О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июля 1997 г. N 1048
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 1997 г. N 1868
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 16 сентября 1997 г. N 3636 U973636_ "О единовременных выплатах родителям, усыновителям, опекунам погибших, умерших военнослужащих" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июля 1997 г. N 1048 P971048_ "Об утверждении уточненного бюджета Пенсионного фонда Республики Казахстан на 1997 год" следующие изменения и дополнение:
абзац четвертый пункта 6 исключить;
дополнить пунктом 7 следующего содержания:
7. "Предусмотреть на единовременные выплаты родителям, усыновителям, опекунам погибших, умерших военнослужащих сумму 170 млн. тенге за счет централизованных средств Пенсионного фонда";
пункты 7-10 считать соответственно пунктами 8-11.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 2 шiлдедегi N 1048 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 30 желтоқсандағы N 1868
"Қаза тапқан, қайтыс болған әскери қызметшiлердiң ата-аналарына, асырап алушыларына, қамқоршыларына бiр жолғы төлем туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 16 қыркүйектегi N 3636 U973636_ Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасы Зейнетақы қорының 1997 жылға арналған нақтыланған бюджетiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 2 шiлдедегi N 1048 P971048_ қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн":
6-тармақтың төртiншi абзацы алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 7-тармақпен толықтырылсын:
"7. Зейнетақы қорының орталықтандырылған қаражатының есебiнен
қаза тапқан, қайтыс болған әскери қызметшiлердiң ата-аналарына,
асырап алушыларына, қамқоршыларына бiр жолғы төлемге 170 млн. теңге
көзделсiн";
7-10-тармақтар тиiсiнше 8-11-тармақтар болып есептелсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi