О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 августа 1998 года N 770
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 сентября 1998 г. N 887 Утратило силу - постановлением Правительства РК от 19 марта 1999 г. N 274 ~P990274
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 августа 1998 года N 770 P980770_ "О мерах по упорядочению выезда работников государственных органов в командировки за рубеж" следующее дополнение:
пункт 2 дополнить словами "за исключением случаев, касающихся подготовки официальных и рабочих визитов Президента Республики Казахстан и Премьер-Министра Республики Казахстан и его заместителей, Руководителя Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан, Министра иностранных дел Республики Казахстан, делегаций совместных межправительственных комиссий по сотрудничеству с зарубежными странами, рабочих групп и экспертов, в том числе для подготовки документов к заседаниям глав государств и глав правительств Содружества Независимых Государств, Межгосударственного Совета и Совета премьер-министров государств - участников Таможенного союза и Центральноазиатского экономического сообщества. В этих случаях командирование должностных лиц производить по разрешению Премьер-Министра Республики Казахстан либо лица, его замещающего".
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 14 тамыздағы N 770 қаулысына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1998 жылғы 15 қыркүйек N 887. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.03.19. N 274 қаулысымен.~P990274
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Мемлекеттiк органдар қызметкерлерiнiң шетелге iссапарға шығуын тәртiпке келтiру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 14 тамыздағы N 770 P980770_ қаулысына мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
2-тармақтағы "Министрлiктердiң" деген сөз кiшi әрiппен басталып, оның алдынан "Қазақстан Республикасы Президентiнiң және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрi мен оның орынбасарларының, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi Басшысының, Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрiнiң, шет елдермен ынтымақтастық жөнiндегi бiрлескен үкiметаралық комиссия делегацияларының, жұмыс топтары мен сарапшылардың ресми және жұмыс iссапарларын әзiрлеуге, оның iшiнде Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығы мемлекеттерiнiң басшылары мен үкiметтерi басшыларының, Кеден одағына қатысушы мемлекеттердiң премьер-министрлерi Мемлекетаралық Кеңесi мен Кеңесiнiң және Орталық-Азия экономикалық қоғамдастығының мәжiлiстерiне құжаттарды дайындауға қатысты жағдайларды қоспағанда. Бұл жағдайларда лауазымды тұлғалардың iссапары Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң не оның орнындағы тұлғаның рұқсаты бойынша жүргiзiледi" деген сөздермен толықтырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi