О подписании Конвенции между Правительством Республики Казахстан и Правительством Румынии о сотрудничестве в области карантина растений
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1999 года № 857
В соответствии со статьей 8 Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, от 12 декабря 1995 года № 2679 U952679_ "О порядке заключения, исполнения и денонсации международных договоров Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Подписать Конвенцию между Правительством Республики Казахстан и Правительством Румынии о сотрудничестве в области карантина растений.
2. Уполномочить Отарова Кадырхана Махмудовича - вице-Министра сельского хозяйства Республики Казахстан подписать от имени Правительства Республики Казахстан Конвенцию между Правительством Республики Казахстан и Правительством Румынии о сотрудничестве в области карантина растений.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Кушенова Д.С.)

Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Румыния Үкіметінің арасындағы Өсімдіктер карантині саласындағы ынтымақтастық туралы конвенцияға қол қою туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 25 маусым N 857
Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының халықаралық шарттарын жасасу, орындау және күшін жою тәртібі туралы" 1995 жылғы 12 желтоқсандағы N 2679 U952679_ заң күші бар Жарлығының 8-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Румыния Үкіметінің арасындағы
Өсімдіктер карантині саласындағы ынтымақтастық туралы конвенцияға қол
қойылсын.
2. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы вице-министрі Қадырхан
Махмұтұлы Отаровқа Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Румыния Үкіметінің
арасындағы Өсімдіктер карантині саласындағы ынтымақтастық туралы
конвенцияға Қазақстан Республикасы Үкіметінің атынан қол қоюға өкілеттік
берілсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Қасымбеков Б.А.