О подготовке встречи министров иностранных дел государств-членов Совещания по взаимодействию и мерам доверия в Азии
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 июня 1999 года № 763
В целях подготовки встречи министров иностранных дел государств - членов Совещания по взаимодействию и мерам доверия в Азии 9 сентября 1999 года в городе Алматы Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству финансов Республики Казахстан выделить денежные средства согласно приложению для проведения заседания Специальной рабочей группы по подготовке встречи министров иностранных дел государств - членов Совещания по взаимодействию и мерам доверия в Азии в период с 26 по 28 мая 1999 года в городе Алматы за счет программы "Представительские расходы", предусмотренной в республиканском бюджете.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 июня 1999 года № 763
Смета расходов
на проведение заседания
специальной рабочей группы
26-28 мая 1999 года, г. Алматы
1. Аренда конференц-зала гостиницы "Достык" - 6900 тенге в час. Продолжительность работы СРГ - 3 дня, ежедневная продолжительность заседания - 9 часов (9.00 - 18.00). Гостиница предоставляет скидку 20%.
Итого 130 640 тенге (с учетом скидки).
2. Аренда аппаратуры синхронного перевода - 28750 тенге в день, 86250
тенге за 3 дня, 17250 тенге за установку и демонтаж аппаратуры.
Итого 103 500 тенге.
3. Оплата услуг переводчиков - 2 человека (1 час перевода - 4025 тенге,
3 дня по 7 часов = 169 050 тенге).
Итого 169 050 тенге.
4. Прием в честь участников заседания СРГ - 40 человек
(Дом приемов МИД РК - 90 тыс. тенге).
Итого 493 190 (четыреста девяносто три тысячи сто девяносто) тенге
Ожидаемое число участников заседания СРГ - 40 человек.
(Специалист: Кушенова Д.)

Азиядағы өзара іс-қимыл және сенім шаралары жөніндегі кеңеске мүше мемлекеттердің сыртқы істер министрлерінің кездесуін дайындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 15 маусым N 763
1999 жылғы 9 қыркүйекте Алматы қаласында өтетін Азиядағы өзара іс-қимыл және сенім шаралары жөніндегі кеңеске мүше мемлекеттердің сыртқы істер министрлерінің кездесуін дайындау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі 1999 жылдың 26-28 мамыры аралығындағы кезеңде Алматы қаласында Азиядағы өзара іс-қимыл және сенім шаралары жөніндегі кеңеске мүше мемлекеттердің сыртқы істер министрлерінің кездесуін дайындау жөніндегі Арнайы жұмыс тобының мәжілісін өткізу үшін республикалық бюджетте қарастырылған "Өкілдік
шығыстар" бағдарламасы есебінен қосымшаға сәйкес қаражат бөлсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының
Сыртқы істер министрлігіне жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
1999 ж. 15 маусымдағы
N 763 қаулысына
қосымша
1999 жылғы 26-28 мамырда арнайы жұмыс тобының
мәжілісін өткізуге жұмсалатын шығыстардың сметасы,
Алматы қаласы
1. "Достық" қонақүйінің конференц-залын жалға алу - сағатына 6900 теңге. АЖТ жұмысының ұзақтығы - 3 күн, 1 күнгі мәжілістің ұзақтығы - 9 сағат (9.00-18.00). Қонақүй бағаны 20%-ке азайтады.
Барлығы: 130 640 теңге (азайтуды есепке алғанда).
2. Ілеспе аударма аппаратурасын жалға алу - күніне 28750 теңге, 3
күнге 86250 теңге, аппаратураны орнату және қайта жинастыру үшін 17250
теңге.
Барлығы: 103 500 теңге.
3. Аудармашылардың қызметіне төлемақы - 2 адам (аударманың 1
сағаты 4025 - теңге, 7 сағаттан 3 күнге - 169 050 теңге).
4. АЖТ мәжілісіне қатысушылардың құрметіне қабылдау - 40 адам (ҚР
Сыртқыісминінің қабылдау үйі - 90 мың теңге).
Барлығы: 493 190 (төрт жүз тоқсан үш мың бір жүз тоқсан) теңге
АЖТ мәжілісіне қатысушылардың күтіліп отырған саны - 40 адам.
Оқығандар:
Омарбекова А.
Нарбаев Е.