О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 марта 1999 года № 289
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июня 1999 года № 822
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 марта 1999 года № 289 P990289_ "О передислокации Министерства здравоохранения, образования и спорта Республики Казахстан в город Астану" следующее дополнение:
дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Установить норматив переезжающих сотрудников Министерства здравоохранения, образования и спорта Республики Казахстан тридцать процентов от установленного лимита штатной численности (56 человек)".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалист: Кушенова Д.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 24 наурыздағы N 289 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 22 маусым 822
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау, білім және спорт министрлігiн Астана қаласына орналастыру туралы" Қазақстан Республикасы үкіметінің 1999 жылғы 24 наурыздағы N 289 P990289_ қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін:
мынадай мазмұндағы 3-1-тармақпен толықтырылсын:
"3-1. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау, білім және спорт
министрлігінің көшірілетін қызметкерлерінің нормативі штат санының
белгіленген лимитінің отыз процентінде (56 адам) белгіленсін".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Омарбекова А.
Қасымбеков Б.