О выделении средств из резервного фонда Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 мая 1998 г. № 435
В целях реализации пункта 2 Указа Президента Республики Казахстан от 20 октября 1997 г. № 3700 "Об объявлении города Акмолы столицей Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выделить акиму города Астана из резервного фонда Правительства Республики Казахстан на реконструкцию объектов столицы 150 (сто пятьдесят) млн. тенге, из них на реконструкцию казахского и русского драмтеатров - по 60 (шестьдесят) млн. тенге и на проведение капитального ремонта областного историко-краеведческого музея - 30 (тридцать) млн. тенге.
2. Комитету финансового контроля Министерства финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за целевым использованием выделяемых средств.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервтiк қорынан қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1998 жылғы 14 мамырдағы N 435
"Ақмола қаласын Қазақстан Республикасының астанасы деп жариялау туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 20 қазандағы N 3700 U973700_ Жарлығының 2-тармағын iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Астана қаласының әкiмiне Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервтiк қорынан астана объектiлерiн қайта жаңартуға 150 (жүз елу) млн. теңге, оның iшiнде қазақ және орыс драма театрларын қайта жаңартуға - 60 (алпыс) млн. теңгеден және облыстық тарихи-өлкетану мұражайын күрделi жөндеуден өткiзуге - 30 (отыз) млн. теңге бөлiнсiн.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қаржы-бақылау комитетi бөлiнетiн қаражаттың мақсатты пайдалануына бақылау жасауды қамтамасыз етсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi