О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 ноября 1997 года N 1636
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 1998 года N 1342 . Утратило силу - постановлением Правительства РК от 9 апреля 1999 г. N 394 ~P990394
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 18 сентября 1998 года № 4073 "О мерах по дальнейшей оптимизации системы государственных органов Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 ноября 1997 года № 1636 P971636_ "Вопросы Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., № 50, ст. 466) следующие дополнения:
в Положении о Министерстве труда и социальной защиты населения Республики Казахстан (Минтрудсоцзащиты), утвержденном указанным постановлением:
в пункте 7:
в абзаце десятом после слов "содержащихся за счет государственного бюджета" дополнить словами "кроме государственных служащих";
в абзаце двенадцатом после слов "содержащихся за счет государственного бюджета" дополнить словами "кроме государственных служащих".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 21 қарашадағы N 1636 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1998 жылғы 28 желтоқсан N 1342. Күші жойылды - ҚРҮ-нің 1999.04.09. N 394 қаулысымен. ~P990394
Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдары жүйесін одан әрі оңтайландыру жөніндегі шаралар туралы" 1998 жылғы 18 қыркүйектегі N 4073 U984073_ Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі Қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің мәселелері" туралы 1997 жылғы 21 қарашадағы N 1636 P971636_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 50, 466-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі туралы ережеде:
7-тармақта:
оныншы абзац "мемлекеттік бюджет есебінен ұсталатын басқа да
ұйымдардың" деген сөздерден кейін "мемлекеттік қызметшілерден басқа" деген
сөздермен толықтырылсын;
он екінші абзац "мемлекеттік бюджет есебінен ұсталатын басқа да
ұйымдардың" деген сөздерден кейін "мемлекеттік қызметшілерден басқа" деген
сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Орынбекова Д.К.
Кобдалиева Н.М.