О выделении средств из резервного фонда Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 1998 года № 1366
В целях стабилизации положения по энергообеспечению Республиканского государственного предприятия "Кентауликвидрудник" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить из резервного фонда Правительства Республики Казахстан акиму Южно-Казахстанской области 280,0 (двести восемьдесят) миллионов тенге на оплату задолженности Республиканского государственного предприятия "Кентауликвидрудник" по электроэнергии на 1997 год перед открытым акционерным обществом "КЕGОС".
2. Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за целевым использованием выделенных средств.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Корректор:  И.Склярова
Специалист: Э.Жакупова)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервтік қорынан қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1998 жылғы 30 желтоқсан N 1366
"Кентаукеніштарату" республикалық мемлекеттік кәсіпорнын энергиямен жабдықтау жөніндегі жағдайды тұрақтандыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервтік қорынан Оңтүстік Қазақстан облысының әкіміне, табиғи және техногенді сипаттағы төтенше жағдайларды жоюды қоса алғанда, төтенше жағдайларды қаржыландыруға көзделген қаражаттың есебінен 1997-1998 жылдары "Электр желілерін басқару жөніндегі қазақстандық компания (КЕGОС)" ашық акционерлік қоғамы жүзеге асырған "Кентаукеніштарату" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының объектілерін су басуының алдын алуға электр энергиясының берілуіне ақы төлеу үшін 280 (екі жүз сексен) млн. теңге бөлінсін.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі бөлінген қаражаттың мақсатты пайдаланылуына бақылау жасауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі