2. Разрешить Совету в установленном законодательством порядке привлекать для анализа положения, складывающегося на мировых рынках капитала, товаров и услуг, специалистов государственных органов, отечественных и зарубежных экспертов.
3. Руководителю Совета еженедельно докладывать Главе государства о результатах проводимой работы и по мере необходимости вносить предложения по принятию соответствующих решений.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

2. Кеңеске капиталдың, тауарлар мен қызмет көрсетулердiң әлемдiк рыноктарында қалыптасатын жағдайына талдау жасау үшiн заңда белгiленген тәртiппен мемлекеттiк органдардың мамандарын, отандық және шетелдiк сарапшыларды тартуға рұқсат етiлсiн.
3. Кеңестiң басшысы мемлекеттiң Басшысына жүргiзiлген жұмыстың нәтижелерi туралы апта сайын баяндап отырсын және қажеттiлiгiне қарай тиiстi шешiмдер қабылдау жөнiнде ұсыныстар енгiзсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi