Басқа деңгейлердегi мемлекеттiк басқару         6300000
органдарынан
5    Қазақстан Республикасының Зейнетақы қорына      6300000
сақтандыру жарналары бойынша берешектердi
өтеу
2      Сыртқы көздерден                                1155200
1    Сыртқы көздерден                                1155200
1  Ағымдағы                                         500000
2  Күрделi                                          655200
Ф/тон
Функция
Шағын функция
Мекеме
Атауы                    Сомасы
(мың теңге)
____________________________________________________________________
1 2 3 4                         5                          6
____________________________________________________________________
III. Шығыстар                                281334379
1         Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызмет            32387419
көрсетулер
1        Заң шығарушы орган және басқа функцияларға    23385944
енгiзiлмеген өзге де органдар, қаржы және
салық-бюджет саясаты, шет мемлекеттерге
экономикалық көмек көрсетудi қоспағанда
сыртқы экономикалық қызмет
1      Заң шығарушы орган және басқа функцияларға     1431766
енгiзiлмеген өзге де органдар

101  Администрация Президента Республики Казахстан        372272
102  Хозяйственное Управление Парламента Республики
Казахстан                                            789555
104  Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан     238741
637  Конституционный Совет Республики Казахстан            31198
2     Финансовая и фискальная деятельность               15373936
217  Министерство финансов Республики Казахстан         15239250
311  Государственный комитет Республики Казахстан
по инвестициям                                        65764
406  Счетный комитет по контролю за исполнением
республиканского бюджета                              27922
660  Национальная комиссия Республики Казахстан
по ценным бумагам                                     41000
3     Внешнеэкономическая деятельность                    6580242
204  Министерство иностранных дел Республики Казахстан   3310101
208  Министерство обороны Республики Казахстан            244980
217  Министерство финансов Республики Казахстан          2133510
411  Исполнительный комитет Межгосударственного
Совета Республики Казахстан, Кыргызской               16896
Республики и Республики Узбекистан
601  Служба "Барлау" Республики Казахстан                 299880
698  Международный фонд спасения Арала                    574875
3      Фундаментальные исследования                        4084113
206  Министерство науки - Академия наук Республики
Казахстан                                           4084113
4      Услуги общего характера                             4200935
2     Общее планирование и статистические службы          1439372
604  Агентство по стратегическому планированию и
реформам Республики Казахстан                       1439372
3     Прочие услуги общего характера                      2761563
603  Архив Президента Республики Казахстан                 27947
617  Центральный государственный архив Республики
Казахстан                                             21878
621  Государственная комиссия Республики Казахстан
по передислокации высших и центральных                20473
государственных органов в город Акмолу
646  Казахстанский институт стратегических исследований
при Президенте Республики Казахстан                   20622
680  Служба охраны Президента Республики Казахстан        938658
694  Управление Делами Президента Республики Казахстан    923154
1  696  Хозяйственное Управление Президента и
Правительства Республики Казахстан                   808831
5      Государственные услуги общего характера, не          716427
отнесенные к другим категориям

101 Қазақстан Республикасы Президентiнiң            372272
Әкiмшiлiгi
102 Қазақстан Республикасы Парламентiнiң            789555
Шаруашылық Басқармасы
104 Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң      238741
Кеңсесi
637 Қазақстан Республикасының Конституциялық         31198
Кеңесi
2     Қаржы және фискальдық қызмет                  15373936
217 Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi   15239250
311 Қазақстан Республикасының Инвестициялар          65764
жөнiндегi мемлекеттiк комитетi
406 Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау       27922
жөнiндегi есеп комитетi
660 Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар        41000
жөнiндегi ұлттық комиссиясы
3     Сыртқы экономикалық қызмет                     6580242
204 Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер         3310101
министрлiгi
208 Қазақстан Республикасының Қорғаныс              244980
министрлiгi
217 Қазақстан Республикасының Қаржы                2133510
министрлiгi
411 Қазақстан Республикасы, Қырғыз Республикасы      16896
және Өзбекстан Республикасы Мемлекетаралық
Кеңесiнiң атқарушы комитетi
601 Қазақстан Республикасының "Барлау" қызметi      299880
698 Аралды құтқару халықаралық қоры                 574875
3       Iргелi зерттеулер                              4084113
206 Қазақстан Республикасының Ғылым министрлiгi    4084113
- Ғылым академиясы
4       Жалпы сипаттағы қызмет көрсетулер              4200935
2     Жалпы жоспарлау және статистикалық             1439372
қызметтер
604 Қазақстан Республикасының Стратегиялық         1439372
жоспарлау және реформалар жөнiндегi агенттiгi
3     Жалпы сипаттағы өзге де қызметтер               2761563
603 Қазақстан Республикасы Президентiнiң архивi      27947
617 Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк орталық    21878
архивi
621 Қазақстан Республикасының Жоғары және            20473
орталық мемлекеттiк органдарын Ақмола
қаласына көшiру жөнiндегi мемлекеттiк
комиссиясы
646 Қазақстан Республикасының Президентiнiң          20622
жанындағы Қазақстан стратегиялық
зерттеулер институты
680 Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет      938658
қызметi
694 Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс         923154
Басқармасы
696 Қазақстан Республикасының Президентi мен        808831
Үкiметiнiң Шаруашылық Басқармасы
5       Басқа санаттарға жатқызылмаған жалпы            716427
сипаттағы мемлекеттiк қызмет көрсетулер

676  Продовольственная контрактная корпорация             500000
690  Центральная избирательная комиссия Республики
Казахстан                                            216427
2       Оборона                                            17544752
1      Деятельность, связанная с военными нуждами         16345542
1     Военные нужды                                      16345542
208  Министерство обороны Республики Казахстан          15711418
678  Республиканская гвардия                              634124
4      Деятельность в области обороны, не отнесенная к     1199210
другим категориям
308  Комитет Республики Казахстан по чрезвычайным        1199210
ситуациям
3       Общественный порядок и безопасность                27875754
1      Органы внутренних дел                               8197677
201  Министерство внутренних дел Республики Казахстан    5537816
624  Главное управление внутренних войск                 2659861
2      Суды и прокуратура                                  4890436
221  Министерство юстиции Республики Казахстан           2741530
501  Верховный Суд Республики Казахстан                   364190
502  Генеральная Прокуратура Республики Казахстан        1784716
3      Уголовно-исполнительная система                     5066207
623  Департамент уголовно-исполнительной системы
при Министерстве внутренних дел Республики          5066207
Казахстан
4      Общественный порядок и безопасность, не             9721434
отнесенные к другим категориям
303  Комитет по охране государственной границы
Министерства обороны Республики Казахстан           3936607
410  Комитет национальной безопасности Республики
Казахстан                                           5094497
601  Служба "Барлау" Республики Казахстан                 615055
649  Институт эргономики                                   75275
4       Образование                                        17967461
1      Дошкольное образование                               396954
208  Министерство обороны Республики Казахстан             41243
215  Министерство транспорта и коммуникаций Республики
Казахстан                                            102550
224  Министерство образования, культуры и здравоохранения
Республики Казахстан                                 220107
696  Хозяйственное Управление Президента и
Правительства Республики Казахстан                    30478
697  Медицинский центр Управления Делами Президента
Республики Казахстан                                   2576
2      Начальное и среднее образование                     3091436
215  Министерство транспорта и коммуникаций Республики
Казахстан                                            190633
4  224  Министерство образования, культуры и
здравоохранения Республики Казахстан                2900803

676 Азық-түлiк контракт корпорациясы                500000
690 Қазақстан Республикасының Орталық сайлау        216427
комиссиясы
2         Қорғаныс                                      17544752
1       Әскери мұқтаждарға байланысты қызмет          16345542
1     Әскери мұқтаждар                              16345542
208 Қазақстан Республикасының Қорғаныс            15711418
министрлiгi
678 Республикалық ұлан                              634124
4       Басқа санаттарға жатқызылмаған қорғаныс        1199210
саласындағы қызмет
308 Қазақстан Республикасының Төтенше              1199210
жағдайлар жөнiндегi комитетi
3         Қоғамдық тәртiп және қауiпсiздiк              27875754
1       Iшкi iстер органдары                           8197677
201 Қазақстан Республикасының Iшкi iстер           5537816
министрлiгi
624 Iшкi әскерлер бас басқармасы                   2659861
2       Соттар және прокуратура                        4890436
221 Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi   2741530
501 Қазақстан Республикасының Жоғарғы Соты          364190
502 Қазақстан Республикасының Бас Прокуратурасы    1784716
3       Қылмыстық-атқару жүйесi                        5066207
623 Қазақстан Республикасы Iшкi iстер              5066207
министрлiгiнiң Қылмыстық-атқару
жүйесi департаментi
4       Басқа санаттарға жатқызылмаған қоғамдық        9721434
тәртiп және қауiпсiздiк
303 Қазақстан Республикасы Қорғаныс                3936607
министрлiгiнiң Шекара күзетi жөнiндегi
комитетi
410 Қазақстан Республикасының Ұлттық               5094497
қауiпсiздiк комитетi
601 Қазақстан Республикасының "Барлау" қызметi      615055
649 Эргономика институты                             75275
4         Бiлiм беру                                    17967461
1       Мектепке дейiнгi бiлiм беру                     396954
208 Қазақстан Республикасының Қорғаныс               41243
министрлiгi
215 Қазақстан Республикасының Көлiк және            102550
коммуникациялар министрлiгi
224 Қазақстан Республикасының Бiлiм, мәдениет       220107
және денсаулық сақтау министрлiгi
696 Қазақстан Республикасы Президентi мен            30478
Үкiметiнiң Шаруашылық Басқармасы
697 Қазақстан Республикасының Президентi Iс           2576
Басқармасының Медициналық орталығы
2       Бастауыш және орта бiлiм беру                  3091436
215 Қазақстан Республикасының Көлiк және            190633
коммуникациялар министрлiгi
224 Қазақстан Республикасының Бiлiм, мәдениет      2900803
және денсаулық сақтау министрлiгi

4      Среднее специальное образование                      958555
201  Министерство внутренних дел Республики Казахстан     328390
208  Министерство обороны Республики Казахстан             89281
217  Министерство финансов Республики Казахстан            77427
224  Министерство образования, культуры и
здравоохранения Республики Казахстан                 463457
5      Профессиональная подготовка кадров                   199459
1     Учебные заведения и курсы по переподготовке кадров   199459
204  Министерство иностранных дел Республики Казахстан      1364
206  Министерство науки - Академия наук Республики
Казахстан                                             18879
213  Министерство труда и социальной защиты населения
Республики Казахстан                                   3318
217  Министерство финансов Республики Казахстан             1318
221  Министерство юстиции Республики Казахстан              8752
224  Министерство образования, культуры и
здравоохранения Республики Казахстан                 125915
641  Казахский государственный национальный
университет имени Аль-Фараби                          18715
648  Институт переподготовки и повышения квалификации      21198
государственных служащих при Правительстве
Республики Казахстан
6      Высшее образование                                 11468614
201  Министерство внутренних дел Республики Казахстан     359798
204  Министерство иностранных дел Республики Казахстан     96358
208  Министерство обороны Республики Казахстан            764223
217  Министерство финансов Республики Казахстан            72852
224  Министерство образования, культуры и
здравоохранения Республики Казахстан                8481533
308  Комитет Республики Казахстан по чрезвычайным
ситуациям                                             42183
410  Комитет национальной безопасности Республики
Казахстан                                            309283
611  Национальная Высшая Школа Государственного
Управления при Президенте Республики Казахстан        50000
640  Международный Казахско-Турецкий университет имени
Х.А.Ясави                                            266245
641  Казахский государственный национальный университет
имени Аль-Фараби                                     993572
645  Казахстанский институт менеджмента, экономики и
прогнозирования при Президенте Республики Казахстан   32567
7      Услуги в области образования, не определяемые по    1782199
уровням
224  Министерство образования, культуры и здравоохранения
Республики Казахстан                                1622199

4       Арнаулы орта бiлiм беру                         958555
201 Қазақстан Республикасының Iшкi iстер            328390
министрлiгi
208 Қазақстан Республикасының Қорғаныс               89281
министрлiгi
217 Қазақстан Республикасының Қаржы                  77427
министрлiгi
224 Қазақстан Республикасының Бiлiм, мәдениет       463457
және денсаулық сақтау министрлiгi
5       Кадрларды кәсiби даярлау                        199459
1     Кадрларды қайта даярлау жөнiндегi оқу           199459
орындары мен курстар
204 Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер            1364
министрлiгi
206 Қазақстан Республикасының Ғылым                  18879
министрлiгi - Ғылым академиясы
213 Қазақстан Республикасының Еңбек және              3318
халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi
217 Қазақстан Республикасының Қаржы                  1318
министрлiгi
221 Қазақстан Республикасының Әдiлет                 8752
министрлiгi
224 Қазақстан Республикасының Бiлiм, мәдениет       125915
және денсаулық сақтау министрлiгi
641 Әл-Фараби атындағы Қазақ Мемлекеттiк Ұлттық      18715
университетi
648 Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң жанындағы      21198
Мемлекеттiк қызметшiлердi қайта даярлау және
бiлiктiлiгiн арттыру институты
6       Жоғары бiлiм беру                            11468614
201 Қазақстан Республикасының Iшкi iстер            359798
министрлiгi
204 Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер           96358
министрлiгi
208 Қазақстан Республикасының Қорғаныс              764223
министрлiгi
217 Қазақстан Республикасының Қаржы                  72852
министрлiгi
224 Қазақстан Республикасының Бiлiм, мәдениет      8481533
және денсаулық сақтау министрлiгi
308 Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар      42183
жөнiндегi комитетi
410 Қазақстан Республикасының Ұлттық қауiпсiздiк    309283
комитетi
611 Қазақстан Республикасы Президентiнiң             50000
жанындағы Ұлттық Жоғары Мемлекеттiк Басқару
Мектебi
640 Қ.Яссауи атындағы Халықаралық                   266245
Қазақ-Түрiк университетi
641 Әл-Фараби атындағы Қазақ Мемлекеттiк Ұлттық     993572
университетi
645 Қазақстан Республикасы Президентiнiң             32567
жанындағы Қазақстан менеджмент, экономика
және болжау институты
7       Деңгейлерi бойынша айқындалмайтын бiлiм        1782199
беру саласындағы қызметтер
224 Қазақстан Республикасының Бiлiм, мәдениет      1622199
және денсаулық сақтау министрлiгi

299  Прочие организации                                   160000
8      Вспомогательные услуги в области образования          70244
212  Министерство сельского хозяйства Республики            2000
Казахстан
4  224  Министерство образования, культуры и здравоохранения
Республики Казахстан                                  53187
604  Агентство по стратегическому планированию и
реформам Республики Казахстан                         15057
5       Здравоохранение                                    10916354
1      Больницы                                            7785702
1     Больницы широкого профиля                           6692608
224  Министерство образования, культуры и
здравоохранения Республики Казахстан                5909337
697  Медицинский центр Управления Делами Президента
Республики Казахстан                                 783271
3     Медицинские центры и родильные дома                   21307
224  Министерство образования, культуры и здравоохранения
Республики Казахстан                                  21307
5     Деятельность и услуги больничных учреждений, не
отнесенные к другим подгруппам                      1071787
201  Министерство внутренних дел Республики Казахстан      96375
208  Министерство обороны Республики Казахстан            226248
224  Министерство образования, культуры и здравоохранения
Республики Казахстан                                 655200
303  Комитет по охране государственной границы
Министерства обороны Республики Казахстан             83232
678  Республиканская гвардия                               10732
2      Поликлиники и услуги врачей, стоматологов и          100979
среднего медперсонала
224  Министерство образования, культуры и
здравоохранения Республики Казахстан                  69460
410  Комитет национальной безопасности Республики
Казахстан                                             31519
3      Охрана здоровья населения                           1492041
224  Министерство образования, культуры и
здравоохранения Республики Казахстан                1230936
697  Медицинский центр Управления Делами Президента
Республики Казахстан                                 261105
6      Деятельность и услуги в области здравоохранения,    1537632
не отнесенные к другим категориям
224  Министерство образования, культуры и
здравоохранения Республики Казахстан                1537632
6       Социальное страхование и обеспечение                9190295
1      Социальное страхование                              8840367
2     Пенсионные программы                                7863417

299 Басқа ұйымдар                                   160000
8       Бiлiм беру саласындағы қосалқы қызметтер         70244
212 Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы        2000
министрлiгi
224 Қазақстан Республикасының Бiлiм, мәдениет        53187
және денсаулық сақтау министрлiгi
604 Қазақстан Республикасының Стратегиялық           15057
жоспарлау және реформалар жөнiндегi агенттiгi
5         Денсаулық сақтау                              10916354
1       Ауруханалар                                    7785702
1     Кең профильдi ауруханалар                      6692608
224 Қазақстан Республикасының Бiлiм, мәдениет      5909337
және денсаулық сақтау министрлiгi
697 Қазақстан Республикасының Президентi Iс         783271
Басқармасының Медициналық орталығы
3     Медициналық орталықтар мен перзентханалар        21307
224 Қазақстан Республикасының Бiлiм, мәдениет        21307
және денсаулық сақтау министрлiгi
5     Басқа iшкi топтарға жатқызылмаған аурухана     1071787
мекемелерiнiң жұмысы мен қызмет көрсетулерi
201 Қазақстан Республикасының Iшкi iстер             96375
министрлiгi
208 Қазақстан Республикасының Қорғаныс              226248
министрлiгi
224 Қазақстан Республикасының Бiлiм, мәдениет       655200
және денсаулық сақтау министрлiгi
303 Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiнiң   83232
Мемлекеттiк шекара күзетi жөнiндегi комитетi
678 Республикалық ұлан                               10732
2       Емханалар және дәрiгерлер, тiс дәрiгерлерi мен  100979
орта медициналық қызметкерлердiң қызмет
көрсетуi
224 Қазақстан Республикасының Бiлiм, мәдениет        69460
және денсаулық сақтау министрлiгi
410 Қазақстан Республикасының Ұлттық қауiпсiздiк     31519
комитетi
3       Халықтың денсаулығын сақтау                    1492041
224 Қазақстан Республикасының Бiлiм, мәдениет      1230936
және денсаулық сақтау министрлiгi
697 Қазақстан Республикасының Президентi Iс         261105
Басқармасының Медициналық орталығы
6       Денсаулық сақтау саласындағы басқа санаттарға  1537632
жатқызылмаған жұмыс пен қызмет көрсетулер
224 Қазақстан Республикасының Бiлiм, мәдениет      1537632
және денсаулық сақтау министрлiгi
6         Әлеуметтiк сақтандыру және қамсыздандыру       9190295
1       Әлеуметтiк сақтандыру                          8840367
2     Зейнетақы бағдарламалары                       7863417

201  Министерство внутренних дел Республики Казахстан    4362170
208  Министерство обороны Республики Казахстан           2727719
213  Министерство труда и социальной защиты населения
Республики Казахстан                                  66228
303  Комитет по охране государственной границы
Министерства обороны Республики Казахстан            237600
410  Комитет национальной безопасности Республики
Казахстан                                            469700
6 6     Другие виды социальной помощи                        976950
213  Министерство труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан                       151537
215  Министерство транспорта и коммуникаций Республики
Казахстан                                            825413
3      Социальное обеспечение                               269439
2     Социальное обеспечение - прочие учреждения
интернатского типа                                    30970
213  Министерство труда и социальной защиты населения
Республики Казахстан                                  30970
5     Услуги по социальному обеспечению, оказываемые не    238469
через учреждения интернатского типа
213  Министерство труда и социальной защиты населения
Республики Казахстан                                 238469
4      Деятельность в области социального страхования        80489
и социального обеспечения, не отнесенная к другим
категориям
213  Министерство труда и социальной защиты населения
Республики Казахстан                                  80489
8       Организация отдыха и деятельность в сфере           9855995
культуры
1      Организация досуга и отдыха                         1404720
224  Министерство образования, культуры и
здравоохранения Республики Казахстан                1338544
230  Министерство информации и общественного согласия
Республики Казахстан                                  64895
696  Хозяйственное Управление Президента и
Правительства Республики Казахстан                     1281
2      Деятельность в области культуры                     3215892
224  Министерство образования, культуры и
здравоохранения Республики Казахстан                2933407
230  Министерство информации и общественного согласия
Республики Казахстан                                 282485
3      Телевидение и радиовещание, издательские            5107007
учреждения и службы
230  Министерство информации и общественного согласия
Республики Казахстан                                 751863
650  Корпорация "Телевидение и радио Казахстана"         3028183
656  Межгосударственная телерадиокомпания "Мир"            17110
686  Государственное учреждение "Телерадиокомплекс
Президента Республики Казахстан"                      57426
689  Республиканское государственное предприятие
"Агентство Хабар" Правительства Республики          1252425
Казахстан

201 Қазақстан Республикасының Iшкi iстер           4362170
министрлiгi
208 Қазақстан Республикасының Қорғаныс             2727719
министрлiгi
213 Қазақстан Республикасының Еңбек және             66228
халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi
303 Қазақстан Республикасы Қорғаныс                 237600
министрлiгiнiң Мемлекеттiк шекара күзетi
жөнiндегi комитетi
410 Қазақстан Республикасының Ұлттық қауiпсiздiк    469700
комитетi
6   6     Әлеуметтiк көмектiң басқа да түрлерi            976950
213 Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты    151537
әлеуметтiк қорғау министрлiгi
215 Қазақстан Республикасының Көлiк және            825413
коммуникациялар министрлiгi
3       Әлеуметтiк қамсыздандыру                        269439
2     Әлеуметтiк қамсыздандыру - интернат              30970
үлгiсiндегi басқа да мекемелер
213 Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты     30970
әлеуметтiк қорғау министрлiгi
5     Интернат үлгiсiндегi мекемелер арқылы           238469
көрсетiлмейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру
жөнiндегi қызмет көрсетулер
213 Қазақстан Республикасының Еңбек және            238469
халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi
4       Басқа санаттарға жатқызылмаған әлеуметтiк        80489
сақтандыру мен әлеуметтiк қамсыздандыру
саласындағы қызметтер
213 Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты     80489
әлеуметтiк қорғау министрлiгi
8         Демалысты ұйымдастыру және мәдениет            9855995
саласындағы қызмет
1       Бос уақыт пен демалысты ұйымдастыру            1404720
224 Қазақстан Республикасының Бiлiм, мәдениет      1338544
және денсаулық сақтау министрлiгi
230 Қазақстан Республикасының Ақпарат және           64895
қоғамдық келiсiм министрлiгi
696 Қазақстан Республикасының Президентi мен          1281
Үкiметiнiң Шаруашылық Басқармасы
2       Мәдениет саласындағы қызмет                    3215892
224 Қазақстан Республикасының Бiлiм, мәдениет      2933407
және денсаулық сақтау министрлiгi
230 Қазақстан Республикасының Ақпарат және          282485
қоғамдық келiсiм министрлiгi
3       Теледидар және радиохабарлары, баспа           5107007
мекемелерi мен қызметтерi
230 Қазақстан Республикасының Ақпарат және          751863
қоғамдық келiсiм министрлiгi
650 "Қазақстан теледидары және радиосы"            3028183
корпорациясы
656 "Мир" мемлекет аралық телерадио компаниясы       17110
686 "Қазақстан Республикасы Президентiнiң            57426
телерадиокешенi" мемлекеттiк мекемесi
689 Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң "Хабар       1252425
агенттiгi" республикалық мемлекеттiк
кәсiпорны

5      Организация отдыха и деятельность в сферах           128376
культуры и религии, не отнесенные к другим
подгруппам
230  Министерство информации и общественного
согласия Республики Казахстан                        128376
9       Топливно-энергетический комплекс                    1150000
91      Топливо                                             1150000
1     Добыча угля и других видов твердого ископаемого     1150000
топлива
699 Государственный Реабилитационный банк Республики
Казахстан                                           1150000
10      Сельское, водное и лесное хозяйство,                7604294
рыболовство, охота и охрана природы
1      Сельское хозяйство                                  6042141
1     Управление сельскохозяйственными землями и водными   916899
ресурсами
212  Министерство сельского хозяйства Республики
Казахстан                                            916899
2     Земельная реформа и землеустройство                  468450
212  Министерство сельского хозяйства Республики
Казахстан                                            468450
3     Поддержка сельскохозяйственных товаропроизводителей 2500000
212  Министерство сельского хозяйства Республики
Казахстан                                           2500000
5     Ветеринарное обслуживание                           1164064
212  Министерство сельского хозяйства Республики
Казахстан                                           1164064
6     Борьба с сельскохозяйственными вредителями           778720
212  Министерство сельского хозяйства Республики
Казахстан                                            778720
7     Деятельность в области сельского хозяйства,
не отнесенная к другим категориям                    214008
212  Министерство сельского хозяйства Республики
Казахстан                                            214008
2      Лесное хозяйство                                    1014101
206  Министерство науки - Академия наук Республики
Казахстан                                              2000
212  Министерство сельского хозяйства Республики
Казахстан                                           1012101
3      Рыболовство и охота                                   65000
212  Министерство сельского хозяйства Республики
Казахстан                                             65000
4      Исследования и экспериментальные разработки в          5000
области сельского хозяйства
206  Министерство науки - Академия наук Республики
Казахстан                                              5000
11     Деятельность и услуги в области сельского            478052
хозяйства, рыболовства, охоты и охраны природы,
не отнесенные к другим категориям
218  Министерство экологии и природных ресурсов
Республики Казахстан                                 478052

5       Басқа iшкi топтарға жатқызылмаған               128376
мәдениет және дiн саласында демалыс пен
қызметтi ұйымдастыру
230 Қазақстан Республикасының Ақпарат және          128376
қоғамдық келiсiм министрлiгi
9         Отын-энергетика кешенi                         1150000
9 1       Отын                                           1150000
1     Көмiр және қатты қазба отынның басқа да        1150000
түрлерiн өндiру
699 Қазақстан Республикасының мемлекеттiк          1150000
Медетшi банкi
10         Ауыл, су және орман шаруашылығы, балық         7604294
аулау, аң аулау және табиғат қорғау
1       Ауыл шаруашылығы                               6042141
1     Ауыл шаруашылық жерлерi мен су ресурстарын      916899
басқару
212 Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы      916899
министрлiгi
2     Жер реформалары және жерге орналастыру          468450
212 Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы      468450
министрлiгi
3     Ауыл шаруашылығы тауар өндiрушiлерiн қолдау    2500000
212 Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы     2500000
министрлiгi
5     Мал дәрiгерлiк қызмет көрсету                  1164064
212 Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы     1164064
министрлiгi
6     Ауылшаруашылығы зиянкестерiне қарсы күрес       778720
212 Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы      778720
министрлiгi
7     Басқа санаттарға жатқызылмаған ауыл             214008
шаруашылығы саласындағы қызмет
212 Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы      214008
министрлiгi
2       Орман шаруашылығы                              1014101
206 Қазақстан Республикасының Ғылым министрлiгi       2000
- Ғылым академиясы
212 Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы      1012101
министрлiгi
3       Балық аулау және аң аулау                         65000
212 Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы        65000
министрлiгi
4       Ауыл шаруашылығы саласындағы зерттеулер            5000
және тәжiрибелiк талдамалар
206 Қазақстан Республикасының Ғылым министрлiгi        5000
- Ғылым академиясы
11       Басқа санаттарға жатқызылмаған ауыл              478052
шаруашылығы, балық аулау, аң аулау және
табиғат қорғау саласындағы қызмет және
қызмет көрсетулер
218 Қазақстан Республикасының Экология және          478052
табиғи ресурстар министрлiгi

11      Горнодобывающая промышленность и полезные           1090482
ископаемые, за исключением топлива;
обрабатывающая промышленность;
строительство
1      Горнодобывающая промышленность и полезные            120482
ископаемые, за исключением топлива
206  Министерство науки - Академия наук Республики
Казахстан                                            120482
3      Строительство                                         70000
232  Министерство энергетики, индустрии и торговли
Республики Казахстан                                  70000
11 4    Деятельность и услуги в области горнодобывающей      900000
промышленности и полезных ископаемых,
обрабатывающей промышленности и
строительства, не отнесенные к другим категориям
218  Министерство экологии и природных ресурсов
Республики Казахстан                                 900000
12      Транспорт и связь                                    304329
2      Водный транспорт                                     120000
2     Эксплуатация водного транспорта                      120000
215  Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан                                 120000
7      Системы связи                                        128360
215  Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан                                 128360
8      Деятельность в области транспорта и связи, не         55969
отнесенная к другим категориям
215  Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан                                  55969
13      Прочие услуги, связанные с экономической           26158689
деятельностью
3      Многоцелевые проекты развития                        434070
104  Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан     343980
212  Министерство сельского хозяйства Республики
Казахстан                                             90090
4      Общая хозяйственная и коммерческая                   675009
деятельность, за исключением общей организации
труда
218  Министерство экологии и природных ресурсов
Республики Казахстан                                 535235
232  Министерство энергетики, индустрии и торговли
Республики Казахстан                                 139774
5      Общая организация труда                              271261
213  Министерство труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан                       271261
6      Прочие услуги, связанные с экономической           24778349
деятельностью, не отнесенные к другим
категориям
217  Министерство финансов Республики Казахстан           140000
221  Министерство юстиции Республики Казахстан            376740
224  Министерство образования, культуры и
здравоохранения Республики Казахстан                 113109

11         Кен өндiру өнеркәсiбi және отынды қоспағанда,   1090482
пайдалы қазбалар; өңдеу өнеркәсiбi; құрылыс
1       Кен өндiру өнеркәсiбi және отынды қоспағанда,    120482
пайдалы қазбалар
206 Қазақстан Республикасының Ғылым министрлiгi      120482
- Ғылым академиясы
3       Құрылыс                                           70000
232 Қазақстан Республикасының Энергетика,             70000
индустрия және сауда министрлiгi
11 4       Басқа санаттарға жатқызылмаған кен өндiру        900000
өнеркәсiбi және пайдалы қазбалар, ұқсатушы
өнеркәсiп және құрылыс саласындағы қызметтер
мен қызмет көрсетулер
218 Қазақстан Республикасының Экология және          900000
табиғи ресурстар министрлiгi
12         Көлiк және байланыс                              304329
2       Су көлiгi                                        120000
2     Су көлiгiн пайдалану                             120000
215 Қазақстан Республикасының Көлiк және             120000
коммуникациялар министрлiгi
7       Байланыс жүйелерi                                128360
215 Қазақстан Республикасының Көлiк және             128360
коммуникациялар министрлiгi
8       Басқа санаттарға жатқызылмаған көлiк және         55969
байланыс саласындағы қызмет
215 Қазақстан Республикасының Көлiк және              55969
коммуникациялар министрлiгi
13         Экономикалық қызметпен байланысты басқа да     26158689
қызмет көрсетулер
3       Көп мақсатты даму жобалары                       434070
104 Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң       343980
Кеңсесi
212 Қазақстан Республикасының Ауыл                    90090
шаруашылығы министрлiгi
4       Еңбектi жалпы ұйымдастыруды қоспағанда, жалпы    675009
шаруашылық және коммерциялық қызмет
218 Қазақстан Республикасының Экология және          535235
табиғи ресурстар министрлiгi
232 Қазақстан Республикасының Энергетика,            139774
индустрия және сауда министрлiгi
5       Еңбектi жалпы ұйымдастыру                        271261
213 Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты     271261
әлеуметтiк қорғау министрлiгi
6       Басқа санаттарға жатқызылмаған экономикалық    24778349
қызметке байланысты басқа да қызмет көрсетулер
217 Қазақстан Республикасының Қаржы                  140000
министрлiгi
221 Қазақстан Республикасының Әдiлет                 376740
министрлiгi
224 Қазақстан Республикасының Бiлiм, мәдениет        113109
және денсаулық сақтау министрлiгi

299  Прочие организации                                 24148500
14      Расходы, не отнесенные к основным группам         119288555
1      Операции с государственными обязательствами        26464292
1     Выплаты вознаграждений (интересов)                 26148852
217  Министерство финансов Республики Казахстан         26148852
2     Расходы, связанные с размещением государственных
займов и их рефинансированием                        315440
217  Министерство финансов Республики Казахстан           315440
14 3    Трансферты общего характера между различными       92824263
уровнями государственных органов
105  Аппарат акимов                                     40184263
119  Аким Карагандинской области                          140000
213  Министерство труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан                     52500000
Ф/группа
Функция
Подфункция                                            Сумма
Учреждение           Наименование                (в тыс. тенге)
---------------------------------------------------------------------
1234                         4                            5
---------------------------------------------------------------------
IV. Кредитование минус погашение                   33231936
Кредитование                                   36906822
14 2    Кредитование                                       36906822
1     Внутреннее кредитование из внутренних источников   19982687
115  Аким Восточно-Казахстанской области                  956592
215  Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан                                 745290
217  Министерство финансов Республики Казахстан         10221305
218  Министерство экологии и природных ресурсов
Республики Казахстан                                 150000
299  Прочие организации                                  7000000
667  Банк второго уровня                                  409500
699  Государственный Реабилитационный банк
Республики Казахстан                                 500000
2     Внутреннее кредитование из внешних источников      16842735
104  Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан     171990
115  Аким Восточно-Казахстанской области                 7338731
212  Министерство сельского хозяйства Республики
Казахстан                                           2078540
215  Министерство транспорта и коммуникаций Республики
Казахстан                                           6494015
232  Министерство энергетики, индустрии и торговли
Республики Казахстан                                 759459
3     Внешнее кредитование                                  81400

299 Басқа ұйымдар                                  24148500
14         Негiзгi топтарға жатқызылмаған шығыстар       119288555
1       Мемлекеттiк мiндеттемелермен жүргiзiлетiн      26464292
операциялар
1     Сыйақылар (мүдделер) төлеу                     26148852
217 Қазақстан Республикасының Қаржы                26148852
министрлiгi
2     Мемлекеттiк заемдарды орналастыруға және         315440
оларды қайта қаржыландыруға байланысты
шығыстар
217 Қазақстан Республикасының Қаржы                  315440
министрлiгi
3       Әртүрлi деңгейдегi мемлекеттiк органдар        92824263
арасындағы жалпы сипаттағы трансферттер
105 Әкiмдер аппараты                               40184263
119 Қарағанды облысының әкiмi                        140000
213 Қазақстан Республикасының Еңбек және           52500000
халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi
Ф/топ
Функциясы
Iшкi функциясы             Атауы                    Сомасы
Мекеме                                          (мың теңге)
____________________________________________________________________
1 2 3 4                         5                          6
____________________________________________________________________
IV. Өтеу шегерiлген несиелендiру             33231936
Несиелендiру                             36906822
14 2       Несиелендiру                                 36906822
1     Iшкi көздерден iшкi несиелендiру             19982687
115 Шығыс Қазақстан облысының әкiмi                956592
215 Қазақстан Республикасының Көлiк және           745290
коммуникациялар министрлiгi
217 Қазақстан Республикасының Қаржы              10221305
министрлiгi
218 Қазақстан Республикасының Экология және        150000
табиғи ресурстар министрлiгi
299 Басқа да ұйымдар                              7000000
667 Екiншi деңгейдегi банк                         409500
699 Қазақстан Республикасының мемлекеттiк         5000000
Медетшi банкi
2     Сыртқы көздерден iшкi несиелендiру           16842735
104 Қазақстан Республикасы Премьер-                171990
Министрiнiң Кеңсесi
115 Шығыс Қазақстан облысының әкiмi               7338731
212 Қазақстан Республикасының Ауыл                2078540
шаруашылығы министрлiгi
215 Қазақстан Республикасының Көлiк және          6494015
коммуникациялар министрлiгi
232 Қазақстан Республикасының Энергетика,          759459
индустрия және сауда министрлiгi
3     Сыртқы несиелендiру                             81400

217  Министерство финансов Республики Казахстан            81400
Погашение                                          -3674886
5       ПОГАШЕНИЕ ЗАЙМОВ И ДОЛГОВ ОРГАНИЗАЦИЙ              -3674886
1      Погашение внутреннего кредитования                 -3253935
2     Погашение организациями, исключая банки и
организации, осуществляющие отдельные               -892629
виды банковских операций
2    Возврат просроченной задолженности и вознаграждений
(интересов) по централизованному                    -135000
директивному кредиту
3    Возврат просроченной задолженности по кредиту по     -97500
внутриреспубликанскому зачету
4    Возврат просроченной задолженности по
централизованным директивным кредитам,               -43000
переданной в Государственный фонд
поддержки сельского хозяйства
5    Погашение нефинансовыми государственными
предприятиями                                         -2129
6    Возврат средств по кредитам на проведение
лизинговых операций                                 -615000
4     Погашение банками и организациями, осуществляющими -2297306
отдельные виды банковских операций
1    Погашение банками и организациями,
осуществляющими отдельные виды банковских          -2297306
операций
5     Другие виды погашения внутреннего кредитования       -64000
1    Возврат средств по прямому финансированию            -61500
2    Возврат средств по кредитам под недостаток
собственных оборотных средств                         -2500
2       Погашение внутреннего кредитования,                 -420951
произведенного с целью погашения долгов по
внешним займам
5 2     Погашение организациями                             -420951
1    Погашение по займам, имеющим государственные
гарантии Правительства Республики                   -420951
Казахстан
V. Дефицит бюджета                               -110607506
VI. Финансирование                                110607506
Приложение 2
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 1997 г. N 1864
Штатная численность
подразделений органов внутренних дел, передаваемых из
республиканского бюджета на содержание
местных бюджетов
---------------------------------------------------------------------
Область               !        Численность, ед.
---------------------------------------------------------------------
Акмолинская                                     175
Алматинская                                     316
Актюбинская                                     142
Атырауская                                       91
Восточно-Казахстанская                          273
Жамбылская                                      154
Западно-Казахстанская                           136
Карагандинская                                  358
Кызылординская                                   65
Костанайская                                    267
Мангистауская                                    95
Павлодарская                                    183
Северо-Казахстанская                            242
Южно-Казахстанская                              356
г.Алматы                                        147
---------------------------------------------------------------------
Итого                                          3000
---------------------------------------------------------------------
Приложение 3
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 1997 г. N 1864
Перечень медицинских организаций
Министерства транспорта и коммуникаций Республики
Казахстан, находящихся в ведении Республиканского
государственного предприятия "Казакстан темир жолы"
Акмолинская область
Дорожная больница Акмолинской железной дороги, г.Акмола
Актюбинская область
Дорожная больница Западной железной дороги, г.Актюбинск
Атырауская область
Больница с поликлиникой, г.Атырау
Восточно-Казахстанская область
Больница с поликлиникой, ст.Защита (г.Усть-Каменогорск)
Жамбылская область
Больница с поликлиникой, г.Жамбыл
Карагандинская область
Отделенческая больница Сары-Аркинской железной
дороги, г.Караганды
Западно-Казахстанская область
Больница с поликлиникой, г.Уральск
Кызылординская область
Больница с поликлиникой, г.Кызыл-Орда
Костанайская область
Больница с поликлиникой, г.Костанай
Павлодарская область
Больница с поликлиникой, г.Павлодар
Северо-Казахстанская область
Больница, г.Кокчетав
Отделенческая больница с поликлиникой, ст.Петропавловск
Семипалатинская область
Отделенческая больница Семейской железной дороги,
г.Семипалатинск
Южно-Казахстанская область
Отделенческая больница Туркестанской железной дороги. г.Шымкент
г. Алматы
Центральная клиническая больница РГП "Казакстан темир жолы",
г.Алматы
Отделенческая больница Алматинской железной дороги
(ст.Алматы-1), г.Алматы
Детская дорожная больница. ст.Алматы-1
Приложение 4
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 1997 г. N 1864
ПЕРЕЧЕНЬ
средних специальных учебных заведений Министерства
образования, культуры и здравоохранения Республики Казахстан,
передаваемых с республиканского на местные бюджеты

217 Қазақстан Республикасының Қаржы                 81400
министрлiгi
Өтеу                                        - 3674886
5         ҰЙЫМДАРДЫҢ ЗАЕМДАРЫ МЕН ҚАРЫЗДАРЫН
ӨТЕУ                                        - 3674886
1       Iшкi несиелендiрудi өтеу                    - 3253935
2     Банктер мен жекелеген банк операцияларын     - 892629
жүзеге асыратын ұйымдарды қоспағанда,
ұйымдардың өтеуi
2   Орталықтандырылған директивтiк несие         - 135000
бойынша мерзiмi өткен берешектi және
сыйақыларды (мүдделердi) қайтару
3   Iшкi республикалық есептеме бойынша несие     - 97500
жөнiндегi мерзiмi өткен берешектi қайтару
4   Мемлекеттiк ауыл шаруашылығын қолдау          - 43000
қорына берiлген орталықтандырылған
дерективтiк несиелер жөнiндегi мерзiмi
өткен берешектi қайтару
5   Қаржылық емес мемлекеттiк кәсiпорындардың      - 2129
өтеуi
6   Лизинг операцияларын жүргiзуге берiлген      - 615000
несиелер бойынша қаражатты қайтару
4     Банктердiң және банк операцияларының         - 2297306
жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымдардың өтеуi
1   Банктердiң және банк операцияларының        - 2297306
жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымдардың өтеуi
5     Iшкi несиелендiрудi өтеудiң өзге де түрлерi   - 64000
1   Тiкелей қаржыландыру бойынша қаражаттарды     - 61500
қайтару
2   Жеке айналымдағы қаражаттың жетiспеушiлiгi     - 2500
есебiнен несие бойынша қаражаттарды қайтару
2       Сыртқы қарыздар бойынша борыштарды өтеу      - 420951
мақсатымен жүргiзiлетiн iшкi несиелендiрудi
өтеу
5   2     Ұйымдардың өтеуi                             - 420951
1   Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң            - 420951
мемлекеттiк кепiлдiктерi бар заемдар
бойынша өтеу
V. Бюджет тапшылығы                       - 110607506
VI. Қаржыландыру                          - 110607506
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 30 желтоқсандағы
N 1864 қаулысына
2-қосымша
Республикалық бюджеттен жергiлiктi бюджетке берiлетiн
Iшкi iстер органдары бөлiмшелерiнiң штат саны
_______________________________________________________________
Облыстар                        |   Саны, бiрлiк
___________________________________________|___________________
|
Ақмола                                     |       175
Алматы                                     |       316
Ақтөбе                                     |       142
Атырау                                     |        91
Шығыс Қазақстан                            |       273
Жамбыл                                     |       154
Батыс Қазақстан                            |       136
Қарағанды                                  |       358
Қызылорда                                  |        65
Қостанай                                   |       267
Маңғыстау                                  |        95
Павлодар                                   |       183
Солтүстiк Қазақстан                        |       242
Оңтүстiк Қазақстан                         |       356
Алматы қаласы                              |       147
___________________________________________|___________________
Жиыны                                      |      3000
___________________________________________|___________________
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 30 желтоқсандағы
N 1864 қаулысына
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Көлiк және коммуникациялар министрлiгiнiң
"Қазақстан темiр жолы" республикалық мемлекеттiк
кәсiпорнына қарасты медициналық ұйымдарының тiзбесi
Ақмола облысы
Ақмола темiр жолының Жол ауруханасы, Ақмола қаласы
Ақтөбе облысы
Батыс темiр жолының Жол ауруханасы, Ақтөбе қаласы
Атырау облысы
Емханасы бар аурухана, Атырау қаласы
Шығыс Қазақстан облысы
Емханасы бар, аурухана, Защита ст. (Өскемен қаласы)
Жамбыл облысы
Емханасы бар аурухана, Жамбыл қаласы
Қарағанды облысы
Сарыарқа темiр жолының бөлiмшелiк ауруханасы,
Қарағанды қаласы
Батыс Қазақстан облысы
Емханасы бар аурухана, Орал қаласы
Қызылорда облысы
Емханасы бар аурухана, Қызылорда қаласы
Қостанай облысы
Емханасы бар аурухана, Қостанай қаласы
Павлодар облысы
Емханасы бар аурухана, Павлодар қаласы
Солтүстiк Қазақстан облысы
Аурухана, Көкшетау қаласы
Емханасы бар бөлiмшелiк аурухана, Петропавл ст.
Семей облысы
Семей темiр жолының бөлiмшелiк ауруханасы, Семей қаласы
Оңтүстiк Қазақстан облысы
Түркiстан темiр жолының бөлiмшелiк ауруханасы,
Шымкент қаласы
Алматы қаласы
"Қазақстан темiр жолы" РМК орталық клиникалық ауруханасы,
Алматы қаласы
Алматы темiр жолының бөлiмшелiк ауруханасы,
(I-Алматы ст.), Алматы қаласы
Балалар жол ауруханасы, I-Алматы ст.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 30 желтоқсандағы
N 1864 қаулысына
4-қосымша
Қазақстан Республикасы Бiлiм, мәдениет және
денсаулық сақтау министрлiгiнiң республикалық бюджеттен
жергiлiктi бюджеттерге берiлетiн
арнаулы орта оқу орындарының
ТIЗБЕСI

с 1 января 1998 года
Актюбинская область
Актюбинский колледж железнодорожного транспорта
Южно-Казахстанская область
Кентауский экономический колледж
с начала 1998/99 учебного года
Жамбылская область
Жамбылский казахско-турецкий учетно-экономический колледж

1998 жылдың 1 қаңтарынан бастап
Ақтөбе облысы
Ақтөбе темiр жол көлiгi колледжi
Оңтүстiк Қазақстан облысы
Кентау экономикалық колледжi
1998-99 оқу жылынан бастап
Жамбыл облысы
Жамбыл Қазақ-Түрiк есеп-экономикалық колледжi