О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 февраля 1998 года № 109
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 ноября 1998 года № 1199
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 февраля 1998 года № 109 P980109_ "О бюджете Государственного центра по выплате пенсий на 1998 год" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 4, ст. 30) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1 цифры "55600", "52500" и "108100" заменить соответственно цифрами "56340", "58900" и "115240";
2) пункт 2 дополнить словами "кредитов банков и средств, полученных за
услуги, оказываемые Государственному накопительному пенсионному фонду";
3) дополнить пунктом 6-1 следующего содержания:
"6-1. Министерству финансов Республики Казахстан в 1998 году с учетом
фактического поступления доходов в Государственный центр по выплате пенсий
увеличить сумму официальных трансфертов на выплату пенсий на 6400 млн. тенге
за счет средств, предусмотренных на неотложные нужды Правительства по
функциональной группе 13 "Прочие услуги, связанные с экономической
деятельностью" классификации доходов и расходов государственного бюджета
Республики Казахстан";
4) в приложении к указанному постановлению:
в разделе "Доходы":
в пункте 2 цифру "52500" заменить цифрой "58900";
дополнить строками, порядковые номера 2-1 и 2-2, следующего содержания:
"2-1. Кредит банков - всего                                    710
в том числе на закупку оборудования                      410
2-2. Средства, полученные за услуги, оказываемые
Государственному накопительному пенсионному фонду          30";
по строке "Всего доходов" цифру "108100" заменить цифрой "115240";
в разделе "Расходы":
в строках, порядковые номера 1, 2 и 5, цифры "89093", "10067" и "1112"
заменить цифрами "95493", "8667" и "1551,5";
строку, порядковый номер 5, дополнить абзацем третьим следующего
содержания:
"расходы на погашение кредита банка                    300,5";
по строке "Итого расходов" цифру "101920" заменить цифрой "107660";
по строке "Превышение расходов над доходами" цифру "46320" заменить
цифрой "51320";
по строке "Выплата пенсионным фондам Республики Казахстан пенсий,
начисленных за декабрь 1997 года, включая выполнение финансовых обязательств
по кредитным соглашениям на выплату пенсий" цифру "6180" заменить цифрой
"7580";

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 13 ақпандағы N 109 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің ҚАУЛЫСЫ 1998 жылғы 27 қараша N 1199
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталықтың 1998 жылға арналған бюджеті туралы" 1998 жылғы 13 ақпандағы N 109 P980109_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 4, 30-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақтағы "55600", "52500" және "108100" деген сандар тиісінше "56340", "58900" және "115240" деген сандармен ауыстырылсын;
2) 2-тармақ "ресми трансферттердің" деген сөздерден кейін "банктер несиелерінің және Мемлекеттік жинақтаушы зейнетақы қорына көрсетілген қызметтер үшін алынған қаражаттың" деген сөздермен толықтырылсын;
3) мынадай мазмұндағы 6-1-тармақпен толықтырылсын:
"6-1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі 1998 жылы Зейнетақы
төлеу жөніндегі мемлекеттік орталыққа түскен нақты кірісті есепке ала
отырып, зейнетақы төлеуге арналған ресми трансферттердің сомасын Үкіметтің
кезек күттірмейтін мұқтаждарына Қазақстан Республикасы мемлекеттік
бюджетінің кіріс және шығыс жіктемесіндегі "Экономикалық қызметпен
байланысты өзге де қызмет көрсетулер" деген 13-функционалдық тобы бойынша
көзделген қаражаттың есебінен 6400 млн. теңгеге ұлғайтсын";
4) аталған қаулының қосымшасында:
"Кірістер" деген бөлімде:
2-тармақтағы "52500" деген сан "58900" деген санмен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 2-1 және 2-2-жолдармен
толықтырылсын:
"2-1. Банктердің несиесі - барлығы                  710
оның ішінде жабдық сатып алуға                410
2-2. Мемлекеттік жинақтаушы зейнетақы
қорына көрсетілген қызметтер үшін
алынған қаражат                               30";
"Барлық кіріс" деген жолдағы "108100" деген сан "115240" деген санмен
ауыстырылсын;
"Шығыстар" деген бөлімде:
реттік нөмірлері 1,2 және 5-жолдардағы "89093", "10067" және "1112"
деген сандар "95493", "8667" және "1551, 5" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 5-жол мынадай мазмұндағы үшінші абзацпен толықтырылсын:
"банк несиесін өтеуге арналған шығыстар             300,5";
"Барлық шығыс" деген жолдағы "101920" деген сан 107660" деген санмен
ауыстырылсын.
"Шығыстың кірістен асуы" деген жолдағы "46320" деген сан "51320"
деген санмен ауыстырылсын";
"Қазақстан Республикасының зейнетақы қорының, зейнетақы төлеуге
арналған несие келісімдері жөніндегі қаржылық міндеттемелерді орындауын
қоса алғанда, 1997 жылдың желтоқсанында есептелген зейнетақыны төлеуі"
деген жолдағы "6180" деген сан "7580" деген санмен ауыстырылсын;

по строке "Всего расходов" цифру "108100" заменить цифрой "115240".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Оператор:     А.Е. Турсынова
Специалист:   Э.А. Жакупова

"Барлық шығыс" деген жолдағы "108100" деген сан "115240" деген санмен
ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі