Некоторые вопросы открытого акционерного общества "Народный Сберегательный Банк Казахстана"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 марта 1999 года № 266
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившим силу пункт 1 постановления Правительства
Республики Казахстан "Об эмиссии акций открытого акционерного общества
"Народный Сберегательный Банк Казахстана" от 6 декабря 1998 года
№ 1247
P981247_
.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Э.Жакупова
Л.Цай)

"Қазақстан Халықтық Жинақ Банкі" ашық акционерлік қоғамының кейбір мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 18 наурыз N 266
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан Халықтық Жинақ
Банкі" ашық акционерлік қоғамы акцияларының эмиссиясы туралы" 1998
жылғы 6 желтоқсандағы N 1247
P981247_
қаулысының 1-тармағы күшін жойды
деп танылсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.