О проведении юбилейной международной конференции Всемирной Организации Здравоохранения, посвященной 20-летию Алма-Атинской Декларации по развитию первичной медико-санитарной помощи
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 ноября 1998 года № 1142
Учитывая значимость и чрезвычайную актуальность развития приоритетных направлений, в первую очередь, первичного звена здравоохранения, в целях реализации Указа Президента Республики Казахстан от 18 мая 1998 года № 3956 U983956_ "О первоочередных мерах по улучшению состояния здоровья граждан Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1998г., № 16, ст.135) Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству образования, культуры и здравоохранения Республики Казахстан, акиму города Алматы по согласованию со Всемирной Организацией Здравоохранения провести в городе Алматы 27-28 ноября 1998 года юбилейную международную конференцию Всемирной Организации Здравоохранения, посвященную 20-летию Алма-Атинской Декларации по развитию первичной медико-санитарной помощи.
2. Министерству финансов Республики Казахстан выделить Министерству образования, культуры и здравоохранения Республики Казахстан ассигнования для проведения указанного мероприятия за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 1998 год на здравоохранение.
3. Министерству внутренних дел Республики Казахстан осуществить мероприятия по обеспечению общественного порядка и безопасности участников конференции.
4. Министерству иностранных дел Республики Казахстан оказать содействие в оформлении въездных и выездных документов участникам конференции.
5. Настоящее постановление вводится в действие с даты подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Корректор:  И.Склярова
Специалист: Э.Жакупова)

Дүниежүзілік Денсаулық сақтау Ұйымының Бастапқы медициналық-санитарлық көмек көрсетуді дамыту жөніндегі Алматы Декларациясының 20 жылдығына арналған мерейтойлық халықаралық конференциясын өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің ҚАУЛЫСЫ 1998 жылғы 9 қараша N 1142
Денсаулық сақтаудың басымдықты бағыттарын, бірінші кезекте бастапқы буынын дамытудың маңыздылығы мен төтенше көкейкестілігін ескере отырып, "Қазақстан Республикасы азаматтарының денсаулық жағдайын жақсарту жөніндегі бірінші кезектегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 18 мамырдағы N 3956 U983956_ Жарлығын (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 16, 135-құжат) іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Білім, мәдениет және денсаулық сақтау министрлігі, Алматы қаласының әкімі Дүниежүзілік Денсаулық сақтау Ұйымымен келісім бойынша 1998 жылдың 27-28 қарашасында Алматы қаласында Дүниежүзілік Денсаулық сақтау Ұйымының Бастапқы медициналық-санитарлық көмек көрсетуді дамыту жөніндегі Алматы Декларациясының 20 жылдығына арналған мерейтойлық халықаралық конференциясын өткізсін.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі көрсетілген шараны өткізу үшін Қазақстан Республикасының Білім, мәдениет және денсаулық сақтау министрлігіне қаржы қаражатын 1998 жылға арналған республикалық бюджеттегі денсаулық сақтауға бөлінген қаржы шеңберінде бөлсін.
3. Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі қоғамдық тәртіп
пен конференцияға қатысушылардың қауіпсіздігін қамтамасыз ету жөніндегі
шараларды жүзеге асырсын.
4. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі конференцияға
қатысушылардың келу және кету құжаттарын ресімдеуге көмек көрсетсін.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі