О транзите разрядных грузов по территории Республики Казахстан из Кыргызской Республики в Российскую Федерацию и обратно
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 июля 1998 года N 698
В соответствии со статьей 5 Закона Республики Казахстан Z960009_ "Об экспортном контроле вооружений, военной техники и продукции двойного назначения" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Разрешить транзит разрядных грузов по территории Республики Казахстан из Кыргызской Республики в Российскую Федерацию и обратно войсковой части 87366 ВМФ России автомобильным транспортом части согласно прилагаемому перечню.
2. Министерству обороны Республики Казахстан осуществить контроль за движением колонн в установленном законодательством порядке.
3. Таможенному комитету Министерства финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за транзитными перевозками в установленном законодательством порядке.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 24 июля 1998 г. N 698
ПЕРЕЧЕНЬ
разрядных грузов, разрешенных для транзита по
территории Республики Казахстан из Кыргызской
Республики в Российскую Федерацию и обратно
автомобильным транспортом войсковой части 87366
По маршруту N 1: г. Каракол-Таможенный пост "Георгиевка" - п.Чу -
г.Балхаш - г.Караганда - г.Астана- г.Костанай- Таможенный пост
"Комсомольский" Костанайской обл-ти - г.Санкт-Петербург и обратно:
1. Изделия 298.00.000 NN 101, 102 в контейнерах - 2 комплекта;
2. Изделия ШХ1.038.003 - 02 NN 015191, 036890 в контейнерах - 2
комплекта;
3. Изделия ШХ1.098.002 - 01 NN 002690, 010790 в контейнерах - 2
комплекта;
4. Изделия КЯ 2.300.044 - 01 NN 35262, 35264 - 2 комплекта;
5. УЗУМ 82501016 NN 63, 64, 65, 66 - 4 комплекта;
6. Монтажный инструмент АА 072052 - 1 ящик;
7. ЗИП по ведомости упаковки 243.933.024 NN 35, 36, 37, 38, 39 - 5
комплектов.
8. ЗИП 243.933.025 NN 35, 36, 37, 38, 39 - 5 ящиков;
9. Изделие 01 CT 868.0000 N 0101 - 1 шт.;
10. Контейнер к изделию 01 CT 868.0000 - 1 шт.;
11. Изделие Ш 942.000 - 2 шт.;
12. Батарея А-413К-75 - 2 шт.;
13. Батарея БА 492 - 2 шт.;
14. Изделие ЭВП - 19П6 - 92 - 2 шт.;
15. Изделие ЗТ 20 П1-80 - 1 шт.;
16. Изделие Ш 912.000 п. 1-93 - 9 шт.;
17. Стенд 05 - ст 701.000-1 шт.;
18. ЗИП к изделию 01 СТ 868 (стенд 01 CT 916) - 1 шт.;
19. Приборное отделение N 7 - 1 шт.;
20. Приборное отделение N 56 (П-218) - 1 шт.;
21. Приборное отделение N 56 (900 BM) - 1 шт.;
22. Накатники 83P9808 - 2 шт.
23. Лента В - 4409.25 (бумага электрографическая) - 1 рул.

Қазақстан Республикасының аумағы арқылы Қырғыз Республикасынан Ресей Федерациясына және кері қарай разрядты жүктерді транзиттеу туралы
Қазақстан Республикасы Yкіметінің ҚАУЛЫСЫ »1998 жылғы 24 шілде N 698
"Қару-жараққа, әскери техникаға және екі ұдай мақсаттағы өнімге экспорттық бақылау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 5-бабына Z960009_ сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ресей Федерациясы Әскери-Теңіз Флотының 87366 әскери бөліміне автомобиль көлігімен Қазақстан Республикасының аумағы арқылы Қырғыз Республикасынан Ресей Федерациясына және кері қарай қоса беріліп отырған тізбеге сәйкес разрядты жүктерді транзиттеуге рұқсат берілсін.
2. Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі лектің қозғалысына заңдарда белгіленген тәртіппен бақылау жасауды жүзеге асырсын.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Кеден комитеті заңдарда белгіленген тәртіппен транзиттік тасымалдауға бақылау жасауды қамтамасыз етсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкіметінің»1998 жылғы
24 шілдедегі
N 698 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасының аумағы арқылы Қырғыз
Республикасынан Ресей Федерациясына және кері қарай 87366
әскери бөлімнің автомобиль көлігімен транзиттеу үшін рұқсат
берілген разрядты жүктердің
ТІЗБЕСІ
N 1 маршрут бойынша: Қаракөл қаласы - "Георгиевка" кеден постысы - Шу
пос. - Балхаш қаласы - Қарағанды қаласы - Астана қаласы - Қостанай қаласы
-
Қостанай облысындағы "Комсомол" кеден постысы - Санкт-Петербург қаласы
және кері қарай:
1. Контейнерлердегі 298. 00. 000 NN 101, 102 бұйымдары - 2 жиынтық;
2. Контейнерлердегі ШХ1.038.003 - 02 NN 015191, 036890 бұйымдары -
2 жиынтық;
3. Контейнерлердегі - ШХ1.098.002 - 01 NN 002690, 010790 бұйымдары
2 жиынтық;
4. КЯ 2.300.044 - 01 NN 35262, 35264 бұйымдары - 2 жиынтық;
5. УЗУМ 82501016 NN 63, 64, 65, 66 - 4 жиынтық;
6. АА 072052 монтаждау құрал-сайманы - 1 жәшік;
7. ЗИП 243.933.024 NN 35, 36, 37, 38, 39 орау ведомосі бойынша -
5 жиынтық;
8. ЗИП 243.933.025 NN 35,36,37,38,39 - 5 жәшік;
9. 01 СТ 868.0000 N 0101 бұйымы - 1 дана;
10. 01 СТ 868.0000 бұйымына контейнер - 1 дана;
11. Ш. 942.000 бұйымы - 2 дана;
12. А-413 К-75 батареясы - 2 дана;
13. БА 492 батареясы - 2 дана;
14. ЭВП - 19П6 - 92 бұйымы - 2 дана;
15. ЗТ 20 П1 - 80 бұйымы - 1 дана;
16. Ш 912.000п. 1-93 бұйымы - 9 дана;
17. Стенд 05 - ст 701.000 - 1 дана;
18. ЗИП 01 СТ 868 (01 СТ 916 стенді) бұйымына - 1 дана;
19. N 7 аспаптарға арналған бөлім - 1 дана;
20. N 56 (П-218) аспаптарға арналған бөлім - 1 дана;
21  N 56 (ВМ 900) аспаптарға арналған бөлім - 1 дана;
22.83Р9808 жұмыр біліктер - 2 дана;
23.В - 4409.25 таспасы (электрографика қағазы) - 1 орам;

24. Стыковщик 0-84п-216 - 1 шт.;
25. Струбцина АВ4.98.002 - 1 шт.;
26. Ящик с имуществом - 8 шт.;
27. Контейнеры с имуществом - 3 шт.
Обратно:
1. Изделия ВА 111 в контейнерах - 6 шт.;
2. ППВ-53-50 шт.;
3. Изделия 239.990.000 СН - 10 комплектов;
4. Имущество текущего довольствия (автомобильное, техническое,
шкиперское, штурманское, водолазное) согласно нарядам.
По маршруту N 2: г. Каракол - г. Кегень - г. Талды-Корган - г. Аягуз -
г. Семипалатинск - г. Рубцовск - г. Барнаул - г. Новосибирск и обратно:
1. Изделия 384, 342, 378, 392, 349 - 16 шт.
Обратно:
Имущество текущего снабжения (медицинское, вещевое, противопожарное, ГСМ, служб КЭУ, запасные части и двигатели к плавсредствам) согласно нарядам.

24. 0-84п-216 түйістіргіш - 1 дана;
25. АВ 4.98.002 струбцинасы - 1 дана;
26. Бұйымдар салынған жәшік - 8 дана;
27. Бұйымдар салынған контейнерлер - 3 дана;
Кері қарай:
1. Контейнерлердегі ВА 111 бұйымдары - 6 дана;
2. ППВ - 53 - 50 дана;
3. 239.990.000 СН бұйымдары - 10 жиынтық;
4. Нарядтарға сәйкес ағымдағы үлес бұйымдары (автомобильдік,
техникалық, шкиперлік, штурмандық, сүңгуірлік).
N 2 маршрут бойынша: Қаракөл қаласы - Кеген қаласы - Талдықорған
қаласы - Аягөз қаласы - Семей қаласы - Рубцов қаласы - Барнаул қаласы -
Новосібір қаласы және кері қарай:
1. 384, 342, 378, 392, 349 бұйымдары - 16 дана.
Кері қарай:
Нарядтарға сәйкес ағымдағы жабдықтау бұйымдары (медициналық, заттық, өртке қарсы, ЖЖМ, ППУ қызметтері, жүзу құралдарына арналған қосалқы бөлшектер мен двигательдер).