О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года № 1894 и от 29 сентября 1998 года № 969
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 июля 1999 года № 924. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2012 года № 753
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 07.06.2012 № 753 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года № 1894 P951894_ "О реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 1995 года № 2201" (САПП Республики Казахстан, 1995 г. № 41, ст. 515):
в приложении 4 к указанному постановлению:
раздел II дополнить пунктом 18 следующего содержания:
"18. Хранение и переработка лома и отходов цветных и черных металлов";
2) (Подпункт 2 утратил силу - постановлением Правительства РК от 13
марта 2000 г. N 383
P000383_
)
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Кушенова Д.
Жакупова Э.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1995 жылғы 29 желтоқсандағы N 1894 және 1998 жылғы 29 қыркүйектегі N 969 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 5 шілдедегі N 924 қаулысы. Күші жойылды - Қзақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 7 маусымдағы № 753 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.06.07 № 753 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтiзбелiк жиырма бiр күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) Қазақстан Республикасы Үкіметінің  1995 жылғы 17 сәуірдегі N 2201 қаулысын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің1995 жылғы 29 желтоқсандағы N 1894 P951894_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 41, 515-құжат):
көрсетілген қаулыға 4-қосымшада:
ІІ тарау мынадай мазмұндағы 18-тармақпен толықтырылсын:
"18. Түсті және қара металдардың сынықтары мен қалдықтарын сақтау және өңдеу";
2)
ЕСКЕРТУ. 2-тармақтың 2)-тармақшасы күшін жойды - ҚР Үкіметінің
2000.03.13. N 383 қаулысымен. P000383_
2. Осы қаулы жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі