О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июня 1998 года N 608
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 1999 года N 465 Утратило силу с 1 февраля 2000 г. - постановлением Правительства РК от 28 января 2000 г. N 137 ~P000137.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 28.01.2000 № 137 (вводится в действие с 01.02.2000).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26
июня 1998 года № 608
P980608_
"О ставках акцизов на подакцизные товары,
производимые в Республике Казахстан и ввозимые на таможенную территорию
Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 20, ст. 176)
следующие изменение и дополнение:
1) в приложении 1 к указанному постановлению:
строки:
"Из Все виды спирта (кроме
2207 отпускаемого для
2208 изготовления лечебных и
фармацевтических
препаратов, при наличии
у товаропроизводителя
лицензии Республики
Казахстан на право
производства указанной
продукции, а также
отпускаемого
государственным
медицинским
учреждениям, в пределах
установленных квот) 1 литр 3 ЭКЮ/литр 3 ЭКЮ/литр
Из всех видов спирта,
отпускаемого для
изготовления ликҰро-
водочных изделий,
креплҰных напитков,
креплҰных соков, вина,
бальзама, при наличии у
товаропроизводителя
лицензии Республики
Казахстан на право
производства указанной
продукции 1 литр 0,3 ЭКЮ/литр 0,3 ЭКЮ/литр
Водка, ликҰро-водочные
изделия, креплҰные
напитки, креплҰные соки
и бальзамы, коньяки 1 литр 0,7 1,7
Из 2204 Вина
(кроме 1 литр 0,1 0,4
220430),
2205,
220600
Шампанские вина 1 литр 0,2 0,4
Виноматериалы 1 литр 0,1 0,4
2203 00 Пиво 1 литр 0,05 0,2"
исключить;
2) дополнить приложение 5 согласно приложению настоящего
постановления.
2. Настоящее постановляет вступает в силу со дня подписания и
подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 24 апреля 1999 года № 465
Приложение 5
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 июня 1998 года № 608
Ставки акцизов на этиловый спирт и алкогольную
продукцию, производимые в Республике Казахстан и ввозимые
на таможенную территорию Республики Казахстан
____________________________________________________________________
| Код | Наименование |Ед. | Ставки | Ставки |
| ТН ВЭД | |изм.|акцизов на|акцизов на|
| | | |производи-|ввозимые |
| | | |мые товары|товары (в |
| | | |в тенге за|евро за |
| | | |ед. изм. |ед. изм.) |
|________|________________________________|____|__________|__________|
|Из 2207 |Все виды спирта (кроме отпускае-| 1 | 300 | 3 |
| 2208 |мого для изготовления лечебных и|литр| | |
| |фармацевтических препаратов, при| | | |
| |наличии у товаропроизводителя | | | |
| |лицензии Республики Казахстан на| | | |
| |право производства указанной | | | |
| |продукции, а также отпускаемого | | | |
| |государственным медицинским | | | |
| |учреждениям, в пределах | | | |
| |установленных квот) | | | |
|________|________________________________|____|__________|__________|
| |Из всех видов спирта, отпускаемо| 1 | 30 | 0,3 |
| |го для изготовления ликеро- |литр| | |
| |водочных изделий, крепленых | | | |
| |напитков, крепленых соков, вина,| | | |
| |бальзама, при наличии у товаро- | | | |
| |производителя лицензии | | | |
| |Республики Казахстан на право | | | |
| |производства указанной продукции| | | |
|________|________________________________|____|__________|__________|
| |Водка, ликеро-водочные, | 1 | 70 | 1,7 |
| |Крепленые напитки, крепленые |литр| | |
| |соки и бальзамы | | | |
| |________________________________|____|__________|__________|

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 26 маусымдағы N 608 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 24 сәуір N 465. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2000.01.28. N 137 қаулысымен. ~P000137
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасында өндірілетін және Қазақстан
Республикасының кеден аумағына әкелінетін акцизделетін тауарларға
арналған акциз ставкалары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің
1998 жылғы 26 маусымдағы N 608
P980608_
қаулысына (Қазақстан
Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 20, 176-құжат) мынадай өзгерістер мен
толықтыру енгізілсін:
1) көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
"2207     Спирттің барлық
2208-ден  түрлері (тауар
өндірушіде
көрсетілген өнімді
өндіру құқығына
Қазақстан
Республикасының
лицензиясы болған
кезде емдік және
фармацевтік
препараттарды
дайындау үшін
босатылатынды,
сондай-ақ
белгіленген
квоталардың
шегінде
мемлекеттік
медициналық
мекемелерге
босатылатынды
қоспағанда)        1 литр   3 ЭКЮ/литр   3 ЭКЮ/литр
Тауар өндірушіде
көрсетілген өнімді
өндіру құқығына
Қазақстан
Республикасының
лицензиясы болған
кезде ликер-арақ
өнімдерін,
күшейтілген
сусындарды,
күшейтілген
шырындарды,
шарап, бальзам
дайындау үшін
босатылатын
спирттің барлық
түрлерін           1 литр   0,3 ЭКЮ/литр   0,3 ЭКЮ/литр
Арақ, ликер-арақ
бұйымдары,
күшейтілген
сусындар,
күшейтілген
шырындар және
бальзамдар,
коньяктар          1 литр  0,7              1,7
2204-тен  Шараптар
(220430-
дан
басқа),
2205,
220600                       1 литр  0,1              0,4
Шампан
шараптары          1 литр  0,2              0,4
Шарап
материалдары       1 литр  0,1              0,4
2203 00   Сыра               1 литр  0,05             0,2"
деген жолдар алынып тасталсын;
2) осы қаулыға қосымшаға сәйкес 5-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және жариялауға
жатады.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1999 жылғы 24 сәуірдегі N 465 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1998 жылғы 26 маусымдағы N 608 қаулысына 5-қосымша
Қазақстан Республикасында өндірілетін және Қазақстан
Республикасының кеден аумағына әкелінетін этил спирті мен алкогольді
өнімге арналған акциздердің ставкалары
_________________________________________________________________________
|СЭҚ ТН  |  Атауы                   | Өлшем | Өндірілетін | Әкелінетін    |
|  коды  |                          |бірлігі|  өнімдерге  | тауарларға    |
|        |                          |       |  арналған   |  арналған     |
|        |                          |       |акциздердің  |акциздердің    |
|        |                          |       |  ставкалары | ставкалары    |
|        |                          |       |(өлшем бірлі.|(өлшем бірлігі |
|        |                          |       |гі үшін      |үшін евромен)  |
|        |                          |       | теңгемен)   |               |
|________|__________________________|_______|_____________|_______________|
|2207    |Спирттің барлық түрлері   |       |             |               |
|2208-ден|(тауар өндірушіде көрсе.  |       |             |               |
|        |тілген өнімді өндіру құ.  |       |             |               |
|        |қығына Қазақстан Республи.|       |             |
|        |касының лицензиясы болған |       |             |               |
|        |кезде емдік және фармацев.|       |             |               |
|        |тік препараттарды дайындау|       |             |               |
|        |үшін босатылатынды,       |       |             |
|        |сондай-ақ белгіленген кво.|       |             |               |
|        |талардың шегінде мемлекет.|       |             |               |
|        |тік медициналық мекемелер.|       |             |               |
|        |ге босатылатынды қоспаған.|       |             |               |
|        |да)                       |1 литр |300          |3              |
|________|__________________________|_______|_____________|_______________|
|        |Тауар өндірушіде көрсетіл.|       |             |               |
|        |ген өнімді өндіру құқығына|       |             |               |
|        |Қазақстан Республикасының |       |             |
|        |лицензиясы болған кезде   |       |             |               |
|        |ликер-арақ өнімдерін,     |       |             |               |
|        |күшейтілген сусындарды,   |       |             |               |
|        |күшейтілген шырындарды,   |       |             |
|        |шарап, бальзам дайындау   |       |             |               |
|        |үшін босатылатын спирттің |       |             |               |
|        |барлық түрлерінен         |1 литр |30           |0,3            |
|________|__________________________|_______|_____________|_______________|
|        |Арақ, ликер-арақ бұйымда. |       |             |
|        |ры, күшейтілген сусындар, |       |             |               |
|        |күшейтілген шырындар және |       |             |               |
|        |бальзамдар                |1 литр |70           |1,7            |
|        |__________________________|_______|_____________|_______________|

| |Коньяки | 1 | 20 | 1,7 |
| | |литр| | |
|________|________________________________|____|__________|__________|
|Из 2204 |Вина | 1 | 10 | 0,4 |
|(кроме | |литр| | |
|220430),|________________________________|____|__________|__________|
|2205, |Шампанские вина | 1 | 20 | 0,4 |
|220600 | |литр| | |
| |________________________________|____|__________|__________|
| |Виноматериалы | 1 | 10 | 0,4 |
| | |литр| | |
|________|________________________________|____|__________|__________|
|220300 |Пиво | 1 | 5 | 0,2 |
| | |литр| | |
|________|________________________________|____|__________|__________|
(Специалисты: Э.Жакупова
И.Сельдемирова)

|        |Коньяктар                 |1 литр |20           |1,7
|________|__________________________|_______|_____________|_______________|
|2204-тен|Шараптар                  |1 литр |10           |0,4            |
|(220430-|__________________________|_______|_____________|_______________|
|дан бас.|Шампан                    |1 литр |20           |0,4            |
|қа),    |шараптары                 |       |             |               |
|2205,   |__________________________|_______|_____________|_______________|
|220600  |Шарап                     |1 литр |10           |0,4
|        |материалдары              |       |             |               |
|________|__________________________|_______|_____________|_______________|
|220300  |Сыра                      |1 литр |5            |0,2            |
|________|__________________________|_______|_____________|_______________|
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.