О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 апреля 1997 года N 620 "Об утверждении порядка использования средств резервного фонда Правительства Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 1998 года N 1300 . Утратило силу - постановлением Правительства РК от 18 сентября 1999 N 1408 ~P991408
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 апреля 1997 года № 620 P970620_ "Об утверждении порядка использования средств резервного фонда Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., № 16, ст. 139) следующее дополнение:
в Порядке использования средств резервного фонда Правительства Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
абзац первый пункта 2 после слов "техногенного характера" дополнить
словами "и иные исключительные случаи, определяемые решениями Правительства
Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Корректор:  И.Склярова)
Специалист: Э.Жакупова)

"Қазақстан Республикасының Үкіметі резервтік қорының қаражатын пайдаланудың тәртібін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 22 сәуірдегі N 620 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1998 жылғы 18 желтоқсан N 1300. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.09.18. N 1408 қаулысымен. ~P991408
Қазақстан Республикасының Үкіметі Қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының Үкіметі резервтік қорының қаражатын пайдалану тәртібін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 22 сәуірдегі N 620 P970620_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 16, 139-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
Осы қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервтік
қорының қаражатын пайдаланудың тәртібінде:
2-тармақтың бірінші абзацы "тосын жағдайларды" деген сөздерден кейін
"Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімдерімен белгіленетін өзге де ерекше
жағдайларды" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Орынбекова Д.К.
Кобдалиева Н.М.