О продлении срока обмена и выдачи паспортов и удостоверений личности гражданина Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 1998 года N 1235. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 12 июля 2000 года N 1063 ~P001063
В целях полного охвата населения Республики Казахстан документированием паспортами и удостоверениями личности нового образца Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 5 апреля 1993 года № 256 P930256_ "Об утверждении Положения о паспортной системе в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1993г., № 10, ст.124) следующее изменение:
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Замену паспортов старого образца на паспорта и удостоверения
личности нового образца граждан Республики Казахстан завершить до 1 марта
1999 года".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Корректор:  И.Склярова
Специалист: Э.Жакупова)

Қазақстан Республикасы азаматтарының паспорттары мен жеке басының куәліктерін айырбастау мен берудің мерзімін ұзарту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1998 жылғы 4 желтоқсан N 1235. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2000.07.12. N 1063 қаулысымен. ~P001063
Қазақстан Республикасының халқын жаңа үлгідегі паспорттармен және жеке басының куәліктерімен құжаттаумен толық қамту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі Қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің "Қазақстан
Республикасындағы паспорт жүйесі туралы ережені бекіту туралы" 1993 жылғы
5 сәуірдегі N 256
P930256_
қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы,
1993 ж., N 10, 124-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Паспорттардың ескі үлгісін Қазақстан Республикасы азаматтарының
жаңа үлгідегі паспорттары мен жеке басының куәліктеріне айырбастау 1999
жылдың 1 наурызына дейін аяқталсын".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі