О мерах по стабилизации и финансовому оздоровлению почтовой отрасли Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года № 661
В целях сохранения и качественного повышения уровня предоставляемых почтовых услуг населению, финансово-экономической стабилизации и технической модернизации отрасли почтовой связи Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Реорганизовать путем присоединения к Республиканскому государственному предприятию почтовой связи при Министерстве транспорта и коммуникаций Республики Казахстан на праве хозяйственного ведения (далее - Республиканское государственное предприятие почтовой связи):
1) дочерние государственные предприятия почтовой связи Республиканского государственного предприятия почтовой связи согласно приложению 1;
2) Республиканское государственное предприятие "Республиканский узел специальной связи".
2. Рекомендовать Национальному Банку Республики Казахстан в установленном законом порядке рассмотреть вопрос о выдаче Республиканскому государственному предприятию почтовой связи лицензии на проведение следующих операций:
1) прием депозитов физических лиц;
2) кассовые операции: прием, пересчет, размен, обмен, сортировка, упаковка и хранение банкнот и монет;
3) переводные операции: выполнение поручений юридических и физических лиц по переводу денег;
4) инкассация и пересылка банкнот, монет и ценностей;
5) организация обменных операций с иностранной валютой;
6) сдача в аренду имущества с сохранением права собственности арендодателя на сдаваемое имущество на весь срок действия договора (лизинга).
3. Установить, что средства, привлеченные Республиканским государственным предприятием почтовой связи при осуществлении операций по приему депозитов физических лиц, размещаются только в государственные ценные бумаги.
4. Министерству финансов Республики Казахстан совместно с Национальным Банком Республики Казахстан (по согласованию), Республиканским государственным предприятием почтовой связи в двухнедельный срок разработать и внести на рассмотрение Правительства Республики Казахстан механизм размещения средств, привлеченных Республиканским государственным предприятием почтовой связи при осуществлении операций по приему депозитов физических лиц, в государственные ценные бумаги.
5. Акимам областей, городов Астаны, Алматы, Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан передать здания и помещения, арендуемые Республиканским государственным предприятием почтовой связи, его дочерними государственными предприятиями, их филиалами согласно приложению 2, Республиканскому государственному предприятию почтовой связи.

Қазақстан Республикасының пошта саласын тұрақтандыру және қаржылай сауықтыру жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 27 мамыр N 661
Халыққа көрсетiлетiн пошта қызметiн сақтау және сапалық деңгейін көтеру пошта байланысы саласына қаржылық-экономикалық тұрақтандыру мен техникалық жетiлдiрудегі дағдарысты жеңу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Көлiк, коммуникациялар және туризм министрлiгiнiң жанындағы шаруашылық жүргізу құқығындағы Пошта байланысы республикалық мемлекеттiк кәсiпорнына (бұдан әрi - Пошта байланысы республикалық мемлекеттiк кәсiпорны) қосу жолымен:
1) 1-қосымшаға сәйкес Пошта байланысы республикалық мемлекеттік кәсiпорнының еншiлес пошта байланысы мемлекеттiк кәсiпорындары;
2) "Республикалық арнайы байланыс торабы" Республикалық мемлекеттік кәсіпорны қайта ұйымдастырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiне пошта байланысы республикалық мемлекеттiк кәсiпорнына мынадай операцияларды жүргiзуге лицензия беру ұсынылсын:
1) жеке тұлғалардың депозиттерiн қабылдау;
2) касса операциялары: банкноттар мен монеттердi қабылдау, қайта санау, ұсату, айырбастау, сұрыптау, буып-түю және сақтау;
3) аударым операциялары: ақша аударымы бойынша заңды және жеке тұлғалардың тапсырмаларын орындау;
4) банкноттарды, монеттер мен құндылықтарды инкассациялау және жөнелту;
5) шетел валютасымен айырбас операцияларын ұйымдастыру;
6) шарттың (лизингтiң) қолданылу мерзiмi iшiнде жалға берушiнiң жалға берген мүлiкке толық меншiк құқығын сақтай отырып мүлкiн жалға беру.
3. Пошта байланысы республикалық мемлекеттiк кәсiпорны жеке тұлғалардан депозиттер қабылдау жөнiндегi операцияларды жүзеге асыру кезінде тартқан қаражат тек мемлекеттiк бағалы қағаздарға орналастырылады деп белгіленсiн.
4. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiмен (келiсiм бойынша), Пошта байланысы республикалық мемлекеттiк кәсіпорнымен бiрлесiп екi апта мерзiмде Республикалық пошта байланысы мемлекеттiк кәсiпорнының жеке тұлғалардан депозиттер қабылдау жөнiндегi операцияларды жүзеге асыру кезiнде қаражатты мемлекеттiк бағалы қағаздарға орналастыру тетiгiн Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қарауына енгiзсiн.
5. Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкiмдерi, Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетi Пошта байланысы республикалық мемлекеттiк кәсіпорнының, оның еншiлес мемлекеттiк кәсіпорындарының, олардың филиалдарының жалға алған ғимараттары мен үй-жайларын 2-қосымшаға сәйкес Пошта байланысы республикалық мемлекеттiк кәсiпорнына заңдарда белгiленген тәртiппен беретін болсын.

6. Внести изменения в следующие постановления Правительства Республики Казахстан:
1) в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 1995 года № 1521 P951521_ "О преобразовании Государственной почты Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в Республиканское государственное предприятие почтовой связи при Министерстве транспорта и коммуникаций Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., № 35, ст.450):
в приложении к указанному постановлению:
строки, порядковые номера 1-25, 27, 29, исключить;
2) утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
7. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июня 1997 года № 950 P970950_ "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 1995 г. № 1521" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., № 25, ст. 229).
8. Министерству транспорта, коммуникаций и туризма Республики Казахстан в срок до 31 декабря 1999 года осуществить мероприятия, вытекающие из настоящего постановления.
9. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов Республики Казахстан Джандосова У.А.
10. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 27 мая 1999 года № 661
Дочерние государственные предприятия почтовой связи
Республиканского государственного предприятия почтовой связи
при Министерстве транспорта и коммуникаций Республики
Казахстан, подлежащие реорганизации
1. Актюбинское областное государственное предприятие
почтовой связи
2. Акмолинское областное государственное предприятие
почтовой связи
3. Атырауское областное государственное предприятие
почтовой связи
4. Восточно-Казахстанское областное государственное предприятие
почтовой связи
5. Жамбылское областное государственное предприятие
почтовой связи
6. Западно-Казахстанское областное государственное предприятие
почтовой связи
7. Карагандинское областное государственное предприятие
почтовой связи
8. Кызылординское областное государственное предприятие
почтовой связи
9. Костанайское областное государственное предприятие
почтовой связи
10. Мангистауское областное государственное предприятие
почтовой связи
11. Павлодарское областное государственное предприятие
почтовой связи
12. Северо-Казахстанское областное государственное предприятие
почтовой связи
13. Южно-Казахстанское областное государственное предприятие
почтовой связи
14. Алматинский почтамт

6. Қазақстан Республикасы Үкіметiнің мына қаулыларына өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) "Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар министрлiгiнiң Мемлекеттік поштасын Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар министрлiгi жанындағы Пошта байланысы республикалық мемлекеттiк кәсіпорнына айналдыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 13 қарашадағы N 1521 P951521_ қаулысында (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1995 ж., N 35, 450-құжат):
аталған қаулының қосымшасында:
реттiк нөмiрi 1-25, 27, 29-жолдар алынып тасталсын.
2) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
Ескерту. 6-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
7. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылдың 13 қарашадағы N 1521 қаулысына толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 11 маусымдағы N 950 P970950_ қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 25, 229-құжат) күшi жойылды деп танылсын.
8. Қазақстан Республикасының Көлік, коммуникациялар және туризм министрлігі 1999 жылғы 31 желтоқсанға дейінгі мерзімде осы қаулыдан туындайтын шараларды жүзеге асырсын.
9. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы министрі О.Ә.Жандосовқа жүктелсін.
10. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1999 жылғы
27 мамырдағы
N 661 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы Көлік, коммуникациялар және туризм
министрлігі жанындағы Пошта байланысы республикалық
мемлекеттік кәсіпорнының қайта құруға жататын еншілес
мемлекеттік кәсіпорындары
1. Ақтөбе облыстық пошта байланысы мемлекеттік кәсіпорны
2. Ақмола облыстық пошта байланысы мемлекеттік кәсіпорны
3. Атырау облыстық пошта байланысы мемлекеттік кәсіпорны
4. Шығыс Қазақстан облыстық пошта байланысы мемлекеттік кәсіпорны
5. Жамбыл облыстық пошта байланысы мемлекеттік кәсіпорны
6. Батыс Қазақстан облыстық пошта байланысы мемлекеттік кәсіпорны
7. Қарағанды облыстық пошта байланысы мемлекеттік кәсіпорны
8. Қызылорда облыстық пошта байланысы мемлекеттік кәсіпорны
9. Қостанай облыстық пошта байланысы мемлекеттік кәсіпорны
10. Маңғыстау облыстық пошта байланысы мемлекеттік кәсіпорны
11. Павлодар облыстық пошта байланысы мемлекеттік кәсіпорны
12. Солтүстік Қазақстан облыстық пошта байланысы мемлекеттік кәсіпорны
13. Оңтүстік Қазақстан облыстық пошта байланысы мемлекеттік кәсіпорны
14. Алматы поштамты

15. Центр перевозки почты
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 27 мая 1999 года № 661
Здания и помещения, арендуемые Республиканским государственным
предприятием почтовой связи при Министерстве транспорта
и коммуникаций Республики Казахстан, его дочерними
государственными предприятиями и филиалами
Сноска. Внесены изменения - постановлением Правительства РК от 3
марта 2001 г. N 327
P010327_
.
______________________________________________________________________
№ :  Наименование дочернего     :       Местонахождение
:    государственного         :
:  предприятия, филиала       :
___:_____________________________:____________________________________
Акмолинское областное государственное предприятие
почтовой связи (далее - ОГППС)
____________________________________________________________________
1   Отделение связи (далее - ОС       п. Заводской,
Заводское Степногорского          ул. Красноармейская,
городского узла                   здание акимата
государственной почты (далее -
ГУГП)
2   ОС № 7 г. Степногорск             г. Степногорск, м-он 3,
здание гостиницы
3   ОС Аксу-1 Степногорского          п. Кварцитка, ул.Калинина
ГУГП                              здание акимата
4   ОС № 3                            г. Астана, ул. Первомайская, 16
5   ОС № 5                            г. Астана, м-он Алатау, 8
6   ОС № 21                           г. Астана, ул. Кенесары, 264
7   ОС № 28                           г. Астана, пр. Абылай хана, 33/1
8   ОС № 33                           г. Астана, м-он 2, д. 4
9   ОС № 37                           г. Астана, ул. Пушкина, 168
10   ОС № 40                           г. Астана, м-он Молодежный, 21
Всего
Актюбинское ОГППС
11   ОС № 10                           г. Актобе, пр.Абылхаир хана, 40
Всего
Алматинский почтамт
12   ОС № 2                            г. Алматы, Жибек жолы, 54
13   ОС № 4                            г. Алматы, Жибек жолы, 81
14   ОС № 8                            г. Алматы, Ауэзова, 65
15   ОС № 9                            г. Алматы, Гагарина, 41
16   ОС № 11                           г. Алматы, Чехова, 20а
17   ОС № 12                           г. Алматы, Кабанбай батыра, 142
18   ОС № 13                           г. Алматы, Байсеитовой, 45
19   ОС № 16                           г. Алматы, Райымбека, 101
20   ОС № 20                           г. Алматы, Достык, 276
21   ОС № 21                           г. Алматы, Курмангазы, 20
22   ОС № 28                           г. Алматы, Земнухова, 19
23   ОС № 31                           г. Алматы, Аксай-2, д. 11
24   ОС № 35                           г. Алматы, м-он 11, д. 27
25   ОС № 36                           г. Алматы, м-он 10а, д. 22а
26   ОС № 42                           г. Алматы, Таугуль-1, д. 59/60
27   ОС № 43                           г. Алматы, Орбита-3, д. 4
28   ОС № 46                           г. Алматы, Сатпаева, 78
29   ОС № 50                           г. Алматы, Сейфуллина, 298
30   ОС № 51                           г. Алматы, Достык, 91/1
31   ОС № 57                           г. Алматы, Джандосова, 21
32   ОС № 60                           г. Алматы, Утепова, 2
33   ОС № 61                           г. Алматы, Райымбека, 383
34   ОС № 62                           г. Алматы, м-он 2, д. 52
35   ОС № 67                           г. Алматы, м-он Казахфильм, 15
36   ОС № 72                           г. Алматы, ул. Курмангазы, 100
37   ОС № 74                           г. Алматы, Монтажная, 31
38   ОС № 77                           г. Алматы, Гоголя, 120
39   ОС № 78                           г. Алматы, Аль-Фараби, 71
40   ОС № 79                           г. Алматы, Майлина, 67
41   ОС № 82                           п. Алатау, Космонавтов, 2
42   ОС № 86                           п. Заря Востока
43   ОС № 90                           г. Алматы, Аль-Фараби, 65
44   ОС № 95                           г. Алматы, аэропорт
45   ОС № 96                           г. Алматы, Толе би, 150/2
46   ОС № 97                           п. Красный Трудовик
47   ОС № 99                           г. Алматы, Фурманова, 240
48   ОС № 100                          г. Алматы, Достык, 36
49   Алматинский почтамт               г. Алматы, м-он 11, д. 14б
50   Алматинский почтамт               г. Алматы, м-он 7, д. 1
Всего
Восточно-Казахстанское ОГППС
51   ОС № 1 Семипалатинского ГУГП      г. Семипалатинск, Тельмана, 152а
52   ОС № 6 Семипалатинского ГУГП      г. Семипалатинск, Крупской, 8
53   ОС № 33 Семипалатинского ГУГП     г. Семипалатинск, 35 квартал
54   ОС № 40 Семипалатинского ГУГП     г. Семипалатинск,
ул. Каржабай-улы, 320
Всего
Павлодарское ОГППС
55   ОС № 35                           г. Павлодар, Каирбаева, 32
Всего
Северо-Казахстанское ОГППС
56   ОС № 4                            г. Петропавловск, ул. Каманина, 74
57   ОС № 7                            г. Петропавловск, ул. Муканова, 52
58   ОС № 28                           г. Петропавловск, ул. Гоголя, 14
59   ОС № 23                           г. Петропавловск, ул. Мира, 205
Всего
Южно-Казахстанское ОГППС
60   ОС № 42                           г. Шымкент, ул. Желтоксан, 22
61   ОС № 44                           г. Шымкент, п. Тельмана,
ул. 1 мая, 130
Всего
продолжение таблицы:
______________________________________________________________________
Арендодатель                  :         Площадь, м2
_______________________________________:______________________________
Аким г. Степногорска                        98
Аким г. Степногорска                        68
Аким г. Степногорска                        62, 6
Аким г. Астаны                             186, 4
Аким г. Астаны                             138, 7
Аким г. Астаны                             148, 5
Аким г. Астаны                              56, 0
Аким г. Астаны                             116, 2
Аким г. Астаны                             124, 0
Аким г. Астаны                              63, 8
1062, 2
Аким Актюбинской области                     22
22
Аким г. Алматы                             359, 9
Аким г. Алматы                             300, 5
Аким г. Алматы                             478, 9
Аким г. Алматы                             412, 88
Аким г. Алматы                             302, 4
Аким г. Алматы                             152, 4
Аким г. Алматы                             121, 9
Аким г. Алматы                             366, 4
Аким г. Алматы                             261, 5
Аким г. Алматы                             209, 9
Аким г. Алматы                              68, 5
Аким г. Алматы                             316, 8
Аким г. Алматы                             511, 48
Аким г. Алматы                             256, 4
Аким г. Алматы                             370
Аким г. Алматы                             180
Аким г. Алматы                             202, 1
Аким г. Алматы                             104
Аким г. Алматы                             151
Аким г. Алматы                             533, 7
Аким г. Алматы                             123, 2
Аким г. Алматы                             242, 77
Аким г. Алматы                             290, 1
Аким г. Алматы                              78, 3
Аким г. Алматы                              78, 8
Аким г. Алматы                             127, 3
Аким г. Алматы                              98
Аким г. Алматы                             126

15. Пошта тасымалдау орталығы
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1999 жылғы
27 мамырдағы
N 661 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасының Көлік, коммуникациялар және туризм
министрлігі жанындағы Пошта байланысы республикалық мемлекеттік
кәсіпорны мен оның еншілес мемлекеттік кәсіпорындарының,
филиалдарының мемлекеттік басқару органдарынан жалға
алатын ғимараттары мен үй-жайлары
________________________________________________________________________
|N|  Еншілес мемлекеттік    |  Орналасқан жері |   Жалға беруші  |Алаңы,м2
| |   кәсіпорындардың,      |                  |                 |
| | филиалдарының атаулары  |                  |                 |
|_|_________________________|__________________|_________________|_________
1. Ақмола облыстық пошта байланысы мемлекеттік кәсіпорны (бұдан әрі-ОПБМК)
1. Байланыс бөлімшесі       Заводской пос.,    Степногорск қала.  98
(бұдан әрі-ББ).          Красноармейская    сының әкімі
Степногорск зауыттық     көшесі,
қалалық мемлекеттік      әкімшілік ғимараты
пошта торабы (бұдан әрі-
ҚМПТ)
2. N7, ББ, Степногорск      Степногорск қаласы  Степногорск қала.  68
қаласы                   3 ықшам ауданы,     сының әкімі
қонақ үй ғимараты
3. Степногорск ҚМПТ-ның     Кварцитка пос.,     Степногорск қала.  62,6
Ақсу-1 ББ                Калинин көшесі,     сының әкімі
әкімшілік ғимараты
4. N3 ББ                    Астана қ.           Астана қаласының   186,4
Первомайская, 16    әкімі
5. N 5 ББ                   Астана қ.           Астана қаласының   138,7
Алатау ықшам ауд.,8 әкімі
6. N 21 ББ                  Астана қ.           Астана қаласының   148,5
Кенесары көш.,      әкімі
264 үй
7. N 28 ББ                  Астана қ. Абылайхан Астана қаласының   56,0
даң., 33/1 үй       әкімі
8. N 33 ББ                  Астана қ. 2,4       Астана қаласының   116,2
ықшам ауд.          әкімі
9. N 37 ББ                  Астана қ.,          Астана қаласының   124,0
Пушкин көш.,168 үй  әкімі
10. N 40 ББ                 Астана қ.           Астана қаласының   63,8
Молодежный ықшам    әкімі
ауд., 21 үй
Барлығы                                                           1062,2
2. Ақтөбе ОПБМК
11. N10 ББ                  Ақтөбе қ.           Ақтөбе облыс әкімі  22
Әбілхайыр хан
даңғылы, 40 үй
Барлығы                                                             22
3. Алматы поштамты
12. N2 ББ                   Алматы қ.,          Алматы қаласының    359,9
Жібек жолы, 54 үй   әкімі
13. N4 ББ                   Алматы қ.,          Алматы қаласының    300,5
Жібек жолы, 81 үй   әкімі
14. N8 ББ                   Алматы қ.,          Алматы қаласының    478,9
Әуезов көш., 65 үй  әкімі
15. N9 ББ                   Алматы қ.,          Алматы қаласының    412,88
Гагарин көш., 41 үй әкімі
16. N11 ББ                  Алматы қ.,          Алматы қаласының    302,4
Чехов көш., 20а үй  әкімі
17. N12 ББ                  Алматы қ.,          Алматы қаласының    152,4
Қабанбай батыр      әкімі
көш., 42 үй
18. N13 ББ                  Алматы қ.,          Алматы қаласының    121,9
Байсейтова          әкімі
көш., 45 үй
19. N16 ББ                  Алматы қ.,          Алматы қаласының    366,4
Райымбек            әкімі
көш., 101 үй
20. N20 ББ                  Алматы қ.,          Алматы қаласының    261,5
Достық даңғ., 276   әкімі
21. N21 ББ                  Алматы қ.,          Алматы қаласының    209,9
Құрманғазы көш.,    әкімі
20 үй
22. N28 ББ                  Алматы қ.,          Алматы қаласының    68,5
Земнухов көш.,19 үй әкімі
23. N31 ББ                  Алматы қ.,          Алматы қаласының    316,8
Ақсай-2,11 үй       әкімі
24. N35 ББ                  Алматы қ.,          Алматы қаласының    511,48
11-ықшам ауданы,    әкімі
27 үй
25. N36 ББ                  Алматы қ.,          Алматы қаласының    256,4
10а-ықшам ауданы,   әкімі
22а үй
26. N42 ББ                  Алматы қ.,          Алматы қаласының    370
Таугүл-1, 59/60 үй  әкімі
27. N43 ББ                  Алматы қ.,          Алматы қаласының    180
Орбита-3,4          әкімі
28. N46 ББ                  Алматы қ.,          Алматы қаласының    202,1
Сәтбаев көш.,78 үй  әкімі
29. N50 ББ                  Алматы қ.,          Алматы қаласының    104
Сейфуллин көш.,     әкімі
298 үй
30. N51 ББ                  Алматы қ.,          Алматы қаласының    151
Достық, 91/1        әкімі
31. N57 ББ                  Алматы қ.,          Алматы қаласының    533,7
Жандосов көш.,      әкімі
21 үй
32. N60 ББ                  Алматы қ.,          Алматы қаласының    123,2
Өтепов көш,2 үй     әкімі
33. N61 ББ                  Алматы қ.,          Алматы қаласының    242,77
Райымбек, 383 үй    әкімі
34. N62 ББ                  Алматы қ.,          Алматы қаласының    290,1
2-ықшам аудан.52    әкімі
үй
35. N67 ББ                  Алматы қ.,          Алматы қаласының    78,3
Қазақфильм          әкімі
36. N72 ББ                  Алматы қ.,          Алматы қаласының    78,8
Құрманғазы көш.,    әкімі
100 үй
37. N74 ББ                  Алматы қ.,          Алматы қаласының    127,3
Монтажная көш.,     әкімі
31 үй
38. N77 ББ                  Алматы қ.,          Алматы қаласының    98
Гоголь көш., 120 үй әкімі
39. N78 ББ                  Алматы қ.,          Алматы қаласының    126
Әл-Фараби,71        әкімі
40. N79 ББ                  Алматы қ.,          Алматы қаласының    150,2
Майлин көш.,        әкімі
67-үй
41. N82 ББ                  Алатау пос.,        Алматы қаласының    101,3
Космановтар         әкімі
көш., 2 үй
42. N86 ББ                  Заря Востока пос.   Алматы қаласының    160
әкімі
43. N90 ББ                  Алматы қ.,          Алматы қаласының    91
Әл-Фараби, 65 үй    әкімі
44. N95 ББ                  Алматы қ.,          Алматы қаласының    123,8
әуежай              әкімі
45. N96 ББ                  Алматы қ.,          Алматы қаласының    145,6
Төле би көш.,       әкімі